Antik kalkulátor. (lv verzió)

AndeR

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
117
86
LV karakter
Adriana Castilla

Sziasztok, elkészítésre került a kiegészítettebb kalkulátor, használjátok egészséggel!
Ebben a kalkulátorban, mind a kettő szerveren elérhető árlistát megtaláljátok!

(Amennyiben bármi hibát véltek felfedezni, kérlek jelezzétek!)

Kalkulátor elérhetősége.

lv.png


szamlalo.png

Kalkulátor ami alapján készült, készítője: [TOPIC LINK] @lajosvok

Készítette: @AndeR.
Segítette: @Ry_, @Yondaime.
 
Utoljára szerkesztve:

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
580
1 223
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy amúgy valójában erre mi szükség? Kell egy sima számológép ahova beütöd az árát és ha pl:70% árat akarsz 0.7-el megszorzod. Ehhez nem tudom miért kell kalkulátor. Mindenkinek van telefonja szerintem legrosszabb esetben is, azon pedig számológép. Továbbá ide beírogatni nehezebb és hosszabb idő mint egy sima számológépbe végig ütni.
 

Yondaime

Barangoló
2020. 12. 28.
97
386
V4 karakter
masuda yuichi ⛩️ 🇯🇵
LV karakter
deborah quentin
Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy amúgy valójában erre mi szükség? Kell egy sima számológép ahova beütöd az árát és ha pl:70% árat akarsz 0.7-el megszorzod. Ehhez nem tudom miért kell kalkulátor. Mindenkinek van telefonja szerintem legrosszabb esetben is, azon pedig számológép. Továbbá ide beírogatni nehezebb és hosszabb idő mint egy sima számológépbe végig ütni.
Egyszerűbb beírni 3-4 számot, mint kikeresni a maximum árat tárgyanként a zacisnál, nem 1-2 tételre használják az emberek... Nyílvánvalóan, ha 1 gyöngynek az árát akarod megkapni, az még fejben is megoldható.