Anastasiya Nina Timofeyevna -> Brock. [helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Floyd Cassidy

Újonc
2020. 07. 23.
6
19
V4 karakter
John Bonny
LV karakter
Peter Handerson
V2 karakter
Flora R Ortega
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Anastasiya Nina Timofeyevna >

Panaszolt fél admin neve:
< Brock. >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail, másik fél meg nem hallgatása, majd lelép szerverről. >

Bizonyítékok:
[2020-08-10 19:58:42] [Output] : Admin[1] Brock: (( Úgyhogy vagy elveszed és halad az RP, vagy mind a ketten mentek jail-be. ))
[2020-08-10 19:58:44] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( viszont, ő megfenyegetett az adminnal. ))
[2020-08-10 19:58:45] [Output] : James Patterson: (( de utana nem irtad be 20 percig? ))
[2020-08-10 19:59:08] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( mivel én elvettem a csekket, de ő közbe megfenyegetett. ))
[2020-08-10 19:59:10] [Input] : do elveszi.
[2020-08-10 19:59:10] [Output] : *Elveszi. ((Anastasiya Nina Timofeyevna)) [itt már elfogadtam a csekket, szóval az RPt választottam.]
< [2020-08-10 20:06:53] [Output] : Admin[1] Brock: (( Szuper, akkor megkérdezem újra és utoljára. )) >
[2020-08-10 20:07:14] [Output] : Admin[1] Brock: (( Jail-t választjátok vagy megy az RP tovább? ))
[2020-08-10 20:07:17] [Output] : James Patterson: (( rp ))
[2020-08-10 20:07:19] [Output] : James Patterson: (( en azt ))
[2020-08-10 20:07:24] [Output] : Admin[1] Brock: (( Szuper. ))
[2020-08-10 20:07:25] [Output] : Admin[1] Brock: (( Nina ))
[2020-08-10 20:07:25] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( elpörgött a chat még mindíg. ))
[2020-08-10 20:09:19] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( remek, nem veszekedek többet.b ))
[2020-08-10 20:09:25] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( add vissza az iratokat. )) [itt elég egyértelmű hogy az RPt választom, James is az RPt választotta.]
[2020-08-10 20:09:31] [Output] : James Patterson: (( Én az RP-t választom ))
[2020-08-10 20:09:33] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( add vissza az iratokat. ))
[2020-08-10 20:09:41] [Output] : *** James Patterson átadott egy tárgyat Anastasiya Nina Timofeyevna-nak/nek. (Jogosítvány)
[2020-08-10 20:09:44] [Output] : *** James Patterson átadott egy tárgyat Anastasiya Nina Timofeyevna-nak/nek. (Személyigazolvány)
[2020-08-10 20:09:45] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( isten áldásával. ))
[2020-08-10 20:10:00] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( szerintem meg beszéltük. ))
[2020-08-10 20:10:05] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( RPnek vége, kész. ))
Majd rá.
[2020-08-10 20:10:08] [Output] : [AdminJail]: Brock bebörtönözte Anastasiya Nina Timofeyevna-t 300 percre.
[2020-08-10 20:10:08] [Output] : [AdminJail]: Indok: OOC stílus, közösség rombolás.
[2020-08-10 20:10:24] [Output] : [Küldött PM]: Brock (69): Na ez mi akar lenni kérem szépen. Elfogadtam a csekket, és el mentem.
[2020-08-10 20:10:27] [Output] : [AdminJail]: Brock bebörtönözte Anastasiya Nina Timofeyevna-t 300 percre.
[2020-08-10 20:10:27] [Output] : [AdminJail]: Indok: OOC stílus, közösség rombolás.
[2020-08-10 20:10:54] [Output] : [Küldött PM]: Brock (69): elfogadtam a csekket, az RP-t választottam ezúttal. Milyen OOC stílusról beszélsz ? Meg milyen közösségrombolás ?
[2020-08-10 20:12:10] [Output] : [Küldött PM]: Brock (69): vedd ki kérlek szépen őt is jailből, és oldjuk meg ezt az ügyet mert részemről nem történt OOC stílus, és elfogadtam az RP-t.
[2020-08-10 20:13:55] [Input] : pm 69 magadnál vagy amikor ilyenért osztasz jailt ? figyelsz a játékosra ? ismered az érme két oldalát ? tudod miről van szó amúgy egyáltalán ?
[2020-08-10 20:13:55] [Output] : A kiválasztott játékos nem található. [itt lépett le szerverről.]
Megjegyzés:
< Nemtudok mit hozzászólni az ügyhöz, nagyon sokan panaszkodnak a Brock-ra, nem ez az első PK. Várom az ügy bírálását. !A PKHOZ CSAKIS A BÍRÁLÓ ADMIN, A PANASZTÉVŐ ÉS A PANASZOLT SZÓLHATNAK HOZZÁ!
Próbáltam Brockal PMbe megbeszélni az ügyet, lelépett szerverről, nemtudok vele mit tenni. Várom az ügy bírálását.
>
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Na szervusz. Hát, véleményem szerint akkor jó ha panaszkodnak ... eddig nem volt itt mostanában olyan ember aki oda mert lépni ahova kellett volna. Itt az a probléma, hogy eddig aki megérdemelte volna a szankciót az nem kapta meg, mert valamilyen okból kifolyólag nem merte osztani, vagy féltette a pozícióját és még sorolhatnám.. magyarul most, hogy van aki osztogatja a szankciókat nem tetszik sok embernek. Erre csak azt tudom mondani, hogy be kéne állni a sorba és értelmes keretek között játszani, azért mert eddig rossz irányba dőlt a mérleg nyelve, és el voltak szokva attól az emberek, hogy méltó büntetésüket megkapják. Másrészt a jogtalan jail dolgot nem nagyon vesézgetném, igazából az, hogy másban a szálkát, magadban a gerendát sem találod elég szomorú, és nem ismered fel a problémát. A PD-s srác 2x megkérdezte DO-ban, hogy elveszed a csekket, és miután elvileg te írtad az RP-t (egy /do elveszi nem tudom miért ölel fel sok időt), majd OOC-ban közölte, hogy ha 3. alkalom után nem vagy hajlandó válaszolni admint hív, te erre fogva, hogy ő ezt írta támasztod alá azt, hogy te ezért nem válaszoltál.. Erre inkább nem mondok semmit. Az hogy az érme két oldalát nem követtem, nem hinném. Volt lehetőséged neked bőven írni, és a PD-snek is. Te minden képpen jail-t szerettél volna a PD-snek, én meg elmondtam ha ő jail-t kap, te is mész vele. [2020-08-10 19:58:59] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( akkor az lesz hogy én elveszem a csekket, és te pedig jailbe zárod adminnal való fenyegetőzésért )) Kérdem én, az hogy te megmondod az adminnak mit csináljon rendben van? Hát ne is haragudj, de alapból ez a hozzáállás, és az, hogy hívsz másik admint annak reményében, hogy majd engem ő felülbírál, mert nem neked adtam igazat felháborító. Arról ne is beszéljünk, hogy még az ügy közben FA-ért kapálóztál, mert láttad, hogy a rosszakaratod sajnos nem jön össze. Erre szokás mondani, hogy aki másnak gödröt ás maga esik bele... Az pedig, hogy leléptem a szerverről nem azért volt mert "megfutamodok" a PM-ek elől, hanem egy hozzád hasonló jóakaróm éppen kilőtte a netem és 50-es pocket lossom volt.. [Ezért is kaptál 2 jail-t, mivel kétszer küldte el a parancsot, a pocket loss végett] (Ezt @Bazsi alá tudja támasztani, hozzá mentem be, hogy én vagy a szerver laggol-e, lehet mondani, hogy kifogás, de ez történt és kész.)
nagyon sokan panaszkodnak a Brock-ra, nem ez az első PK
Csak az itt a gond, hogy a panaszok túlnyomó többsége jogtalan, és elcsépelt. Nem lenne sosem semmi gond, ha mindenki értelmesen állna a közösséghez, és a játékostársaihoz, hát meg persze adminügy közben a bíráló adminhoz, nem azt gondolva, hogy a játékos mindent megtehet. Nagyon sajnálom, hogy annyi kurázsi nem volt benned, hogy egy csekket elfogadj, helyette te felvetted magadra az IC történteket, és OOC-ba átvitted az egészet, majd amikor rajtad csattan az ostor, te vagy felháborodva. Örülnék, ha néha magatokba is néznétek, és nem csak a panaszolt félben keresnétek az ügy kapcsán a hibát. Továbbá nem kívánok hozzászólni az ügyhöz, várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

Floyd Cassidy

Újonc
2020. 07. 23.
6
19
V4 karakter
John Bonny
LV karakter
Peter Handerson
V2 karakter
Flora R Ortega
[ezt is helyette írom]
Leírtam neked szerintem eléggé érthetően hogy "RP vége, kész.", elfogadtam a csekket.
Azt mondtad, vagy elfogadom a csekket vagy jailt kapunk mindketten.
Elfogadtam a ticketet, neked onnantól nemtudom mi még fesztegetni valód lett volna, amikor vagy RP vagy jail volt az ügy vége.
Elfogadtam a ticketet, szóval tovább léptem az RPre.
erre te kiosztod a jailt, és lelépsz a szerverről.
ezt mégis mire véljem ? Ez korrekt szerinted, hogy elfogadom az RP-t majd jailbe raksz "OOC stílus, közösségrombolás" indokkal ?
mi volt a közösségrombolás abba, hogy kértem a jailt a gyermekre aki szabálysértést követett el ? Nem vonatkoznak rá a szabályok?
OOC stílust ismét nem értem.
Írtam valami rosszat, esetleg trágár megnyilvánulásom volt OOC?
Továbbá, a játékosok hiszik hogy mindent megtehetnek ?
Közben te a rendvédelmist véded, egyoldalúan bírálsz, jogtalanul raksz jailbe valótlan indokért és nem figyeled a részleteket ?
Elfogadtam a ticketet - továbbléptem IG a kocsimmal - JAIL HELYETT RP-T VÁLASZTOTTAM! - majd te jailbe raksz.
Saját szavadat hazudtoltad meg.
Nem értem még mindíg hogy ha elfogadom az RP-t, a ticketet, miért kell jailelni érte.
Na de mindegy, megkaptad 1hete az adminod majd te megváltod a világot, és mindenért jailelsz.
20as szinteden jobban tudod a szabályokat, mint egy 37es szintű, több tapasztalatod van az 1 hét adminoddal.
Hát ezt mondom konkurenciának, de már egy rossz szót nem merek szólni nehogy kedves Brocknak OOC stílus legyen.
Na mindegy, tartom magam a PKhoz, többen is egyet értenek velem, amióta megkaptad az adminod halmozódik rád a PK.

VÁROM A BÍRÁLATOT!
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Na de mindegy, megkaptad 1hete az adminod majd te megváltod a világot, és mindenért jailelsz.
20as szinteden jobban tudod a szabályokat, mint egy 37es szintű, több tapasztalatod van az 1 hét adminoddal.
Hát ezt mondom konkurenciának, de már egy rossz szót nem merek szólni nehogy kedves Brocknak OOC stílus legyen.
Hát, ezek után nem mondok semmit. Általában, ha egy korrekt véleményt nyilvánítasz, korrekt módon, értelmes ész érvekkel, és megfelelő háttér tudással teszed. Ezen leírtak alapján, becsmérelő, lenéző, és burkoltan minősítő módon reagáltál. És igen, azért kaptad a jail-t, mert a stílusod, és az, hogy így fennhordod az orrodat, ezért kaptad végül mégis a szankciót a PD-sel együtt. És nem, nem volt egyoldalú a bírálás, mert szerintem nem az ügy elejétől álltam másképp a dolgokhoz, másrészt azt is elmondtam miért így tettem. Az alábbi sorokba pedig be is másolom, mert úgy látom már sikerül ferdíteni a dolgokat bőven, de hát ez emberi tulajdonság, csak van akinél jobban dominál a füllentés, van akinél abszolút semennyire. :D

[2020-08-10 20:04:52] [Output] : Admin[1] Brock: (( Azért, mert nagyon szar az, mikor egy semmiért hívnak rád admint. ))
[2020-08-10 20:04:57] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( semmi ? ))
[2020-08-10 20:05:02] [Output] : Admin[1] Brock: (( És még nem is bánik tisztelettel az az ember aki admint hív. ))
[2020-08-10 20:05:04] [Output] : Admin[1] Brock: (( Ez a gond., ))
[2020-08-10 20:05:07] [Output] : Anastasiya Nina Timofeyevna: (( az hogy adminnal fenyegetőzik az neked semmi ? ))
[2020-08-10 20:05:30] [Output] : Admin[1] Brock: (( A helyett hogy értelmesen kezelnéd a helyzetet másnak szeretnél rosszat. ))

[2020-08-10 20:05:35] [Output] : Admin[1] Brock: (( Ez a gond itt kérem szépen. ))
 

Floyd Cassidy

Újonc
2020. 07. 23.
6
19
V4 karakter
John Bonny
LV karakter
Peter Handerson
V2 karakter
Flora R Ortega
Egyébként te kinek képzeled magad hogy így celozgatsz össze vissza?
Hagyjuk már a jogos jailt, alapból az elejétől kezdve le se szartad az adminnal fenyegetőzést.
Az egész ügy alatt összevissza célozgattál meg jöttél itt az érvekkel.
Az meg hogy fent hordom az orrom az maradjon az én dolgom, ne nyomd bele az orrod ebbe is mert te admin vagy. ?‍♀️
Hagyjuk az ügyet, úgyis neked lesz igazad mert mindenhol van protekció mint nálad.
IC ügyből kezdi a pali az OOC ügyet, majd fenyegetőzik hogy admint hív, majd hívok egy admint a fenyegetőzésre és még nekem magyarázol hogy én keresem más szemébe a szálkát, meg én estem bele az általam ásott gödörbe. Hagyjuk már... te sem tudod miről beszélsz, csak a PDs véded mert vagy haverod vagy ott is jelen van a protekció. Aztán meg hogy nem voltál egyoldalú, elfogadom az RPt majd jailelsz.
rafinált vagy mit ne mondjak. ?
Várom a bírálatot.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
19.) Tilos más játékosakat és frakciókat ócsárolni, negatív színben feltüntetni, feszültséget kelteni!
Büntetés: 100 büntetőpont + hozzászólás törlése. Amennyiben továbbra is folytatod, a büntetés örökös kitiltás.


Figyelmeztetést most nem osztok mivel ahogy látom az a fél aki panaszt tett kivan bannolva fórumról. Stílusodból vegyél vissza.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Egyébként te kinek képzeled magad hogy így celozgatsz össze vissza?
Hagyjuk már a jogos jailt, alapból az elejétől kezdve le se szartad az adminnal fenyegetőzést.
Az egész ügy alatt összevissza célozgattál meg jöttél itt az érvekkel.
Az meg hogy fent hordom az orrom az maradjon az én dolgom, ne nyomd bele az orrod ebbe is mert te admin vagy. ?‍♀️
Hagyjuk az ügyet, úgyis neked lesz igazad mert mindenhol van protekció mint nálad.
IC ügyből kezdi a pali az OOC ügyet, majd fenyegetőzik hogy admint hív, majd hívok egy admint a fenyegetőzésre és még nekem magyarázol hogy én keresem más szemébe a szálkát, meg én estem bele az általam ásott gödörbe. Hagyjuk már... te sem tudod miről beszélsz, csak a PDs véded mert vagy haverod vagy ott is jelen van a protekció. Aztán meg hogy nem voltál egyoldalú, elfogadom az RPt majd jailelsz.
rafinált vagy mit ne mondjak. ?
Várom a bírálatot.
19.) Tilos más játékosakat és frakciókat ócsárolni, negatív színben feltüntetni, feszültséget kelteni!
Büntetés: 100 büntetőpont + hozzászólás törlése. Amennyiben továbbra is folytatod, a büntetés örökös kitiltás.


Figyelmeztetést most nem osztok mivel ahogy látom az a fél aki panaszt tett kivan bannolva fórumról. Stílusodból vegyél vissza.
Attól, hogy más helyett írta a panaszt ugyan úgy vonatkozik rá a szabályzat. Ne legyél ennyire elnéző Pexy. Ha ő az eszköz mások ilyesféle üzeneteinek továbbításában, akkor olvassa el mielőtt elküldi. Figyelmeztetést pedig osztottam a felhasználónak, amely 1 hónap kitiltás az adminisztrátorral szembeni stílus végett.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
A panaszttevő fél (Anastasiya Nina Timofeyevna) örökös kilitásban részesült a szerverről egyéb okok miatt. A PK alatt is a stílusa kritikán aluli volt.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.