Amiyah Lynch ----> Walton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Amiyah Lynch >

Panaszolt fél admin neve:
< Walton >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admin ügy rosszúl bírálása >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Annyi volt a lényeg, körbe álltuk az illetékest, hátúlról előről oldalról minden irányból ő annyit rpzik hogy lehajtja a fejét és ilyenkor rá nem hat a pd walton szerint, mikor a hátúl lévő ember belát az ülés alá stb. és elöbb szólítottuk fel minthogy ő lerpzte volna alapjáraton is, walton szerint ez nem volt pg >
 

Walton

Barangoló
2020. 03. 28.
88
183
Heves megye,Gyöngyös
V4 karakter
Isaac Wyse
LV karakter
Paul Michael.
Szia!
Először is,a bizonyítékok alapján,nem létszik,hogy amikor tolatni kezdett jelen esetben Natasha,a hátul álló NNI-s,mikor merre és mit csinált.
Másodszor szerver szabályzatban ez áll: "Amely nem számít PG-nek: Ülsz a kocsidban, fogják rád a fegyvert az ablakon keresztül, és te /do /me-vel alátámasztod, normális RP-vel, hogy megijedtél és a gázra taposol."
Az RP így szólt:[2020-06-04 172:51] [Output] : *Megijed,de lehajtja fejét,és beletapos a gázpedálba ((Natasha Trukhanov)).
Várom a bíráló FA/SA válaszát.
 

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
Erre annyit válaszolnék, hogy szerintem ha megijed lehajtja a fejét gázra tapos akkor nem nyom egy ilyen Y-nt de ja, szerintem ne veszekedjünk ebben a dologban várjuk a bírálatot szerintem pg volt szerinted meg nem.
 
  • Vicces
Reactions: cikmar
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.