Angelina Luciano Moderátornak jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SutiLV

Legends Never Die...
2019. 02. 07.
261
1 437
20
V4 karakter
Richard Waffer
LV karakter
Bledin Morina

x3zePcK.png


IG neved:
- Angelina Luciano -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 1,5 éve körülbelül. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 3-4 óra a minimum, amennyit szükséges. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 óra minimum, amennyit szükséges. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért, mert terhelhető vagyok, segítőkész és legtöbbször aktív. Megbízható vagyok a terhelhetőségem elég nagy, mindig számíthatnak rám. Szeretem a nehezebb feladatokat megoldani. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért, mert terhelhető vagyok mint említettem és szeretek segíteni az embereknek, ha kell akár órákon keresztül ott vagyok egy kezdő játékossal, hogy segítsek neki. Amiből ki tudom hozni a legjobbat abból mindig a legjobbat akarom kihozni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először megkérdezném, hogy játszik e a szerveren és úgy kérdezném ki. Ha játszik a szerveren megkérdeznék tőle 3 TeamSpeak szabályt, majd 3 RP szabályt. Ha jól válaszolt a szabályokra akkor megadom a megfelelő jogot. Viszont ha nem sikerült neki helyesen válaszolni behúznám tanulószobába 10-15 percre, hogy olvassa át a szabályzatot. Ha ezzel is végeztem megkérdezem tőle, Tartozik e valamilyen frakcióhoz és ha rendelkezik megfelelő bizonyítékkal akkor megadom neki a csatlakozási engedélyt és a frakcióikont. Ha mégsem tartozik frakcióhoz, vagy nincsen megfelelő bizonyítéka akkor megkérdezem, hogy behúzhatom e valamelyik szobába ha nem tudja, behúzom AFK-ba onnan pedig boldogul. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Igazából a terhelhetőségem, segítőkészségem és kissé aktivitásomra hagyatkozok, mivel ezek a legjobb tulajdonságaim. Ezzel tudnék a legtöbbet hozzáadni a moderátor csapathoz. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igazából beszélgettem pár moderátorral, de nem vettük komolyabbra az ismerkedést. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom, hogy minél több embernek segítsek és minél több baráti kört alakítsak ki a moderátor csapatban. Ameddig csak lehet el szeretnék jutni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megértő -
- Terhelhető -
- Könnyen megérthető -

Negatív:
- Kissé haragtartó -
- Kicsit féltékeny -
- A legrosszabb esetekben is tudok nevetni -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok, Ricsi vagyok, a 14. életévemet taposom. A helyi általánosba járok éppen 8-as vagyok a továbbtanulás szélén járok. Szabadidőmben haverokkal sportolunk, játszunk vagy csak simán mászkálunk a városban. Nekem nagyon a szívemhez nőtt a szerver, maradék szabadidőmet itt töltöm/töltjük el. Jól kijövök az emberekkel szeretek jó társaságokba tartozni. Tömören ennyit kell rólam tudni. -
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.01.04. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Te se erőltetted meg magad nagyon a lapoddal kapcsolatosan. Azt tanácsolom, hogy a TS meghallgatásra nagyon készülj fel, ennél jobb formádat hozd.

EDIT: Nem sikerült neki a TS meghallgatás. Elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.