animés matricákat a népnek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
757
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Sziasztok.
Szerintem sokan a zsozséatyés nber és hasonló más matricák után joggal felmerült a kérdés, hogy pár weeb player számára miért nincs lehetőség animés matricák felrakatalára?
Bár az rphez nem tesz sokat hozzá, de pár, a szerveren megtalálható japán autókat biztos nagyon megdobná, hisz már eddig is nagyon sok jó és kreatív matricázott autó készült el a szerveren.
Köszi, ha elolvastátok.
 
Utoljára szerkesztve:

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
757
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
tudsz csinálni aprólékos munkával kockákból és vonalakból :) ne köszönjük
most szerintem senkit se zavarni, ha pár darab bekerülni bekerülni a szerverre és megspórolna mások számára rengeteg időt, de biztos csak én látom rosszul
 

seven trumpets

Dirty Deeds Done Dirt Cheap
2019. 09. 11.
490
3 728
V4 karakter
Omiros Pavlas
LV karakter
Landry Armstrong
gondolom ha raknának is be nem ásnák mélyre magukat hogy milyen stílusú matricák kerülnének be



mert hát most
anime_anime_girls_digital_art_artwork_2D_portrait_display_vertical-1951459.jpg!d
 
Utoljára szerkesztve:

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
848lambocchi_2.png

Szia, ezt dcn nem rég küldték be showroom, szerintem bármit kilehet hozni csak kreatívnak kell lenni, másolni van időd senki se sürget egy tuningolóba, szóval szerintem fölösleges, hogy egy random anime girl keresésre az első képet berakják ami lehet nem is illene az autókhoz, így legalább lehet alakítani h jól is nézzen ki.

persze nem én döntök de szerintem jó rajzolástxd
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Tetsu és Browniee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.