Anthony Woelders ---> Ballu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

incognitolol

Barangoló
Támogató
2019. 01. 19.
86
42
Győr
V4 karakter
molly.mendes
LV karakter
❌
V2 karakter
zack.parker
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Anthony Woelders>

Panaszolt fél admin neve:
< Ballu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálat, helytelen bírálat. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/mtab87 >

Megjegyzés:
< A videón egyértelműen látszik, hogy az autóm (DIH-20), elcsúszott, ezért ellenkormányoztam, próbáltam lassítani de a patka megdobott. Ballu a végén nem engedte végigmondani a mondandómat, ezért igénybe vettem a panakönyvet. >
 
  • Hűha
Reactions: deemoN

incognitolol

Barangoló
Támogató
2019. 01. 19.
86
42
Győr
V4 karakter
molly.mendes
LV karakter
❌
V2 karakter
zack.parker
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Anthony Woelders>

Panaszolt fél admin neve:
< Ballu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálat, helytelen bírálat, az érme két oldala szerverszabályzati pont meghiúsulása. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/mtab87 >

Megjegyzés:
< A videón egyértelműen látszik, hogy az autóm (DIH-20), elcsúszott, ezért ellenkormányoztam, próbáltam lassítani de a patka megdobott. Ballu a végén nem engedte végigmondani a mondandómat, ezért igénybe vettem a panakönyvet. >


Antoon válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Szia.
Érdekesen ellenkormányoztál, mikor még meg sem dobott a patka akkor is húztál az autók irányába. Ha nem dob meg a patka akkor is vagy az audisba durrantasz bele, vagy mint most a BMW-be.Még szerencsés is voltál hogy majdnem sikerült átugratni felette és nem történt nagyobb gond. Nem gondolnám hogy ha backupra is mentél és látod hogy áll akkor 200-300 al kell megközelíteni egy ilyen helyet. Lassítást pedig közel sem látok.
Nem tudom mit gondolsz egyoldalú bírálásnak ezért erre nem reflektálnék.
Az ügy elején elmondtad a te oldaladat, majd utána folyamatosan ts beszélgetést akartál. Amire én többször mondtam hogy mivel nem tud mind a kettő fél megjelenni, ezért ez nem fog megtörténni(Ez lett volna egyoldalú bírálás ha megtörténik). Ha annyira mondani szerettél volna még bármit akkor mikor másodjára leírtam hogy nem tudunk TSen beszélni akkor elkezdted volna írni, ehelyett folytattad.

Nincsen további hozzáfűznivalóm, várom a bírálást.
 

incognitolol

Barangoló
Támogató
2019. 01. 19.
86
42
Győr
V4 karakter
molly.mendes
LV karakter
❌
V2 karakter
zack.parker
Szia.
Érdekesen ellenkormányoztál, mikor még meg sem dobott a patka akkor is húztál az autók irányába. Ha nem dob meg a patka akkor is vagy az audisba durrantasz bele, vagy mint most a BMW-be.Még szerencsés is voltál hogy majdnem sikerült átugratni felette és nem történt nagyobb gond. Nem gondolnám hogy ha backupra is mentél és látod hogy áll akkor 200-300 al kell megközelíteni egy ilyen helyet. Lassítást pedig közel sem látok.
Nem tudom mit gondolsz egyoldalú bírálásnak ezért erre nem reflektálnék.
Az ügy elején elmondtad a te oldaladat, majd utána folyamatosan ts beszélgetést akartál. Amire én többször mondtam hogy mivel nem tud mind a kettő fél megjelenni, ezért ez nem fog megtörténni(Ez lett volna egyoldalú bírálás ha megtörténik). Ha annyira mondani szerettél volna még bármit akkor mikor másodjára leírtam hogy nem tudunk TSen beszélni akkor elkezdted volna írni, ehelyett folytattad.

Nincsen további hozzáfűznivalóm, várom a bírálást.
Tegnap beszéltem NAV-os leaderekkel ez ügyben, és arra jutottunk, hogy ez IC miért ne mehetne el egy sima belesetnek? Nagy sebességgel megdobott valami, és nekiszáltam a menelülő autónak, nem is értem miért kell egyből derby-re gyanakodni.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
@Ballu Leírt mindent, nem látom én sem másképp a helyzetet mint ő.

A panasz jogtalan!
 
  • Tetszik
Reactions: Ballu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.