Anna S Rose jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Duracel

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v2
2019. 04. 27.
150
409
? Vecsés City ?
V2 karakter
Anna S Rose
sccslogo-new-color.png



Jelentkezési Lap


IG NEVED: Anna S Rose
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 24632
IC SZINT: 22

KOROD: 23
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen,rendelkezek.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: Természetesen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: NNI.
TÁVOZÁSAID OKA: kevés játékos miatt itt hagytam a szervert.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Leventének hivnak, 23 éves vagyok.Munkás éveket tolok mostanában,jelenleg biztonságtechnikai junior mérnöként dolgozok a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtéren. Szabadidőmben MTA-zok és LoL-ozok haverokkal. Kisebb kihagyás után tértem vissza MTA-ra mivel volt egy kiégési szakasz .Másik See szerveren sok időt töltöttem el rendvédelmi és illegál frakciókban egyaránt. Kikapcsolódásként szoktam még Focizni járni kollégákkal, és rossz szenvedélyem a tippmix és a dohányzás. Csapatjátékos figurának tartom magam szóval és hamar be tudok illeszkedni új közegekbe is.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Új arcokat megismerni, kipróbálni a szerelő RP-t.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Előre is köszi, hogy ha elolvastad a lapom! Pacsi.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Imádom
Reactions: westend session

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
517
274
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2024.10.19. 20:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.

((Megjegyzés: - ))
See City Car Service - Tulajdonos
Sora Miura​
 
  • Tetszik
Reactions: Duracel
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.