Andre Eastwood jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
98
46
23
LV karakter
Benjamin Hicks
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Andre Eastwood ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nyitás után nemsokkal, olyan 4-5 héttel később regisztráltam ha minden igaz.
60214+ percem van~


Hányas szintű vagy?
~ 35 ~

Hány éves vagy?
~ 17 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ SCCS, Nav illetve Los Zetas. Mindkettőben 2-2 hónap. NAV-ból nemvolt ok a távozásomra, automatikusan mikor megkaptam az admint kirúgtak, Zetasból pedig azért távoztam, mert egy kicsit sok volt már így az illegálkodás. SCCS-nél a távozásomra való ok annyi volt, hogy bizonyos okok miatt nemtudtam aktív lenni ezért azt láttam jobbnak, hogy kilépek.(kb 2017-ben lehetett mikor sccs tag voltam.) ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Igazából IRL is szeretek kocsikkal foglalkozni. Egy nyugis frakciót keresek, ahol semmiféle lövöldözésben nem kell részt vennem és csak a dolgomat csinálom. Illetve nem egyszer jártam magamis akár frakció, akár saját kocsival szereltetni, és láttam hogy a szerelők alig bírják páran csinálni a munkájukat. Egy kicsit ezzel is megkönnyítteném a többiek feladatát.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~Úgy pontosan nemtudom meghatározni, de 2-3 naponta megvan. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)
nemvoltam:
~ https:confused:/imgur.com/a/DrXGDsV ~



Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/H2w7Xg5 ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos, hát Árpinak hívnak, felvidéken élek egy kisebb faluban közel Komáromhoz. 2001.június 5-én jöttem a világra. Középiskolába járok, papíron Elektrotechnika, de amúgy villanyszerelő szakra. Szabadidőmben itt-ott a kocsimat bütykölöm, kosarazok és MMA-zok(ketrecharc). Ezt már több éve csinálom, viszont versenyekre csak tavaly kezdtem el járni, eléggé bejön az MMA nem lenne rossz, ha megtudnék belőle élni :LOL:. Igazából az álmom, hogy egyszer külföldön szerezzek állást, legjobban Amerika és Olaszország vonz. ~
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.