Anilchenko Anatolev jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cqrt

Barangoló
2019. 01. 10.
76
21
V4 karakter
Travie Jones
LV karakter
Tanoa Anor
V2 karakter
Vladimir Zsukov
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Анильченко Анатолье (Anilchenko Anatolev) >

Születési helye, ideje:
< Russia, Санкт-Петербург (Szentpétervár) - 1992.09.11. >

Édesanyja lánykori neve:
< Анастасия Валерия (Anastasiya Valeriya ) >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, redsands 142 >

Hány éve él a városban?:
< 2 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék egy megbízható állást. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mindig is szerettem autókat bütykölni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, viszont csak papa műhelyében. >

Előző munkahelye(i):
< Tow car bt redsands. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Anilchenko Anatolev >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 43870 >

Eddigi frakcióid:
< Die Rote hand , 4dragons>

Jelenlegi frakciód:
< nincsen >

Mióta RP-zel?:
< kb 4éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék valami értelmeset csinálni, sok rpszituációt ki tudok alakítani, illetve úgyhallottam a fizetés sem rossz. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Normális vagyok, szeretek csapatban lenni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Sajnos többször mint kellett volna, viszont régebben volt jailem csak, mondhatni jó útra tértem. számszerint 20db ( ebből kb 8-9 javítás,téves, ic jail). ( https://i.imgur.com/irvhFpG.png ) >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Voltam. ( https://i.imgur.com/haSVSau.png ) >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://i.imgur.com/LUsbS8M.png>

Voltál-e már szerelő?:
< nem >

Mennyi idős vagy?:
< 22 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017 >

Használsz-e TS3-at?:
< igen >

Használsz Facebook fiókot?:
<igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5óra >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< délelőtt + délután munka függő :D >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
<2. lehetőség >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<Mielőtt belekezdenék az előző jelentkezéskor el lett fogadva a jelentkezési lapom, csak munka miatt nem tudtam megjelenni a ts3 meghallgatáson amit sajnálok. (https://forum.see-game.com/threads/max-butterworth-jelentkezese.55836/) Ákos vagyok, debrecenben élek 22éves vagyok. Logisztikai es szallitmanyozasi ugyintezoi vegzettsegem van,jelenleg költöztetéssel fogalalkozok, mellette konditerembe és kickboxra járok, novemberbe kezdem a honvédségi alapkiképzést, szeretnék minél hamarabb misszióba menni, koszovoba vagy irakba. Eddig a SEE lv szerverén voltam, kaszino igazgato helyettes, biztonsági őr, illetve megfordultam egy illegál frakcióban is, amiből azért válltam ki, mert a leaderek kb. 2hetente voltak fent hétvégén, és semmiféle rp nem volt, illetve tagok is alig voltak. Negatív tulajdonságaim:könnyen felkapom a vizet főleg, ha valaki nagyobb embernek érzi magát mint bárki más, de ez amilyen gyorsan jön ugyonolyan gyorsan is megy. Pozitív: könnyen szót értek az emberekkel, lehet velem hülyéskedni nem veszem magamra. Időben elég sokat aktív tudok lenni, kivéve amikor melózok, akkor nyílván csak este vagyok elérhető, vagy munka végeztével. >
 
  • Tetszik
Reactions: Melina Eden

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
Mivel egyszer már el lett fogadva így azt hiszem hogy most is el lesz. Támogatom.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.26. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.