Amazon jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vice

Siti para bellum
2019. 02. 16.
297
161
21
Gyor, Hungary
V4 karakter
Marcus Price
LV karakter
Mina Wells

x3zePcK.png


IG neved:
- Hank Price -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- A TeamSpeak 3-at már egészen régóta használom, körülbelül 2-3 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még soha nem voltam kitíltva a szerverről. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam az egyik szerver TeamSpeak szerverén sem Moderátor. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Napi 4-5 órát, ugyanis itt szeretek beszélgetni a barátaimmal játék közben. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Naponta 2-3 órát biztosan tudnék. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért, mert szerintem alkalmas lennék a pozícióra, ugyanis ismerem a TeamSpeak szabályzatot illetve a Fórum és Szerver szabályzatot is. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért, mert jelenleg nem vagyok sehol sem ilyen szerepben és kipróbálnám magam ezen a szerveren. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Hs nem találnak egy adott szobát, akkor kezdetben odahúzom őket. (Persze csak váróba, ha valami olyan helyre akar menni), illetve linkelek neki egy TeamSpeak tutorial videót, amiből megtudja tanulni a TeamSpeak használatát. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktivitási időben és jó megoldóképességben. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen még jelenleg sajnos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Mint, ahogy mondani szokták, a határ a csillagos ég, de egy Operátor fokozatot azért szeretnék majd elérni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves -
- Jó probléma megoldó képességű -
- Barátságos -

Negatív:
- Nem megfelelő hangnemet nem tűri. -
- Könnyen dühbe jön. -
- Sértődős fajta. -

Mennyi idős vagy?:

- 16 éves vagyok. -


Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Márknak hívnak. 16 éves vagyok. Győr-Moson-Sopron megyében, Győrben élek. A Pálffy Miklós Szak Gimnáziumba járok. Jelenleg Raktározási alapismereteket és Szállítmányozási ügyintézést tanulok. Miután elvégeztem a középiskolát, szeretnék egy Informatikai szakra vagy egy rendészeti szakra jelentkezni. Nagyon érdekel a programozás és gépek szerelése és összerakása. A gépek szerelése mellett nagyon szeretek állatokkal lenni és foglalkozni velük. Van egy aranyos hörcsögöm. Később szeretnék majd több kis állatot is, mert egyszerűen imádom őket. Ezek mellett azért focizni és röplabdázni is szeretek a tanórákon az osztálytársaimmal. Nyáron rengeteget focizunk és játszunk különböző számítógépes játékokkal. A számítógépezés a kedvenc elfoglaltságaim közé tartozik, ugyanis egyszerűen imádok bele merülni Las Venturas világába és játszani. -
 
Utoljára szerkesztve:
O

Owl

Szépen megírtad a lapod. Tartalmilag véleményem szerint a helyén van. Ha valóban ezt az aktivitást tudod produkálni én csak támogatni tudlak. :)
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 404
4 220
V4 karakter
Mesias Varela
Szia! Együtt TGF-ünk annó taxiba, jót beszélgettem veled a meghallgatás előtt. Értelmesnek tűntél, nem volt veled gondom. #Natalie D Szamorukov Támogatom.
 

Jóni

Újonc
2019. 01. 10.
28
11
V4 karakter
Domenico el Santiago
LV karakter
Dwayne L Broose
Szépen megírtad a lapot, nekem nagyon tetszik! TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: Pici gyilok

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.05.08. 17:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a meghallgatáson, és nem is jelezted felénk, ezért a lapod elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.