Anca Sokol -> Amore Raso, Pablo D Xavier [Rapid]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

durk

Barangoló
2019. 06. 30.
123
315
-
youtube.com
V4 karakter
Zhihao Luli
LV karakter
Darkeen Garett
V2 karakter
-
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Anca Sokol

Panaszra tett személy InGame neve:
Amore Raso, Pablo D Xavier

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Nonrp/kukucskálás

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
1. https://streamable.com/h8jeoy, 2. https://streamable.com/mqn92f 3. https://streamable.com/30vhmo

Megjegyzés:
Ha nem csal a szemem, akkor Amore legalább háromszor játszotta el ezt, a végén eljött az idő, hogy bent marad az intibe és ő is akciózik társával és nem csak kukucskál egyet. Pablo D Xavier csak egyszer csinálta ezt, de ő se mozdult el a cp-ből mint ahogy látszik a klipen. Nem lett volna problémám az egésszel, ha mindkettőjük kifut a cpből, tesz egy kört például és azután fut ki, de ezt így nem tudom hova rakni..
 

Csitee

Barangoló
2021. 06. 23.
85
49
17
Soltvadkert
V4 karakter
Amore Raso
Cső. Először is elnézést szeretnék kérni az egészért. Őszintén megmondva nem tudtam róla, hogy ilyet nem lehet csinálni. Miután megtudtam, hogy nem lehet egyből be is mentem az interiorba. Tudom jól, hogy a "nem tudtam róla" nem mentesíti a szankciót. De mivel így volt, így is tartom jónak ha leírom. Tudom, hogy hibáztam, szankciót elfogadom.
 

durk

Barangoló
2019. 06. 30.
123
315
-
youtube.com
V4 karakter
Zhihao Luli
LV karakter
Darkeen Garett
V2 karakter
-
Cső. Először is elnézést szeretnék kérni az egészért. Őszintén megmondva nem tudtam róla, hogy ilyet nem lehet csinálni. Miután megtudtam, hogy nem lehet egyből be is mentem az interiorba. Tudom jól, hogy a "nem tudtam róla" nem mentesíti a szankciót. De mivel így volt, így is tartom jónak ha leírom. Tudom, hogy hibáztam, szankciót elfogadom.
Hello, zászlós vagy, szerintem nem az elso behatolasod volt és szerintem már a társaid ezért kaptak ha nem most, régebben ezért szankciót. :/ Kicsit furcsálltam hogy 3x-szor csináltad ezt és csak negyedjére jöttél be amúgy.
 
  • Tetszik
Reactions: Hoolofist

Csitee

Barangoló
2021. 06. 23.
85
49
17
Soltvadkert
V4 karakter
Amore Raso
Hello, zászlós vagy, szerintem nem az elso behatolasod volt és szerintem már a társaid ezért kaptak ha nem most, régebben ezért szankciót. :/ Kicsit furcsálltam hogy 3x-szor csináltad ezt és csak negyedjére jöttél be amúgy.
Szia. Attól, hogy zászlós vagyok nem jutottam még ilyen helyzetbe, hogy be kellett nézzek, mert ebben az intibe vagytok/vagy. (Eddig nem nagyon voltam olyan behatoláson amikor ebbe az intibe lenne bárki.) Személy szerint nem láttam még olyan embert aki ezért kapott volna jailt (Biztos, hogy volt). Viszont ha te a szankciót szeretnéd felém akkor legyen, mégegyszer elnézést kérek, tudom hibáztam és elfogadom.
 
Utoljára szerkesztve:

durk

Barangoló
2019. 06. 30.
123
315
-
youtube.com
V4 karakter
Zhihao Luli
LV karakter
Darkeen Garett
V2 karakter
-
Ha elengedem, hogy azt mondom ne kapjatok szankciót, nem fogtok tanulni a hibáitokból. Én is így tanultam nagyrészt amikor hibáztam, azóta nem is követem el azokat a hibákat amiért szankcionálva voltam. Várom a bíráló admin válaszát a továbbiakról és bírálatról.
 

Rapid

danteclan👑
2020. 04. 18.
391
613
Sopron
V4 karakter
Rapid D Dante
LV karakter
Rapid D Dante
Ez nem így megy, hogy bemegyek az interiorba és kimegyek mert ha megmozdulok akkor lelőnek. Ez ilyen benne van a pakliba ha megmozdulsz lelőnek mivel ez volt a szituáció lényege. Eddig sem lehetett ilyet csinálni és továbbra sem lehet, jogosulatlanul jutnak ezzel az emberek előnyhöz kihasználva azt, hogy a CP-t nem lehet lőni. A panasz jogos, szankció kiosztva a szerveren.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.