Anthony William - Milcsu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BlueZoneHUN

Újonc
2020. 09. 22.
17
7
V4 karakter
Anthony Williams
LV karakter
Anthony Williams
V2 karakter
Allan Scott
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Anthony William >

Panaszolt fél admin neve:
< Milcsu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Folyamatos lekezelő stílus Ts-en a többiekkel és velem ügy közben majd PM-re nem érkezik válasz , ki kickel Felesleges Pm indokkal, Ts-en másokról való vélemény pl: Olyan a hangja mint egy 12 évesnek majd folyamatos viccelődés. >

Bizonyítékok:
< Kick, Jailek , Tsen aki ott volt a frakcióból hallotta.

[2020-09-22 20:30:59] [Output] : [Küldött PM]: Milcsu (77): miért kell lekezelő stÍlusban beszélni tsen?
Itt csak egy választ szerettem volna ha ooc nem válaszolt mivel elment. Tehát akkor nem értem miért felesleges a pm
[2020-09-22 20:33:29] [Output] : [Segítség] Admin[1] Milcsu: felesleges pmért kickelek
>

Megjegyzés:
< Nem értem mire fel kapjuk ezt tőle. >

Angelo válasza:
12 órád van V2 karakter neved frissíteni
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Skyler és KuRu

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Szia!

1.) Bizonyíték hiányban ne nyiss panaszt!
Büntetés:
Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 12 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.

Tizenkét órát kapsz hogy csatolj bármiféle bizonyítékot (videó, kép, log..). Illetve nincs frissítve a V2 karaker neved erre is tizenkét órát kapsz hogy frissítsd!
 

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Szia

/Folyamatos lekezelő stílus Ts-en a többiekkel és velem/
-Miután Finn olyan stílust tanusított TS-en amit már nem tudtam tolerálni így idegből megemeletem a hangom.


/PM-re nem érkezik válasz , ki kickel Felesleges Pm indokkal /
-/[2020-09-22 20:30:58] [Output] : [Fogadott PM]: Anthony William (83): miért kell lekezelő stÍlusban beszélni tsen?/
-/[2020-09-22 20:17:00] [Output] : [Fogadott PM]: Jason Anderson (24): ez jogtalan amugy/
-/[2020-09-22 20:17:52] [Output] : [Fogadott PM]: Jason Anderson (24): az felesleges hogy jogtalan a jail ?/
-/[2020-09-22 20:21:06] [Output] : [Fogadott PM]: Jason Anderson (24): jogtalan az egĂ©sz szoval megy rád a pk/ (PK-val való fenyegetőzés)
-/[2020-09-22 20:30:52] [Output] : [Fogadott PM]: Jason Anderson (24): jogtalan eljárás gratula/


/Ts-en másokról való vélemény pl: Olyan a hangja mint egy 12 évesnek majd folyamatos viccelődés. /
-A PD-sek nevettek Oran hangján ez rajtam lett számonkérve én meg mondtam hogy azért mert olyan hangja van mint egy 12 éves kislányak.
-Oran majd védi magát ha akarja tudtommal már nem a frakció tagja.
 

BlueZoneHUN

Újonc
2020. 09. 22.
17
7
V4 karakter
Anthony Williams
LV karakter
Anthony Williams
V2 karakter
Allan Scott
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Figyut kaptad!
Szia!

1.) Bizonyíték hiányban ne nyiss panaszt!
Büntetés:
Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 12 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.

Tizenkét órát kapsz hogy csatolj bármiféle bizonyítékot (videó, kép, log..). Illetve nincs frissítve a V2 karaker neved erre is tizenkét órát kapsz hogy frissítsd!
kész.
 
  • Tetszik
Reactions: KuRu

BlueZoneHUN

Újonc
2020. 09. 22.
17
7
V4 karakter
Anthony Williams
LV karakter
Anthony Williams
V2 karakter
Allan Scott
Tilos a dupla hsz! Figyut kaptad!
Szia

/Folyamatos lekezelő stílus Ts-en a többiekkel és velem/
-Miután Finn olyan stílust tanusított TS-en amit már nem tudtam tolerálni így idegből megemeletem a hangom.


/PM-re nem érkezik válasz , ki kickel Felesleges Pm indokkal /
-/[2020-09-22 20:30:58] [Output] : [Fogadott PM]: Anthony William (83): miért kell lekezelő stÍlusban beszélni tsen?/
-/[2020-09-22 20:17:00] [Output] : [Fogadott PM]: Jason Anderson (24): ez jogtalan amugy/
-/[2020-09-22 20:17:52] [Output] : [Fogadott PM]: Jason Anderson (24): az felesleges hogy jogtalan a jail ?/
-/[2020-09-22 20:21:06] [Output] : [Fogadott PM]: Jason Anderson (24): jogtalan az egĂ©sz szoval megy rád a pk/ (PK-val való fenyegetőzés)
-/[2020-09-22 20:30:52] [Output] : [Fogadott PM]: Jason Anderson (24): jogtalan eljárás gratula/


/Ts-en másokról való vélemény pl: Olyan a hangja mint egy 12 évesnek majd folyamatos viccelődés. /
-A PD-sek nevettek Oran hangján ez rajtam lett számonkérve én meg mondtam hogy azért mert olyan hangja van mint egy 12 éves kislányak.
-Oran majd védi magát ha akarja tudtommal már nem a frakció tagja.
Szimpla kérdésem volt 1 sorban összefoglalva és 1 darab választ szerettem volna hogy miért így beszéltél velünk. És nem a második dologról írok itt éppen hanem már az első ügynél is ment a lenéző hangnem , röhögéseket is lehetett hallani.
 
  • Tetszik
Reactions: KuRu

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Nem én nevettem elmondom neked első üggyel kapcsolatban annyit tudok mondani hogy persze hogy kiégek hogy 6 emberből 1 tud feljönni tsre levárós ügyet beszélni a rendvédelemmel mert senkinek sincs ts vagy mikrofon vagy bannolva van meg a "dc jobb" persze mert ott nem tudják az MG-t szűrni.
 

BlueZoneHUN

Újonc
2020. 09. 22.
17
7
V4 karakter
Anthony Williams
LV karakter
Anthony Williams
V2 karakter
Allan Scott
Nem én nevettem elmondom neked első üggyel kapcsolatban annyit tudok mondani hogy persze hogy kiégek hogy 6 emberből 1 tud feljönni tsre levárós ügyet beszélni a rendvédelemmel mert senkinek sincs ts vagy mikrofon vagy bannolva van meg a "dc jobb" persze mert ott nem tudják az MG-t szűrni.
Fent volt a leader,én,Még 2,abból az egyiknek nem volt mikrofonja. Ha elmondjuk mi történt nem értem miért kellene az egész frakciónak fent lenni. Plusz nem azért vagyunk discordon mert jObB meg MG hanem mert nem mindenkinek van mikrofonja amivel nem értem mi gondod van. Az egyik fel is jött hallgatni és 1 darab kérdést sem tettél fel neki. Kill logot is mondtam 3x hogy legyél szíves mondani/megmutatni de választ nem kaptam.
 
  • Tetszik
Reactions: KuRu

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Kill logot nem adhatok ki playernek.
Azért az egész frakciót akartam mert két unjail is volt jelenleg félreértésből mert nem lehetett velük tsen megbeszélni az ügyet így nem tudtam normálisan bírálni.
 

BlueZoneHUN

Újonc
2020. 09. 22.
17
7
V4 karakter
Anthony Williams
LV karakter
Anthony Williams
V2 karakter
Allan Scott
Kill logot nem adhatok ki playernek.
Azért az egész frakciót akartam mert két unjail is volt jelenleg félreértésből mert nem lehetett velük tsen megbeszélni az ügyet így nem tudtam normálisan bírálni.
Kill log: legalább mondhattál volna valamit.
a 2 ügyet egybe vonod
 
  • Tetszik
Reactions: KuRu

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Sziasztok!

Ahogy látom az egész PK inkább Milcsu stílusára irányul de mivel nem volt videó felvétel vagy hangfelvétel az egész ügy alatt így csak a leírtak alapján tudok bírálatot hozni.


Anthony William Nem kell leírni PM be az adminnak,hogy akkor megy rád a PK mivel erre akár kaphattál volna egy jailt is. (Pk val fenyegetőzés indokkal) A kickben egyet értek mivel voltál figyelmeztetve + leírta neked Milcsu,hogy ha jogtalannak tartod akkor rakj PK-t.

Milcsu Megkérlek arra,hogy ha valaki elkezd nevetni a másik hangján akkor legalább szólj rá és ne olyanokat mondj,hogy mivel olyan a hangja mint egy 12 éves kislánynak...

A panaszt zárom Milcsu te pedig figyelj oda,hogy miket mondasz mások előtt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.