Anim panel frissítése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Pasa >

Ötleted:
< Anim panel frissítse, a jelenlegi már elavult. >


Megjegyzés:
< Ha volt ötletnek akkot Z/H. A panel hasonlíthatna a bejelentéseshez, az az alap design megfelelő hozzá.
YjeiuXj.png

Illetve az animok felfrissülhetnének, van pár ami még nincs benne. F4ről átkerülne az F1 billentyűre (igaz azon most van egy gyors animáció, de azt átlehetne rakni a görgő lenyomására hasonlóan, vagy kicserélni arra ami többi SGS szerveren van.)>

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Hayas és Russo

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Egyszer már meg lett írva, Milán megmondta hogy kéne neki valami konkrétum ami alapján eltud indulni.
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Annyi hozzáfűzni valóm lenne még, hogy szerintem kerüljön át az F4-ről valamelyik másik gombra, mivel amikor lehúzod az ablakot megjelenik a panel is.
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Annyi hozzáfűzni valóm lenne még, hogy szerintem kerüljön át az F4-ről valamelyik másik gombra, mivel amikor lehúzod az ablakot megjelenik a panel is.
Én leginkább azt preferálnám, ha az F4ről átkerülne az F1 billentyűre (igaz azon most van egy gyors animáció, de azt átlehetne rakni a görgő lenyomására hasonlóan, vagy kicserélni arra ami többi SGS szerveren van.)
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Adom az egészet, csak remélem be is kerül.
 
  • Tetszik
Reactions: Bankos

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
Rengeteg anim mod van fent a neten (lásd: kép), viszont jó kérdés, hogy hogyan lehetne bemodolni mtaba, és hogy ezek működnének egyátalán.

anim.png
 

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
A V3 animpanelre gondolsz, nézd meg ott. Ugyanilyen sémára épül. Nekem amúgy nincs bajom a mostani anim panellel, csak gondoltam segítek neked, hogy kifejezhesd magad eszköz híján :D Egyébként szerintem is át lehetne rakni F1-re, vagy 0-ra.
 
B

Bodo

Hiányos, a ruházatnál 6 darab roulett emelés van, nagyon sok a duplikált, és még ehhez hasonló hibák.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.