Amelia Garcia jelentkezési lapja

Foamy

Újonc
2023. 06. 20.
1
0
LV karakter
Amelia Garcia
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Amelia Garcia-

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Férfi
[x] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- München, Németország, 2000.08.05 -

Bejelentett lakcím:
- Nincs-

Telefonszám:
- +38-76-871-3068-

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretek autókkal foglalkozni, szerelni azokat. Régebben a családban szereltem, egy kissebb vállalkozás volt és szeretném hasznosítani a tudásomat.-

Miért pont önt válasszuk?
- Tudok csapatban dolgozni, Megfelelően tudom teljesíteni a munka körörmet és aktív lennék a telepen.-

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Egy hírdető táblán láttam meg hogy munka társat keresnek.-


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Nem volt.-

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- x -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Aláírás helye
Kelt: Dátum

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Levente vagy levi ahogy jobb megjegyezni-

Betöltött életkorod:
-15 (3 nap és 16)-

Jelenlegi játszott perced:
- 18.901 -

Korábbi frakcióid:
- Nem voltam frakcióban itt lv-n -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- x -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- körülbelül 2 éve hogy játszok rp szervereken, nem játszottam recovery előtt -

Terveid a frakcióban:
- Hogy egy jó közösségbe beilleszkedjek és egy nagyobb pozíciót töltsek be.-

Miért válasszunk téged?
- Én aktívnak tartom magamat a szerveren így tudnék egész jó időt szánni a frakcióra. Tudnám teljesíteni a feladat körömet meg még ami van írva mint hogy mennyi autót kell hogy meg szerelj (ha van ilyen) -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Napi 2-3 óra (ez viszont változhat iskola vagy gyakorlat miatt)-

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- Link -

Account ID-d:
- 30747-

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Sziasztok Leventének hívnak de szólíthattok Levinek is. Jelenleg a 15. életévemet élem de 3 nap múlva már a 16.-at. Most szakácsnak tanulok már 2 éve és már csak 1 évet kell tanulnom, és mehetek dolgozni, ha minden sikerül. Ezt a szakmát azért választottam mert szeretek főzni, de sütni mint cukrászat nem. Kedvenc sportágam a kosárlabda, szeretem játszani a haverokkal. Nézni nem szeretek egy sportot sem mivel valahogy unalmasnak találom. A hobbijaim a videójátékozás meg a biciklizés. A kutya sétáltatás nem tudom mennyire számítható annak, én általában jó kilométerekre elviszem. szóval jól lefárad de amilyen kutyám van, neki kell is a hosszú séta. a kutya sétáltatás az amit nagyon szeretek csinálni. Szeretem az autókat is annak ellenére, hogy nem nagyon vagyok benne a témában. Én az a féle ember vagyok aki inkább kívülről szereti tuningolni a kocsikat, és nem belülről. -