Anastasia Klara Svetlana Törzsőrmester áthelyezési kérelme [KR]

Softiy

Újonc
Támogató
2023. 05. 10.
29
2
athelyezi-kerelem.png

Teljes név, rendfokozat
Anastasia Klara Svetlana Törzsőrmester.

Állományban eltöltött idő
56 nap.

Jelenlegi elsődleges alosztálya
Nincs!

Jelenlegi másodlagos alosztálya
Nincs!

Eltöltött idő a jelenlegi elsődleges és másodlagos alosztályban
Elsődleges -
Másodlagos -

Alosztály ahová az áthelyezését kéri
Készenléti Rendőrség.

Áthelyezés indoklása
Kevesen tudják rólam, hogy édesapám is a rend éber őre volt, kis koromban sokszor emiatt betekintést nyerhettem a rendőrség munkájába és már akkor is nagyon foglalkoztatott. Mindig is szerettem volna édesapám büszkévé tenni és a nyomdokaiba lépni, amit az állományba csatlakozáskor félig már meg is tettem, de a teljeséget a szívemnek az adná ha felvételt nyernék a Készenléti Rendőrség alosztályába és ugyan azt a hivatást űzhetném pontosan mint édesapám. Eltudom mondani magamról, hogy egy határozott, de ugyan kedves nőnek vagyok, aki megállná helyét Készenlétisként, illetve tudni lehet még rólam, hogy mindig is szerettem a fegyvereket, főként a nagyobb kaliberűeket, és sokat jártam lőtérre kisebb koromba. Az adrenalin érzését mindig is szerettem, ezért úgy gondolom ott van a helyem az akciókban! A kedvesem is a Készenléti állományt erősíti és nagy örömmel szolgálna, ha vele teljesíthetnék járőrszolgálatot. Az alosztály munkáját próbálnám képességeimhez képes erősíteni és mindent megtenni azért, hogy büszkék lehessenek rám a feletteseim, -s édesapám is
lablec.png