Angela Holzhausen jelentkezés az S.G.H. csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok. Kalló Márknak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok, de 2 hónap múlva már 17 leszek. Szüleimmel élek Bács-Kiskun megyébe, azon belül is egy kisfaluban, Madarason. Jelenleg gimnáziumba járok, ahol szeptemberbe kezdem a 11. osztályi tanulmányaimat. Haverokkal szoktunk eljárni bulizni meg focizni, ha meg nem tudunk összejönni, akkor meg MTA-zni szoktam, azon belül is a SeeMTA V2 szerverén. Napi több órát tudok a szerveren tölteni és aktívkodni. Itt sok embert ismertem meg, akikkel mai napig fent játszunk a szerón.

Mióta játszol a szerveren?

A szerverre 2018-10-22 17:47:32 regisztráltam. Most jelenleg 30-as szintű vagyok.

Eddigi elért dolgok:

Amire büszke vagyok, az a sok IC és OOC barát, TEK jelenlegi frakció tagja, nagy vagyon illetve sok más frakció tagja, ahol megismertem embereket.
Fórum Aláíráskészítő és TeamSpeak 3 Moderátor.
45.000+ játszott perc.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért szeretnék az S.G.H. egyik tagja lenni, mivel szeretek az embereknek segíteni, segitőkész vagyok és kedves is és mások dolgát megkönnyebíteni és szeretnék embereket megismerni és egy újabb jó közösség tagja lenni, illetve beletekinteni az S.G.H. tagok mindennapjában.

Miért téged válasszunk?

Mivel segítőkész vagyok, és szívesen segítek más playereken, mivel régebben nekem is segítettek és most én is ezt szereteném tenni a playerekkel. A kellő aktivitásom is megvan, ami elég fontos.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Ha fent vagyok a szerveren, akkor 90%-át rátudnám áldozni. Az a 10% azt azért nemtudok, mivel ha akciók vannak, akkor nem nagyon tudok rájuk válaszólni, de akkor is megpróbálnák ráju válaszólni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Napi 6-7 órát tudok fent tölteni a szerveren, abból max 1 órát szoktam AFK-olni, mikor a szüleimnek segítek.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először is ha kapnák ilyen pm-et elmagyaráznám neki, hogy én nem tudok fixelni, ha tovább kéreget fixet, szólnák AS chaten, hogy egy player fixet kér tőlem, majd utána megvárnám az admin/adminok válaszát és elküldeném neki. Példával:
[Fogadott PM] Hart von Geraart(134): Szia! Tudnál adni a kocsimra fixet, mert valaki szétütötte.
[Küldött PM] Angela Holzhausen(61): Szia. Nem tudok fixet adni neked, mivel nem vagyok adminisztrátor.
[Fogadott PM] Hart von Geraart(134): De kérlek, adj már fixet, valaki szét kapták a kocsimat. Kérlek.
[Küldött PM] Angela Holzhausen(61): Nem tudok adni fixet, mivel nem vagyok admin, de szólok AS cahten és meglátom, hogy mittehetek az érdekedben.
[AS Chat] Angela Holzhausen(61): Sziasztok. Egy gyerek fixet kéreget. Tudnátok neki adni? 134-es ID.
[AS Chat] Egy admin(12): Hali. Mond meg neki, hogy nem adunk fixet ilyenekre, ha tovább írogat, akkor szólj nekünk.
[Küldött PM] Angela Holzhausen(61): [AS Chat] Egy admin(12): Hali. Mond meg neki, hogy nem adunk fixet ilyenekre, ha tovább írogat, akkor szólj nekünk. Tessék itt van az admin válasza.
[Fogadott PM] Hart von Geraart(134): Rendben. Akkor hali.

Ez idő alatt természetesen végig nyugodt maradnák.


Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Úgy mutatnám be neki, hogy a szerelő rendszert, hogy először is elmondanám neki, hogy két szerelő telep van a rendszerbe, az SCCS, hosszabb nevén SeeCity Car Service és a Fix&Drive. Elmondanám neki, hogy hogyan tuja elérni ezeket. SCCS. /call 222-222, Fix&Drive /call 444-444. Elmondanám neki, hogy mindkét telepnél 2 sáv van, a gyorssáv, ami 700.000ft minde a két telepnél és a sima sáv, ami olcsóbb, de hosszabb a sor. Amint bement és beállt a hangárba a szerelő bemutatkozik neki és megkérdezi, hogy teljes szereltetést szeretne-e az úr/hölgy. Ha teljes vagy csak lámpa vagy bármi más, akkor a szerelő felméri a károkat majd közli, hogy mennyi a fizetendő összeg. Ha ez megvan akkor átkell utalni a pénzt, a /pay parancscsal és utána elvenni az ÁFA kivonatot, majd elkezdi a kocsit szerelni a szerelő. Ha ezzel kész van elköszön majd kiengedi magát.

SCCS
SCCS
Fix&Drive
Fix&Drive

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?


1. Városháza: Azért fontos ez a helyszín, mivel itt
lehet kiváltani a szükséges okirataidat és munkát felvenni is itt lehetséges. Baloldali épületbe lehet felvenni a munkát egy NPC-től. Jobboldali épületbe lehetséges a szükséges
okiratokat kiváltani.
2. Benzinkutak: Azért fontosak szerintem a benzinkutak, mivel ott lehet megtankolni a járművedet és számos dolgot meglehet venni, példáúl: gyógyszer, eü és még más dolgokat.3. Autóiskola: Azért fontos a szerveren az autóiskola, milve itt teheted le a jogosítványt, ami szükséges ahhoz, hogy nem kapj bírságot, ha megállítanak és legálisan tudj közlekedni.


mta-screen_2019-06-25_13-37-10.png
mta-screen_2019-06-25_13-38-13.png
mta-screen_2019-06-25_13-39-43.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Hát próbálnám, úgy kihozni az RP-t, hogy közbe tudjak RP-zni és válaszólni is a segítség kérésre. Ha ez nem menne, akkor szólnák OOC-n, hogy várjanak míg válaszolok a PM-re.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Először is megkeresem az ID-jét, ha megvan rá pm-elek, hogy ilyet nem szabad hírdetni, ha tovább csinálnál, megint rá pm-nék, hogy ez NONRP-s hírdetés, és hogy jaillel jár és utána megmondanám neki, hogy miért NONRP-s. Ha nem értené meg, akkor szólnák egy Adminisztrátórnak, hogy a játékos NONRP-set hírdetett. Minden esetben minden tőlem telhetőt megtennék, hogy ne hírdessen olyat ami nem a szerverre való.
Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen volt sajnos. Van pár olyan, ami megbeszélés vagy enyhítés jail. És tudom az elmúlt napokba is kaptam jailt, és meg is értem, ha ez nem fog tetszeni párotoknak.
k_p.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem még nem volt, és nem is szeretnék.
k_p2.png

ARichard válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Ryan.

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
Szerintem jó lap lett! Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

sinaps

Barangoló
2019. 03. 15.
123
39
Miskolc
V4 karakter
Troylen Ward
LV karakter
Kelly Caldwell
V2 karakter
Barto Santos Lopez
Szia, nekem tetszik a lapod, jók a képek. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Ötletesnek mondható és szép lett a lapod. Ismerlek mivel frakció társak vagyunk és szerintem megtudnád állni a helyed. :) TÁMOGATOM.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Unu és dr3X

Ryan.

Újonc
2019. 01. 10.
55
17
19
V4 karakter
Ryan Corden.
LV karakter
Ryan Corden.
Jól leírtad a dolgokat, sok sikert kívánok Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
710
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
Király lap lett! TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

#Ryan

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
67
Pécs
V4 karakter
Owen Saunders
LV karakter
Nick Keaton
V2 karakter
Ryan O'Keane
Jó lett,jó lett.. Főleg hogy Képeket is raktál bele! Támogatom !! ??
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Szia. Beszélgettünk TS-en szerintem komoly ember vagy és bírnád ezt a terhelést. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Tudnád te is csinálni Drex bástya. ;)
Lapod is elég jó lett.
Aztán sok sikert neked urma.
Támogatom.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: bale és dr3X

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Teljes mértékben TÁMOGATOM! Ismerlek , mivel frakciótársak vagyunk! Megállnád a helyed! Sok sikert!
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
A jailek miatt nem tudom elfogadni.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Szomorú
  • Vicces
Reactions: apatrik és dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.