Angelo Di Giovanna jelentései. [08.19-08.25]

Kelford

Barangoló
2019. 02. 04.
107
83
Lakitelek
V4 karakter
Angelo Di Giovanna
LV karakter
Blake Robertson
V2 karakter
Escobar Dimitri
Kód:

*Név:
~ Angelo Di Giovanna~

*Rendfokozat:
~ Próbaidős Őrmester~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Daniel Bellucci és Alfeo Salvatore~

*Előállított személy neve:
~ Emilio Marrero~

*Vádak:
~ REMJ, RUM, IFBE, IKBK, ITBK. ~

*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ IKB-97 FRSZ-el ellátott Hummer H2~

*Nyomozás részletes leírása:
~
2024.augusztus 24-én hajnalban készenléti nyomozói tevékenységet végeztünk a DELTA-60-as egységgel, Belucci és Salvatore nyomozók társaságában, amikor erősítéskérést kaptunk. Azonnal reagáltunk és elindultunk a jelzés helyszínére, ahol egy üldözésbe keveredtünk. A célpontok egy szürke Hummerrel menekültek egészen a fatelepnél található farmokig, ahol a jármű lerobbant, és megadták magukat .
Miután megadták magukat, mindkét célpontra bilincset helyeztünk, majd ruházatukat átvizsgáltuk. Az átvizsgálás során egy TEC-9 típusú fegyvert, a hozzá tartozó lőszereket, továbbá egy szál marihuánás cigarettát és három csomag kokaint találtam, amelyeket lefoglaltam.

Ezután a sofőrként azonosított célszemélyt beszállítottuk a központba, ahol megkezdtük a kihallgatását. Tájékoztattuk a jogairól, melyekkel nem kívánt élni, majd ismertettük az ellene felhozott vádakat. Minden vádat elismert, és együttműködő volt, ezért Salvatore nyomozó 20%-os enyhítést javasolt számára, amely 176 nap szabadságvesztést és 300.000 dollár pénzbírságot eredményezett. A kihallgatás után megtörtént a rabosítása. A célszemély társát a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai szállították be.
~


*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~