Anthony Dave - OKF Állományába való jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cetelion

Újonc
2023. 07. 25.
2
0
V4 karakter
Anthony Dave
LV karakter
-
V2 karakter
-
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Anthony Dave
Születési helye, ideje: San Fierro, 2002.05.17
Bejelentett lakcíme: Los Santos, A
llen Street 6.
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): anthony.dave@see-com.hu +38-76-406-9371
Legmagasabb iskolai végzettsége: Középiskola
Megszerzett szakmák, képzettségek: Asztalos
Nyelvismeret: Német társalgási szint
Gépjármű vezetői engedély kategóriája:
B,C

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?

Miután végeztem a középiskolával rájöttem, hogy az asztalos munka nem nekem való így változtatni szeretnék így jutott a választás egy életmentő szervre az OKF-re. Véleményem szerint nagyon nagy szerepe van a Katasztrófavédelemnek az országban, rengeteg a baleset és a tűzeset így nagy a szükséglet. Egy másik ok, hogy nagyon sokáig egyedül voltam és vágyom egy befogadó közösségre.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén, gyulladási hőmérséklet, éghető anyag

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Elsőnek áramtalanítóm a helységet majd lehetőség szerint egy rongyal vagy tűzoltó készülékkel (porral oltó) eloltom. A rongy könnyen meggyullad viszont elveszi az oxigént így nem tud tovább égni. A tűzoltó készüléknél pedig kihúzom a biztosító szeget majd szakaszosan oltom.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Tömlő, sugárcső, gyorsbeavatkozó, osztó, force balta, feszítő-vágó,

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Elsőnek rádión jelzem az esetet majd elkezdem eltávoltítani a törmeléket és ellenőrzöm a társam állapotát, amennyiben lehet gerinci sérülése nem mozgatom mivel nagyobb kárt teszek és megvárom és segítek a mentősöknek.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Mivel a biztonság fontos így 2 részre osztom a csapatot az egyik fele folyamatosan alacsony hőmérsékleten tartja a gázpalackot ezzel elkerülve a robbanást. A másik fél a gyermek segítségére siet és így biztonságban megmenthető az élet.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Anthony Dave

Születési dátum:
2002. május 17.

Lakhely: Los Santos

Tanulmányi múlt:

Általános iskola:
2009-2017

Középiskola: 2017-2023

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
15 éves vagyok, és van pár hobbim. Nagyon szeretek kézilabdázni, emellett az Önkéntes Tűzoltóság csapatát is erősítem.
Már 3,5 éve vagyok az RP világában. Úgy gondolom, hogy értelmes vagyok, mert sokat tanulok a hibáimból és mindig próbálok okosan dönteni.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
936 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
Mivel nem vettem régebben komolyan az egészet így volt egy "FUN HIRDETÉS" szankcióm.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Régebben regisztráltam a SeeMTA szerverére viszont nem sokat játszottam mivel nem szerettem az MTA-t de most szeretnék belekezdeni az MTA világába és mivel IRL Ifi. tűzoltó állomány tagja vagyok így erre a frakcióra esett a választás. Illetve rengeteg az RP lehetőség ami nagyon kedvező.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Nem voltam

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.07.17

Aláírás: Anthony Dave





 
Utoljára szerkesztve:

Nick Cartel

Barangoló
2019. 01. 10.
148
81
V4 karakter
Nick Cartel
LV karakter
Nick Cartel
V2 karakter
Nick Cartel
okflogod7spt.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság



Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítjük, hogy a beküldött jelentkezési lapja elfogadásra került. Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra 2024.07.27. - 2024.07.28. 18:00 és 20:30 között. Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! Az meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésben az oktató anyagink segítenek.
Jó felkészülést!

Nick Cartel
Kirendeltségvezető
tű. alezredes

- OOC -

Terjedelemben vehetted volna bővebbre a válaszaidat. Nagyon minimum szinttel engedlek tovább szóbeli meghallgatásra. Ennek tudatában készülj fel! Várunk téged TeamSpeak meghallgatásra, a fent leírt időpontokban. Jelenj meg a TS váróban és várj türelemmel! Nyári időszámítás, szabadság, nyaralás miatt a mi időbeosztásunk sem mindig pontos, ezért adtunk meg több napot. Probléma esetén keress fel privát üzenetben! Meghallgatás előtt mindenképpen olvasd el az oktató anyagokat!
Jó felkészülést!



 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.