Amy D Madison Jelentkezése a See City Car Servicehez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Shao

Barangoló
Támogató
2019. 02. 02.
85
68
LV karakter
Deon Mendoza
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Amy D Madison~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017.09.03 1,5 éve játszom a szerveren.~

Hányas szintű vagy?
~ 43~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, ez alatt a 1,5 év alatt szinte már majdnem minden frakciót megjártam, őszintén már foggalmam sincsen a kilépés okaiból.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szerintem nem titok, mindenki azért jönne a frakcióba, hogy pénz keressen. Mivel ez nem unalmas mint a többi pénz keresési lehetőség. Gondolok itt a bányászára.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem mind a kettővel~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 4-5-6 naközbe, hétvégén akár 8 óra is.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, 2x voltam sajnos bannovla a szerverről ( A harmadik multiaccount, de a másik account törlése került és deaktiválva lett a ban ) - kérésre a bíráló személynek küldök képet -
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos ez alatt a 86.000 perc alatt már NAGYON SOKSZOR voltam AJ-ben sajnos. Azóta már eléggé komolyan veszem a szervert - kérésre a bíráló személynek küldök képet -
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok mindenkinek aki olvassa ezt a lapot! Godó Márknak hívnak, 14 éves vagyok jelenleg. Szlovákia mellett élek egy kisebb városban, Salgózarjánban 1,5 éve játszok a V2 szerverén, ezen a szerveren is kezdtem az RP-t így ezáltal elég sok jailem is sikerült ebből. Más szerveren is próbálkoztam ( LV - V3 ) de a V2 húzott a legjobban.~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Shao

Barangoló
Támogató
2019. 02. 02.
85
68
LV karakter
Deon Mendoza
Elküldtem a képeket Privát Üzenetben!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Nagyon ronda az UCP, én tartózkodom..
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Shao

Barangoló
Támogató
2019. 02. 02.
85
68
LV karakter
Deon Mendoza
Igen, tudom. De ezek nem most történtek, 2 hónapja nem kaptam jailt ami jogos lett volna ( animbuggoltatást azt leírtam Kojinak, az RP tagadásnál először 600percet kaptam, utána oda adtam a dolgot amit anno nem adtam oda, és így le felezték a jailem, és az rp tagadós jail az 12.28án volt. )
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.