Ansel Rexhepi -> "Krisztus"

RyanSilver

Újonc
2020. 07. 03.
21
35
V4 karakter
Damir Stojkovic
LV karakter
Ansel Rexhepi
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Ansel Rexhepi >

Panaszra tett Admin neve:
<
Krisztus >

Panasz oka:
<
Fun/provokáló név használata adminként >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Ezt az egész témát szeretném hogy ne letámadásnak vedd, sokkal inkább egy kérésnek. Gyakran tapasztalom a környezetemben is hogy viccelődnek az emberek vallásos témával kapcsolatban. Nem gondolom hogy feltétlen uszítani vagy provokálni akarsz ezzel a névvel, sokkal inkább azt érzem hogy ez egy vicc akar lenni, ami sajnos nem a legjobban sül el. Az a legfőbb probléma hogy mivel nem egy zárt társaságon belül viccelődsz ilyennel, hogy akarattal vagy akaratlanul is de másokat is erre búzdítasz. Nem gondolom hogy rossz indulat miatt választottad ezt a nevet. Ha jól látom nem is íródott PK a témával kapcsolatban még. A másik érv amit felhoznék a név ellen a következő: A kép egy RP közben született. Mondanom se kell hogy utána megfagyott a hangulat az RP-ben, nyílvánvalóan ez nem feltétlenül a neved miatt volt akkor, hanem mert félreírtál egy parancsot, kicsit én is viccesnek találtam. A probléma az az, hogy akkor amikor meglátok RP közben egy olyat hogy Krisztus kirúgott valakit a szerverről, akkor egyszerűen nem tudok kellő komolysággal a szerveren RP-zni és kár lenne tagadnom hogy bosszant is hogy mások ezzel a névvel viccelődnek. Ha felmegyek TS-re mondjuk egy adminügy miatt vagy akármi miatt és én nem tudom a te rendes neved, felháborítónak tartom hogy a megoldás az az hogy Krisztusként kell rád hivatkoznom addig amíg nem mutatkozol be a rendes neveden. Ismét elmondanám nincsen problémám a személyeddel, elvégre nem is ismerlek és biztosan remekül végzed az adminisztrátori feladataidat, de ezzel a névvel tényleg olyan viccelődést kezdesz el ami nagyon rossz irányba húzza a színvonalat. Nem akarom azért ott hagyni a szevrert és a közösséget mert adminisztrátori szinten provokálnak a vallásommal, még ha nem is ez a cél. Éppen ezekért szeretnélek megkérni hogy válassz egy korrektebb nevet és szeretném megkérni a vezetőséget hogy amennyiben ez lehetséges, foglaljátok szabálypontba azt hogy Vallási neveket ne szabadjon használni. Hálás lennék érte! Természetesen nem szeretném hogy bármi szankciót kapjon ezért a megnevezett admin, tényleg gyakori jelenség ez. Mindössze tényleg a nevének a megváltoztatása a célom. Remélem békés keretek között meg tudjuk oldani az ügyet, köszönöm hogy elolvastad! >
 
Utoljára szerkesztve:

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
728
991
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Szia.

24 órát adok arra, hogy a szerkesztetlen képet csatolj, hisz a fórumszabályzat ezt egyértelműen leírja.

Az említett szabálypont:

2.) A bizonyíték képet tilos szerkeszteni, azt eredeti állapotban kell beadni!
Büntetés: Felszólítás az eredeti kép feltöltésére, ha ez nem történik meg 24 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.