Andres jelentkezése TeamSpeak 3 moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
442
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
Mi az IG neved?

Az én In-Game nevem: Dr Andres Dannel Vincenzo

==========================

Mióta használod a TeamSpeaket?

Körülbelül 3-4 éve használom aktívan a TeamSpeak-et. De igazából 2014-ben töltöttem le, és használtam először.

===========================

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Nem szeretnék túl sokat mondani de a napi 4 óra az minimum meglenne.

===========================

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?

Én naponta 8-9 órát szoktam átlagosan fentlenni TeamSpeak-en.

===========================

Miért válasszunk be téged a csapatba?

Mivel aktív vagyok ezért kevesebb teher lenne a vállukon. Ha írnak nekem TeamSpeak-on akkor rögtön reagálok, nem utolsó sorban szerintem olyan Kommunikáció- és Segítőkészségem hogy a Moderátor Csapat előnyére is vállhat.

===========================

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?

Mivel aktív és problémamegoldó személyiség vagyok ezért akár milyen ügyben ahogy tudok, próbálok segíteni. És ez mind nekem, mind a Moderátor Csapatnak jót tesz.

===========================

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?

Szeretek az embereken segíteni. Egy csapatba szeretnék tartozni ahova be tudok illeszkedni, kedves a társaság.

===========================

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?

Előszőr "Regisztrálnám" őt. Azután pedig meghallgatnám ami pl szeretne beszélni egy adminnal akkor elmagyarázom neki hogy hogyan teheti ezt meg. És ha a TeamSpeakhoz még nem ért akkor elmagyarázom neki azt hogy melyik gomb mire való.

===========================

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

1. Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni

2. Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása

3. Más szerverek hirdetése

===========================

Ismeretség a teamen belül

Jelenleg Arzen-nal, Joe-val, Paulo-val ápolok barátságot.

===========================

Referenciáid

Régebben több Minecraft szerver TeamSpeak3-mas szervernének voltam Moderátorja. Ezek közül a legismertebb szerverek: MineSide, Implicite

===========================

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

Ha többszöri felszólítás után sem érti meg hogy nem tudok neki adni engedélyt akkor először csak Kickelem, de ha útánna is visszajön ezzel a problémával akkor szólok egy nagyobb rangú személynek. Ha az Ő szavát sem éri meg akkor sajnos Szankcióban fog részesülni


===========================

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban


Sziasztok én Noel Vagyok egy 14 éves srác. Kedves, megérő személyiség vagyok. Általában 4 és 5 között van a tanulmányi átlagom. Imádok csapatban dolgozni és nem ilyedek meg a munkától. Szeretek az embereknek segíteni. Aszalón lakom egy kertesházban Édesanyámmal, Édesapámmal. Hamar meg tudok barátkozni akárkivel de emellett haragtartó is vagyok. Mindig törekszem a maximumot nyújtani, és ez általában sikerül is.


===========================
 
Utoljára szerkesztve:

theRajmii

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
39
7
V4 karakter
Rajmii Da Colins
Szia!
Maga a lap az elég tömör, illetve néhól kevés választ adtál.
A formázás az nekem nagyon nem tetszik, de ez saját vélemény, attól függetlenül sok szerencsét!​
 

Wanda

Újonc
2019. 01. 12.
32
239
22
Kiskunhalas
Szia, a mondataid elég összeszedetlenek, rövid válaszokat adtál, a mintában a betűk mérete (szerintem) túl nagy. "Miért szeretnél a csapathoz tartozni?" úgy gondolom ez a kérdés azért kicsit hosszabb kifejtést érdemel. Próbáld meg még egyszer átnézni és javítani a hibákat, van még időd a lapok lezárásáig. -Wanda
 
  • Tetszik
Reactions: Kyle

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
442
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
Szia, a mondataid elég összeszedetlenek, rövid válaszokat adtál, a mintában a betűk mérete (szerintem) túl nagy. "Miért szeretnél a csapathoz tartozni?" úgy gondolom ez a kérdés azért kicsit hosszabb kifejtést érdemel. Próbáld meg még egyszer átnézni és javítani a hibákat, van még időd a lapok lezárásáig. -Wanda
Szia! Köszi átnézem, és átformálom az egész lapot.
 
  • Tetszik
Reactions: Wanda

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 422
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Hali. Téged is ismerlek, így szintén viszonylag magabiztosan mondom hogy megállnád a helyed.

Támogatom a lapodat, sok sikert.
 

Kuti

ExOperátor - V3
2019. 01. 10.
145
584
26
Budapest 19. kerület
V4 karakter
Tye Foster
Rövid de lényegretörő jelentkezési lap lett, formailag nem egy szokványos viszont a tartalma az nagyon jól sikerült. Részemről támogatom a lapodat.
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Végül beajánlva. Zárom
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.