Andree Monroe jelentkezési lapja Fix&Drive-ba[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 08. 30.
31
21
V4 karakter
Keylon Morton
LV karakter
Michael Barnes
V2 karakter
Turai Beni

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Beni ~

Életkorod:
~ 16 ~

A játékon belüli szinted:
~ 12 ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Nem , nem rendelkezem se bannal se Aj-vel ..: https://imgur.com/a/eTnXLvS ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Rendelkezem természetesen vele! Sokszor szoktam használni. ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen igen. ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Én 16. éves vagyok. Pestmegyében élek egy kis faluban. Szabadidőmben általában gépezni,vagy a szabadban biciklizéssel töltöm. A rosz tulajdonságom talán az hogy kicsit türelmetlen vagyok de ezen az évek során próbálok javítani. Jó pedig az hogy szeretek közösségben lenni és nem vagyok tiszteletlen. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Andree Monroe ~

Anyja, apja neve:
~ Apja: Scott Monroe. Anyja Elisa Rossi ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ Tel.:457340 Email: AndreeMonroe@gmail.com ~

Büntetlen előítéletű?
~ Természetesen igen. ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/orCm4eb ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Igen van. Mister Zola . ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Szerintem eléggé fontos a csapatmunka egy közösségben és az összeműködés is. Mert így könnyebb elérni mindent csapatban mintha valakivel konfliktusod lenne mivel elég nehéz úgy csapatban dolgozni hogyha harag van 1-1 személy közt. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen, Mindíg oda járok. ~

Csatolja be önéletrajzát:
~ Andree Monroe-nak hívnak. 21 éves vagyok . A SeeCity korházban születtem. Mikor oda értem a közép iskolához Autószerelői szakmára jelentkeztem ami sikerült is felvételivel együtt. Majd mikor végig vittem az iskolát 3 év + 1 év éretségit ez után Édes apám szerelőműhelyébe dolgoztam mivel még kezdő voltam és ezért édesapám segített ebben. És teltek az évek. Majd mikor 20 éves lettem ugy gondoltam ki próbálom magamat máshol is és meg próbáltam a SeeCityTaxi-t ahová sikeresen fel is vettek. Majd ott dolgoztam Fél évet majd ki léptem. És azért jött erre a döntésem hogy ott hagyom a taxit mert engem az autók jobban érdekelnek mint a vezetés. Úgy ha fogalmazhatok jobban szeretem az autókat bütykölni mint vezetni ezért is szeretnék most önökhöz jelentkezni. De amikor ott hagytam a taxit aközben volt egy húzós fél évem. Mikor meg halt édesanyám akkor kezdtem el egy másik munkát ami nem más volt mint a Kamionsofőr. A kamionsofőrt fél évig nyomtam húzósan . Majd most 21 évesen el határoztam hogy itt az idő egy normális munkahelyet találni és úgy gondolom alkalmas lennék erre a munkára. Közösségben szeretek dolgozni és úgy gondolom hogy a közösségben fontos az összetartás is. És most itt tartok ezért adom be a jelentkezésem önökhöz! ~


Aláírás:
Andree Monroe.
 
  • Tetszik
Reactions: Wardis D Cavan

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
Jól tudom mi működik a műhelyben nagyra vitt múltban történő pályafutásom alatt és a jó csapat nagyon sokat visz a cél érdekében.
Nagyon jó és szorgalmas megbízható csávó vagy! Ezért nem is tudok mit írni, hogy
Támogatom!!
#Bepál #Exbetanító
 
2019. 08. 30.
31
21
V4 karakter
Keylon Morton
LV karakter
Michael Barnes
V2 karakter
Turai Beni
Jól tudom mi működik a műhelyben nagyra vitt múltban történő pályafutásom alatt és a jó csapat nagyon sokat visz a cél érdekében.
Nagyon jó és szorgalmas megbízható csávó vagy! Ezért nem is tudok mit írni, hogy
Támogatom!!
#Bepál #Exbetanító
Köszönöm! :)
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 11.08-án TS-en 17:30kor meghallgatás céljából!.))​
 
  • Tetszik
Reactions: Michael Barnes
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.