Andrew Martinez-Dwayne

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MókaFiceK

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
43
27
22
Kisvárda
V4 karakter
Anthony R Katsidy
LV karakter
Ayden Myers
V2 karakter
Nikolaj R Davis
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Andrew Martinez >

Panaszolt fél admin neve:
< Dwayne >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nem megfelelő adminisztrátori munkavégzés, egyoldalú ügyintézés, Lekezelő stílus a játékosokkal szemben, Játékosoknak való hazudás >

Bizonyítékok:
< Megjegyzés fülnél bővebben kifejtve.
https://streamable.com/yl1u1f >


Megjegyzés:
< Történ az eset Vasárnap este, mikor megbeszélés után elkeztük elrabolni a pénzszállítót a mélygarázsból, amiből kettő kocsi bejelzett és mi a harmadikat hoztuk el ami nem jelzett be, így a rendvédelem nem tudhatta azt, hogy mi voltunk azok, ha a realitás alapjait nézzük. Az egyik navos belénkjött, pontosabban az M3ba, majd a navos kiszállt és elkezdett lőni az M3ra és a pénzszállítóra ami nem jelzett be, ezután az M3al elhajtottunk, mert ugye a semmiért lőtt ránk a NAVos és nem akartunk azért meghalni, mert a semmiért lőnek ránk. Ezután a pénzszállító és az M3 külön útra tért és elkezdték követni a pénzszállítót egy ideig, majd a pénzszállító becsúszott a vízbe, és a NAVosok hívtak egy erősítést, közben a pénzszállító vezetője rádiózott, hogy alagút végén beleesett a vízbe és menjünk érte, majd a NAVosok fegyvert fogtak rá, ő nem ellenkezett, majd elkezdtünk menni az M3al az alagútból kifelé és random lőni kezdett ránk mindenki mikor direkt nagy ívben kerültik ki az egész esetet, ezután hívtunk admint, hogy miért lőttek ránk.. Majd ennek az lett a vége, hogy PG indokkal Dwayne berakott jailbe ami számomra érthetetlen, ugyanis sem felszólítás, sem pedig valamilyen utasítás nem történt, csak lövöldöztek ránk. Én írtam egy adminnak, hogy jöjjön, de ő visszakérdezett, hogy kik voltak azok, Én visszamentem gyorsan megnézni az IDjüket (ezt Dwaynenak is leírtam, de figyelmen kívül hagyta), de akkor is folyamatosan lőttek ránk. Erről az egészről videófelvétel is készült.
Az ügy alatt Dwayne és a NAVosok egy szobában voltak TeamSpeaken (https://prnt.sc/vo1k4o)

Az adminügy elején a NAVosok és az 1 TEKes azt állította, hogy azért lőttek ránk, mert PSZt loptunk, az ügy végére már azért, mert aki ellopta a PSZt (ami nem jelzett be) AKval kiszállt a partra, ezért nekük joguk van lőni ránk.
[2020-11-22 23:58:14] [Output] : Ricky M Parker: (( ha PSZT lopnak ne várd el azt hogy ne lőjenek rá ))
[2020-11-23 00:00:24] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( bejelzett, követték ))
[2020-11-23 00:04:55] [Output] : Ricky M Parker: (( PSZ nél TP Aktiv instand ))
[2020-11-23 00:05:40] [Output] : Ricky M Parker: (( Nem kellene ott elmeni ahol a PSZ van s nem lenne a sirás hogy lőnek utánnad ))
[2020-11-23 00:06:17] [Output] : Ricky M Parker: (( Ha PSZ nél vagy bárki vagy lőhet rád ))

[2020-11-23 00:08:42] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( ez meg már PG is lehet ))
[2020-11-23 00:08:45] [Output] : Andrew Martinez: (( ha lőnek rám meg kéne várni hogy meghalja ))
[2020-11-23 00:08:46] [Output] : Andrew Martinez: (( k ))
[2020-11-23 00:08:50] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( nem ))
[2020-11-23 00:08:52] [Output] : Andrew Martinez: (( igaz ezt mondod mos ))
[2020-11-23 00:08:53] [Output] : Andrew Martinez: (( t ))
[2020-11-23 00:08:57] [Output] : Andrew Martinez: (( kb ))
[2020-11-23 00:09:00] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( csak nem kéne úgy oda menni a kommandósokhoz hogy előtte menekültél ))

Játékosoknak való hazudás
[2020-11-23 00:02:16] [Output] : Shane Lyric : (( elküldöd a videót? ))
[2020-11-23 00:02:26] [Output] : Shane Lyric : (( ne legyen már egyoldalú ))
[2020-11-23 00:02:32] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( nem egyoldalú. ))
[2020-11-23 00:02:39] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( saját szememmel láttam. ))
[2020-11-23 00:02:41] [Output] : Shane Lyric : (( de elküldöd a videót? ))
[2020-11-23 00:02:42] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( mindjárt küldöm ))
Azt hozzátenném, hogy a videót azóta sem kaptuk meg.

Közben volt egy másik adminügy amit Stewie intézett és ezt írta:
Admin[2] Stewie: (( Mert akkor úgy mentetek rá, hogy nem jelzett be nektek. ))
Admin[2] Stewie: (( És úgy csak arany banknál mehettek rá. ))
2020-11-23 00:11:21] [Output] : Shane Lyric : (( Olyan PSZel jöttünk el ami nem jelzett be, ti nem jöhettek utánunk, mert egy másik bejelzett ))
[2020-11-23 00:12:02] [Output] : Joan De Ninno: (( nem is jöttünk utánatok, hanem jöttünk erre és beleesett a vízbe ))
[2020-11-23 00:12:06] [Output] : Joan De Ninno: (( erre AK-val mászott ki ))
[2020-11-23 00:12:12] [Output] : Joan De Ninno: (( utána itt körözget két ember ))
Ebből látszik, hogy az elején azt állították, hogy ők a PSZre jöttek és azért lőttek ránk, utána már azért, mert AKval mászott ki az ember, akihez közünk nem volt az ők tudomásuk szerint.
[2020-11-23 00:14:21] [Output] : Shane Lyric : (( Akkor minek lőttetek? ))
[2020-11-23 00:14:42] [Output] : Ricky M Parker: (( Mert a PSZ közelében voltatok ))
[2020-11-23 00:14:58] [Output] : Shane Lyric : (( PSZnek köze nincs az ügyhöz. ))
[2020-11-23 00:15:05] [Output] : Shane Lyric : (( fegyvertelenre lőttek. ))
[2020-11-23 00:15:18] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( kocsira lőttek ))
[2020-11-23 00:15:19] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( nem rátok ))
[2020-11-23 00:15:54] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( "fegyvertelen"? ))
[2020-11-23 00:15:57] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( ryl? ))
[2020-11-23 00:16:05] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( mindkettő fegyveres ))
[2020-11-23 00:16:08] [Output] : Shane Lyric : (( ő tudja, hogy van nálam fegyver? ))
[2020-11-23 00:16:12] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( nálad volt ))
[2020-11-23 00:16:14] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( és a kocsira lőtt ))
[2020-11-23 00:16:35] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( szerencséje volt ))
[2020-11-23 00:16:39] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( fegyveresek vagytok )) (Amiről IC a rendvédelem nem tudott, mégis ránklőtt)

Miután ezt bekültem történt egy ooc stílus amit Dwayne nem vett figyelembe, de rám rászólt, hogy változtassak a stílusomon mikor semmi olyat nem írtam.
[2020-11-23 00:10:22] [Output] : Joan De Ninno: (( mert szerinted mi csak úgy kiszopjuk az ujjunkból hogy most rablás van? Jóhoyg jelzett ))

Ezután Shane kérdezte, hogy volt-e valami rádiózás amiből az lett, hogy Ő számonkéri az admint, mikor csak kíváncsi volt történt-e ilyen vagy MG volt az egész.
[2020-11-23 00:18:44] [Output] : Shane Lyric : (( Tüzparancs, rádió volt arról, hogy ránk lőni kell? ))
[2020-11-23 00:19:05] [Output] : Shane Lyric : (( Csak erre a kérdésre kérek még választ ))
[2020-11-23 00:19:15] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( mint mondtam az előbb Andrew_Martinez 120 perc, PG ))
[2020-11-23 00:19:26] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( Shane leszel szíves az admint nem számonkérni ))
[2020-11-23 00:19:37] [Output] : Shane Lyric : (( nem kérem számon, csak érdekel, hogy rádióztak vagy MGztek ))
[2020-11-23 00:19:39] [Output] : Shane Lyric : (( de látom téged nem ))
[2020-11-23 00:20:22] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( Okés én befejeztem. ))
[2020-11-23 00:20:24] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( Szép estét ))
[2020-11-23 00:20:39] [Output] : [AdminJail]: Dwayne bebörtönözte Andrew Martinez-t 120 percre.
[2020-11-23 00:20:39] [Output] : [AdminJail]: Indok: PG
[2020-11-23 00:20:50] [Output] : Shane Lyric : (( Mert ők először azt mondták PSZre jöttek, aztán már azért, mert AKs volt ))
[2020-11-23 00:21:39] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( Szóbeli figyelmeztetésben részesítelek a számonkérő sítlus miatt. ))
[2020-11-23 00:21:45] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( Szervusz! ))

Lekezelő stílus:
[2020-11-22 23:58:41] [Output] : Admin[1] Dwayne: (( Eltoljátok a talicskát vagy folytassuk az ügyet? ))



>
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Szép estét. Miután én is érintett lennék az ügyben úgy érzem jogom van hozzászólni a PK-hoz.

Az ügyintézéssem alatt a következőket tudtam meg:

-A NAV backup nem a PSZ-re ment, hanem az M3-ra.
-A NAV-ossal való ütközés után az M3 menekülni kezdett.
-Bár a lopott PSZ nem jelzett be, de látták ahogy éppen akkor viszik ki a harmadikat -> feltételezett PSZ lopás az M3-al szemben
-A kocsival, ahhogy az a videódon is lászik (https://streamable.com/yl1u1f) kicsit alrébból figyelgetitek az eseményeket, meg a hallottak alapján folyamatosan körözgettek, fegyvert volt rátok többször is tarva és tovább mentetek -> PG

Továbbiakban......

Bár az kedves Dwayne azt mondta, hogy megmutatja a videót és nem adta végül meg:
1.Egyrészt amiatt is volt, mert ti folyamatosan számonkértétek, és egy kisebb flegmaságot mutattatok be (az ügy alatti teljes OOC beszélgetés Dwayne-nél, szükség esetén bemutatható), és végül eljutottunk odáig, hogy az ügyet felesleges tovább húzni így dwayne elbírálta az ügyet.
2.Bár igaz nem mutatta meg, ettöl független nem teljesen lehet ezt a rovására írni ugyanis az adminnak nem kötelezettsége a bizonyíték megosztás. A bizonyíték amennyiben a birtokában van ő eltudja bírálni az ügyet, és miután az Admin dönti el az ügyek kimenetelét csak nála kel legyen bizonyíték.

Lekezelő stílus:

Úgy vélem, hogy azok után, hogy ti milyen hozzáállásal voltatok az ügy alatt végig, az a folyamatos már már aggresszív ellenállás, számonkérés és egy "fejjebb valóság" után ez semmiféleképpen nem egy lekezelő stílus. Ez egy "szleng". Egy olyan szóhasználat, nyelvhasználat ami kicsit sem a lekezelőségre és bármi féle "gyűllölködésről" szólna. Ez a kicsit vidámabb szóhasználat/szlen Dwayne alapvető stílusa. Ez messze nem zavar senkit, és kicsit sem lekezelő. Ő eredetileg semmiféle problémát nem akart. Simán csak tovább akarta engedni az RP-t ugyanis az, hogy ti folyamatosan a fegyvertelenre való lövéssel jöttetek fel (hiába mondták el nektek 3-szor mi miért történt), nem történt hasonló kiháhás ugyanis végig a kocsit lőtték. Kereket próbáltak kilőni stb. így ezzel titeket megállítani, ugyanis a folyamatos körözgetés + korábbi menekülés elég sok gyanút kelt.

Úgyvélem alapvetően a legtöbb dolgot sikerült értelmesen és érthetően elmondani.... Ezeken kívül már csak egy dolog maradt.

TS.:
Nos erre semmi nem lehet felhozni ugyanis Dwayne valóban ott tartózkodott az ügy zöme alatt, így ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, Dwayne is ember követ el hibákat, viszont úgy vélem, hogy az adminügy elején végig hallgatta mind2 felet és így az érme mindkettő oldalát megfigyelte, viszont miután ő végig nézte az ügyet (TV-zett) így a két oldalról beözönlött információk után is nála volt az egész ügy menete videó formájában (amit természetesen meg tud osztani bíráló FA/SA-nak)
Ehhez a témához még annyit hozzá fűznék, hogy én csak valamivel később érkeztem meg TS-en pontosan a párhuzamos ügy kapcsán, amit azért is engedtem tovább ugyanis a NAV backup a menekülő M3-ra érkezett. Így a TEK-es kollega is amitt látta meg a parton ácsorgó úriembert AK-val a hátán.

Végszó: Úgy vélem, hogy bár nagyon szépen összeszedtetek minden félét a PK-hoz végső soron ez nem is amitt vollt, mert oly mértékben jogtalannak éreztétek a jail-t, hanem ez már már egy bosszú hadjárat volt, mert azok után, hogy ti hívtatok admin-t a bizonyítékok alapján ti jártatok rosszabbul. Természetesen lehet, hogy rosszul tudom, ez jelenleg egy egyéni vélemény... Viszont amit ti éppenséggel OOC chat írtatok az egy elég erős flegmázásnak én már elkönyveltem volna és személy szerint lehet, hogy egy enyhe OOC stílust is húztam volna a PG-re. Természetesen nem ismerlek titeket, így nem akarok levonni következtetéseket lehet, hogy ti is hasonló személyiségek vagytok és ti ilyen "stílusban" beszéltek.Ezt nem tudhatom és nem akarok szilárd következtetés levonni.

Részemről ennyi, nem védeni akarom Dwayne-t ugyanis meg kell hagyni, hogy az ügy alatt elkövetett hibákat, de úgy vélem végső döntése jó volt.

További szép reggelt/napot/estét. Peace by Stewie

[EDIT]*UI.: Én továbbiakban nem kívánok hozzá szólni a PK-hoz ígyhát amennyiben nem szükséges (nem kéri bíráló FA/SA) én már nem szólnék hozzá.
 

A Dwayne

Zöldfülű
2019. 01. 17.
197
126
20
Sátoraljaújhely
V4 karakter
Dwayne L Shaw
LV karakter
Legolas D Xavier
V2 karakter
Dwayne L Hicks
Szép estét!
Látom szép rendezetten pontokba szedted a mondandód, megpróbálom én is ily módon egyszerűsíteni az enyémet.

Lekezelő stílus:
Egyszerű kérdés volt hogy tovább álltok-e vagy inkább folytassuk tovább az admin ügyet.
Vidéki vagyok, felénk ez elterjedt szólás, szekérrel, talicskával, biciklivel és sokan használják. Nem feltétlenül csak lekezelő stílusban szokás hallatni.

Egyoldalú bírálás:
Bementem TS-en megkérdezni hogy körülbelül hányszor mehetett el/állt meg előttük az M3 melyben ültetek, tenném hozzá ekkor mondták hogy pár perccel korábban már ütköztetek és hogy menekülni kezdtél. Mint látható sem szoba csatlakozási engedély nincs rajtam, sem egyéb közöm nincs a szobához, nem feltétlenül azért megyek oda hogy megtárgyaljam velük a lépéseimet, szimplán kérdést tettem föl nekik.

"Azt hozzáteszem hogy a videót sem kaptuk meg"
Én mint admin, dutyban végignézem hogy mi történik, az én szavam bizonyíték erejű. A felvételt csak fő/szuperadmin kérheti el úgy tőlem hogy köteles legyek oda adni. - Bár hozzátenném, úgy érzem hogy pk nem emiatt született meg. - Az ügy közben hívta fel rá ismét Stewie a figyelmemet rá hogy elvégre nem KELL felmutatnom, és inkább rövidebbre fogtam minthogy 20-25 percet várjunk a renderelésre és a feltöltésre.

Továbbra is jogosnak tartom a hősködést, ami miatt a jailt megkaptad.
Korábban ütköztél a NAV-os autóval, a helyszínről menekülni kezdtél. Onnantól hogy téged üldöz a rendvédelem - hiába sikerült hamar lerázni őket - te körözött személy lettél. Na már ha fegyveres kommandósok állnak valahol és fegyvert fognak rád... az az első hogy szépen lassan hátra arc és eltűnsz onnan ha nem mondanak mást. De 2-3x is elmentél előttük, majd meg is álltál a dombon mint látható. Oda mentek hozzád és fegyvert fogtak rád, közvetlen közelről ketten, mire te elhajtottál körülbelül 20 métert, majd vissza tolattál ismét hozzájuk. - Ekkor kapcsoltam ki a spectate módot és gotoztam oda. - Ekkor nem lőttek rád folyamatosan, a videón látszik a lövés, az volt az utolsó és az autóra lőttek, nem a benne ülőkre, onnantól kezdve csak céloztak rátok.

Nem ignoráltam azt hogy Joan_De_Ninno mit írt, csak szimplán nem vettem észre, eléggé pörgött a chat és én is törtem a kis buksimat, minden bizonnyal nem ez volt az egyetlen sor amin átcsúszott a szemem.

Teljes logot az ügyről a bíráló FA kérésére küldöm Neki. (Adminisztrátori napló miatt nem osztom meg publikusan.)
Álláspontomat képviselve nem kívánok újra hozzászólni, várom a bíráló adminisztrátor válaszát-kérdését. - Általa feltett kérdésre természetesen várható a válaszom. -
 
  • Tetszik
Reactions: Nobel és Needy

MókaFiceK

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
43
27
22
Kisvárda
V4 karakter
Anthony R Katsidy
LV karakter
Ayden Myers
V2 karakter
Nikolaj R Davis
Kedves, Stewie.
Fentebb elküldtem a logot, de megint elküldöm. ( -A NAV backup nem a PSZ-re ment, hanem az M3-ra. )
[2020-11-23 00:01:50] [Output] Ricky M Parker (( Ha bármelyik rendvédelmi szerv megtalálja a lopott PSZ eket utánna mehet és követheti őket ))
[2020-11-23 00:06:17] [Output] Ricky M Parker (( Ha PSZ nél vagy bárki vagy lőhet rád ))
[2020-11-23 00:14:21] [Output] Shane Lyric (( Akkor minek lőttetek ))
[2020-11-23 00:14:42] [Output] Ricky M Parker (( Mert a PSZ közelében voltatok ))

(-A NAV-ossal való ütközés után az M3 menekülni kezdett. )
Erről is leírtam az álláspontomat, az M3al ütköztem a NAVossal, de neki fogalma nem volt arról, hogy én segítek-e a PSZ rablásban vagy nem, szimplán kiszállt a NAVos és minden ok nélkül elkezdte lőni az M3at, így muszáj volt elhajtanom, hogy ne genereljak felesleges lövöldözést, annak ellenére, hogy a semmiért lőttek rám.

(-Bár a lopott PSZ nem jelzett be, de látták ahogy éppen akkor viszik ki a harmadikat -> feltételezett PSZ lopás az M3-al szemben)
"Láttok, ahogy éppen akkor viszik ki", mondani én is bármit tudok. Úgy tudom minimum egy bizonyítékot kellene felmutatni, hogy valóban látta-e vagy sem. Az M3al csak egyszer találkoztak a NAVosok, akkor is egymásba mentek és a NAVos elkezdett lőni, előtte nem is látta, hogy mit csinál és az M3 egy utcával lejebb volt, mint ahol el lehet lopni a PSZ-t. Ebből adódóan nem értem a "feltételezett PSZ lopást", de ha még feltételezett is, nem hiszem, hogy feljogosítja a NAVost arra, hogy szétlőjje az autót/ megölje a vezetőt. Bárki ülthet abban a kocsiban.

-A kocsival, ahhogy az a videódon is lászik (https://streamable.com/yl1u1f) kicsit alrébból figyelgetitek az eseményeket, meg a hallottak alapján folyamatosan körözgettek, fegyvert volt rátok többször is tarva és tovább mentetek -> PG
Szintén azt tudom írni, mint fentebb. "Figyeltük az eseményeket", mint a többi civil körülöttünk, de ez még mindig nem jogosít fel arra, hogy lőjjenek az emberre/ a kocsira. VÉLEMÉNYEM SZERINT. Körözgettünk?- 1x mentem el ott az alagútig, ott visszafordúltam és nagy ívben kerültem az akció területét, hogy ne legyen az "gyanus voltam", de ettől függetlenül ugyan úgy elkezdtek ránk lőni (tudomásom szerint rádiózás/tűzparancs kiadása nélkül = Az intéző admin nem volt hajlandó elkérni a logot Shane kérésére, csak azt hajtogatta, hogy miért kéri számon.)

1.Egyrészt amiatt is volt, mert ti folyamatosan számonkértétek, és egy kisebb flegmaságot mutattatok be (az ügy alatti teljes OOC beszélgetés Dwayne-nél, szükség esetén bemutatható), és végül eljutottunk odáig, hogy az ügyet felesleges tovább húzni így dwayne elbírálta az ügyet.
2.Bár igaz nem mutatta meg, ettöl független nem teljesen lehet ezt a rovására írni ugyanis az adminnak nem kötelezettsége a bizonyíték megosztás. A bizonyíték amennyiben a birtokában van ő eltudja bírálni az ügyet, és miután az Admin dönti el az ügyek kimenetelét csak nála kel legyen bizonyíték.

1. Szerintem nem volt számonkérés az admin felé, nem szólt, hogy ő ilyet észrevett volna, netán zavarta volna. "Kisebb flegmaságot mutattatok be", Nem állt szándékunkban flegma magatartást bemutatni, az egyetlen TEKes kivételével aki minden válaszunkra "XDDD" megjegyzést írt, ([2020-11-23 00:00:29] [Output] Ricky M Parker (( xDD ))) lekezdelően írt egész végig, Én és Shane személy szerint ilyen beállítottságu emberek vagyunk.
2. Ezt ő is leírta, hogy nem kötelessége elküldeni a bizonyítékot amibe van egy kis belekötni valóm (mi értelme van egy bizonyítéknak, ha csak azt az egyik fél látja, nincs szembesítés?) ,de oké. Ha ennyit ír, hogy nem kötelessége elküldeni akkor azt mondom oké, de ő azt írta elküldi és már tölti is felfelé, ettől függetlenül nem küldte el így hazudott.

Lekezelő stílus: ( Úgy vélem, hogy azok után, hogy ti milyen hozzáállásal voltatok az ügy alatt végig..)
Ezzel az a helyzet, hogy ez a mondata az ügy elején volt és nem a végén, ha a végén van azt mondom oké, alapból ha nem ilyen lekezelően kérdez tőlünk lehet nem is megyünk bele az adminügybe, sőt.. normálisan tudunk kommunikálni egymással, de ez a "kijelentés", ami szerinted szleng eléggé generálta a feszültséget.

TS.: ( Dwayne is ember követ el hibákat )
Tény, hogy ő is ember és minden embernek vannak hibái, de akkor ezt azelőtt is mondhattad volna, mielőtt szankciót osztottok hozzáteszem úgy, hogy egyoldalúan folyt a bírálat, hiába csak kérdéseket tett fel Dwayne. Mi nem voltunk ott TeamSpeaken, így Dwayne se lehetett volna egy szobában az ottani emberekkel. (Tudomásom szerint)

Végszó:
Köszönöm, igyekeztem a lehető legjobban kiolvashatóan megírni ezt a panaszt. Nyílván nem azért írtam meg a panaszt, mert bosszút akarok állni azért, mert be lettem rakva jailbe. Ennyi erővel bárki aki eddig panaszt nyitott olyan adminra aki szankciót osztott neki, az bosszú panasznak van elkönyvelve? Nem lenne értelme akkor a panasznak. Azért nyitottam panaszt, mert nem érzem, hogy Dwayne megfelelően végezte a dolgát az adminügy alatt, nem megfelelő döntést hozott és mint szerinted is, szerintem is hibát követett el az adminügy során, ezért panaszolom a felsőbb vezetőség felé, elvégre erre van a panaszkönyv.

Kedves, Dwayne.

Hasonlóakat írtál, mint Stewie, ezeket fentebb kifejtettem, ha nem haragszol mégegyszer nem írom le ugyan azt.

Nem ignoráltam azt hogy Joan_De_Ninno mit írt, csak szimplán nem vettem észre, eléggé pörgött a chat és én is törtem a kis buksimat, minden bizonnyal nem ez volt az egyetlen sor amin átcsúszott a szemem.
Érthető, hogy nem vetted észre, de felhívtuk a figyelmedet rá, akkor sem vetted észre, de ha erre kitérsz külön akkor bizonyára igazat adsz, hogy nem megfelelően nyílvánult meg, de Ti még ezekután elvártátok, hogy mi tűrjük ezeket.
 

A Dwayne

Zöldfülű
2019. 01. 17.
197
126
20
Sátoraljaújhely
V4 karakter
Dwayne L Shaw
LV karakter
Legolas D Xavier
V2 karakter
Dwayne L Hicks
Egyértelmű hogy nem volt megfelelő a megnyilvánulása, ha a bíráló admin nem fogja kiosztani a pk végén akkor utólag ráteszem a szankciót.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Sziasztok a panaszt én fogom bírálni,holnapi napon keressetek fel este 20:00 kor TS-en.
Privátba írjatok rám,hogy jó-e az időpont.

Bírálatig zárom a panaszt.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
TS-en megbeszélve!
Dwayne-t szóbeli figyelmeztetésben részesítem,mivel az ügy közben ts-en egy szobában tartózkodott a rendvédelemmel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.