Amaya Clayton jelentkezése S.G.H.-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Proti6

Újonc
2019. 03. 07.
34
14
LV karakter
Nicolai Wade
V2 karakter
Amaya Clayton
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Daninak hívnak, 16 éves vagyok. Budapest mellett élek egy kis falucskában Fejér megyében a szüleimmel. Születésem óta itt élünk, nagyon szeretem a környéket, mert nincsen nagy forgalom erre felé, és nyugi van, mellesleg a falu mellett van egy kisebb erdő, ahol kisebb földes út van, melyen jókat lehet biciklizni, esetleg motorozni. Gimnázumba járok, mondhatni jó tanuló vagyok. Szabadidőmben szívesen eljárok focizni a haverokkal, akár biciklizni, esetleg futni, valamint szeretek gépezni. Igazából a legtöbb időt a szerveren tevékenykedem, viszont szoktam különféle story/akció-játékokkal játszani. Tulajdonságaim, hogy szeretek másokon segíteni, mivel jó érzéssel tölt el, terhelhető vagyok, és a problémákat hamar megoldom, szeretem az újdonságokat, ezért az új közösségbe hamar beilleszkedem.

Mióta játszol a szerveren?

A szerveren 4 éve játszom, 2016-08-18.-án regisztráltam. Volt egy nagyobb kihagyásom, ez körülbelül egy évet jelent. Jelenleg 41.170 játszott percem van.

Eddigi elért dolgok:

Rengeteg rp tapasztalat, ismeretség, baráti kör. A magamnak tetsző, avagy kellő dolgokat megszereztem, gondolok itt a kedvenc autómra a McLaren P1-re, illetve a különféle skines fegyverekre, valamint mesterkönyvekre is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, valamint szeretnék segíteni a kezdő játékosokon, valamint azokon, akik segítségre szorulnak, illetve az adminok munkáját is könnyíteném.

Miért téged válasszunk?

Mert úgy gondolom, hogy megfelelő lennék a feladatra. Megbízható, terhelhető, segítőkész vagyok. A problémákat könnyedén megoldom, türelmesen végighallgatom.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Az egész időmet, amennyit online vagyok a szerveren.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Keddi nap kivételével, naponta 3 órát, vagy ennél többet, hétvégén ennek a 2-3 szorosát is.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Leírnám neki Pm-ben, hogy nekem ehhez nincsen jogosultságom, és, hogy egy admin felé írjon egy pm-et, amennyiben valami bug esetén történt, képpel, vagy videóval mellékelve. Ha írná, hogy nincsen bizonyítéka, akkor mit tegyen, akkor leírnám neki érthetően, hogy hívja ki a szerelőket, és ők megcsinálják az autóját.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Igazából elmondanám neki, hogy nyissa meg a térképet, melyet az F11 gomb lenyomásával tud megtenni, majd folytatnám azzal, hogy kettő darab szerelő telep van, az egyiket bal oldalt, kissé felül találja, San Fierroban, ez a Fix&Drive, melynek a telefonszáma a 444-444. A másikat Los Santosban találja, ami az SCCS, melyet 222-222-es számon tud elérni. Elmondanám neki, hogy ha szeretne vontatóst hívni, akkor írja be az ic chatbe, hogy /call és a mellékelt szám, ahonnan szeretne szerelőt hívni. Amennyiben téves számot hívott, akkor azt a /lemond parancsal tudja lemondani. Tudatnám vele, hogy mind a kettő szerelőtelepen van gyorssáv, melyet a bal oldalt láthat, a kijárat mellett, ami annyit jelent, hogy előbb beengednek téged abban az esetben, ha valaki áll a sima sávban, viszont ennek az összege 700.000 forint. Ha mindent megértett, és nincsen több kérdése, ezek után jó játékot kívánnék neki, és örülök, hogy segíthettem.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Az első legfontosabb hely az a városháza lenne, mely ahol munkát tud felvenni, melyeket a bal oldali épületben tud megtekinteni, illetve elvállalni. A jobb oldalon az iratait tudja megvásárolni, vagy megújítani, illetve házat vagy garázst bejelenteni.
Városháza

A másik hely, az autósiskola volna, ahol jogosítványt tud csináltatni, ami úgy zajlik, hogy a sárga cpn keresztül be kell menni az interyorba, majd egy npcnél kérdésekre kell helyes választ adni, majd utána a gyakorlatban is meg kell felelni, és ezáltal vezethet legálisan autót.
Autósiskola

Harmadiknak az autókereskedést mutatnám, ahol a sárga i -be ha belesétál, akkor megtekinheti az autókat amik vannak a szerveren, az árukat, illetve amikből nincs megtelve a limit, avagy nincsen limite, azt meg is tudja vásárolni, melyet a HOME gomb lenyomásával a vagyon fülnél találhat, a kulcsát pedig autómatikusan megkapja, melyet az inventoryban, "i" lenyomásával tud előhozni, és ott a kulcs ikonra kattintva láthatja is.
Autókereskedés


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megpróbálnám megoldani a problémát PM formájában, amennyiben ez nem sikerül, és a személyes jelenlétem szükséges, esetleg kisebb betanításról volna szó, akkor megpróbálnék egyeztetni a többi adminsegéddel, hogy valaki nem tudna-e a srácnak segíteni, mivel ez és ez a problémája, és én most rp közepén vagyok. Amennyiben nincsen fennt másik adminsegéd, és nem egy nagy rp-n vagyok, gondolok itt bankrablásra, akkor az adott rp-t megpróbálnám befejezni, avagy szólni a srácoknak, hogy később folytassuk már, mert nekem most mennem kell egy playernek segíteni ebben és ebben.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Képet készítek a hírdetésről, vagy a logot kimásolom consolebol, és az adminsegéd chaten írnék egy admin felé a bizonyítékkal.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam már sajnos.
Jailek

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még, és nem is szeretnék.
Bannok
 
Utoljára szerkesztve:

Jhonson D Parker

Barangoló
2019. 03. 02.
79
26
V4 karakter
Jhonson D Parker
LV karakter
Arihyoshi Ikumi
V2 karakter
Augusto Clayton
Támogatom! Nagyon korrekt srác, a beszédkészsége is jó, tisztába van a szerver dolgaival, szerintem szép és átlátható a lapja! Sok Sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Proti6

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.