Amy Moye - lounz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

valiw.v3

Újonc
2024. 05. 06.
7
7
Budapest
V4 karakter
Amy Moye
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Amy Moye


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
lounz


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Nos, elsősorban leszögezném, hogy ez már nekem tényleg a vicc kategória és a legalja, és ebben semmilyen minősítés nincsen szándékomban, csak már eléggé lesüllyedtünk egy olyan szintre, hogy egy iratlan szabály miatt kapok adminjailt. Felhozhatom itt azt a példát is, mikor egy !!!!!FORD RAPTORRAL!!!! egy domboldalon mentem , és kaptam rá 60 vagy 90percet nonrp-s közlekedésre. Na de ebben a PK-ban az egész szituáció annyi volt, see-ring körforgalomnál mértek kedves lounzék, és én odamentem melléjük, és leírtam azt, hogy " Megérte, kemény 660$ ", "remélem ez majd a fizetésetekhez hozzáadódik" , semmiféle rosszindulat meg minden nélkül írtam, majd elmentem a fix fele a lejtőkhöz, megfordultam, és átmentem a körforgalmon 250környékén lévő sebességgel. Utána kedves lounz 300-as tempónál gondolt egyet, majd adminjailbe tett, a kocsimat rommá törve, otthagyva a fáknál. a fixet megkaptam, viszont lefoglalták a kocsimat ami eléggé zavar, hogyha annyi erőd volt, hogy bejailezz, gondolom annyi már nemvolt, hogy begeteld a kocsimat egy olyan helyre, ahonnan nemfoglalják le... én elég erősen elgondolkoznék, hogy a rendvédelemnek mennyi minden megvan engedve. Mind ezekután, csupán 5 vagy 6 reportot kellett írjak, mire hajlandó volt elintézni a fixemet.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
( egyik szavad üti a másikat, egyszer ez egyszer az a gond. )

Megjegyzés:
.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 407
4 230
V4 karakter
Mesias Varela
A cselekvéseddel rendőrhergelést követtél el. Nem ismered fel a lényeget amire kiakarok térni. Bemértünk téged, odajöttél beszólni. Az még igazából nem is érdekelt annyira, teljesen elengedhető. Viszont az, hogy utána a körforgalomban direkt szembe forgalommal mész el (ahol neki is mentél egy játékosnak), visszafelé meg 300al direkt áthajtasz megint az már kimeríti a rendőrhergelés jelentését, amit ismét kihangsúlyozok hogy a VEZETÉSEDDEL provokáltál ki. Nem írtam le egy szóval se, hogy a vezetés NonRP, itt az a NonRP amiért/akinek csináltad. Nem mellesleg a folyamatos flegmán megírt reportjaidról ne is beszéljünk.

A kocsit megint csak azután foglalták le, hogy a két haverod tovább ment vele és meghaltak, ne próbálj engem ebbe belekavarni, köszi.

Videót tudok küldeni a bíráló FAnak.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 407
4 230
V4 karakter
Mesias Varela
Ha nem a beszólás a lényeg akkor miért itt vagy leragadva? A lényegre bezzeg nem válaszolsz amiért a jailt kaptad valójában... Nem fogok olyan dolgot elküldeni ami nem lényeg, szimplán ki van emelve, hogy a teljes történet le legyen írva.
 
  • Tetszik
Reactions: Dzsuzi és .devil

valiw.v3

Újonc
2024. 05. 06.
7
7
Budapest
V4 karakter
Amy Moye
Iratlan szabály... nincs sehova leírva, hogy nem vághatom át a kanyart egy kijarathoz:// akkor megint csak mire hivatkozunk?
 
  • Vicces
Reactions: monkeyzsolt

Matt_

blank
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
617
2 322
V4 karakter
Jamie de Martel
Nem tudom milyen iratlan szabályról beszélünk, bemértek, visszafordulsz szembesávba bemész szándékosan a körforgalomba, ütközöl, elmész fix felé, megfordulsz és 250el elmész szándékosan a körforgalomnál, nem tudom mit szerettél volna, de ha ezt te nem veszed rendőrhergelésnek, akkor sajnálom.

A stílusodból meg jobb ha faragsz egy kicsit, mert nem azért kellett 5-6 reportot írnod, mert az adminnak nem volt kedve veled foglalkozni, hanem azért mert úgy írtad meg a reportot ahogy, ha kicsit vissza veszel a követelőzésből és nem a szolgáidnak nézed az adminokat, akkor talán nem kell majd sokadjára megírnod a reportot. Elsőnek is megkaptad volna a fixet, ha nem olyan stílusban írsz a reportban.
Jogtalan, a 120 perc hozzá képest erre még nem is sok, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.