Amanda Smith Jelentkezése See Game Helpdesk tagnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Amanda

Újonc
2019. 03. 04.
1
0
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Amanda Smith
RQBEuQK.png


See Game Helpdesk
Jelentkezési lap




Néhány fontos dolog magadról:


- 2004.01.17-edikén születtem Zalaegerszegen, a Zala Megyei Szent Rafael Korházban. Nem rég töltöttem be a 15. életévemet. 2018.01.15-én költöztünk el Zalaegerszegről, Kaposvár mellé Taszárra egy kissebb faluba. Ez több mint 1 éve volt. Nagyon könnyen beileszkedtem és ekkor mutatták be a srácok az úgy nevezett Multi Theft Auto-t. Ilyenkor nagyon kezdő voltam mindenben a szabályokra nem is gondoltam. A játékot elkerülve sikerült bekerülnöm az ottani foci csapatba. Jelenleg úgy néz ki hogy Informatika és Fizika szakra fogok tovább tanulni de ez még változhat. Egy kisebb családi házban élek egy 6éves és egy 3éves tesommal meg hát persze a szüleimmel. A hobbym a foci. Szabadidőmben legtöbbször kockulok. 67kg vagyok és 165cm. Kissé zavar hogy állandoan a hangommal szorakoznak az emberek.. Attól még hogy későn mutálok az szerintem nem jelent nagy gondot. -


Mióta játszol a szerveren?

- SeeMTA v2-n 2018.10.10-én kezdtem el játszani, viszont Multi Theft Autoval ahogyan emlitettem 1éve játszok és akkor hogyha már itt tartunk SeeMTA v3-n is 1éve játszok körülbelül. -


Eddig elért dolgok:

- Ebben a több mint 3 honapban eléggé sok dolgot értem el szerintem.


– 22.000 játszott perc.


– 20.000.000 See Forint.


– Fullos Mustang Shelby GT500.


– Fullos BMW 750.


– Támogatói rang.


– Országos Rendőr Főkapítányság | 5 [Zászlós]


– Terrorelhárítási Központ | 4 [Zászlós] -



Miért szeretnél See Game Helpdesk tag lenni?

- szeretném segíteni az adminisztrátorokat, illetve a játékosokat, hogy ezáltal sokkal jobb játékélményben részesüljenek. Több olyan szerveren voltam már adminsegéd, amelynek viszonylag magas hírneve van, ott tetszett ez a pozíció, és örülnék, ha egy ilyen pozíciót itt is betudnék tölteni. -


Miért téged válaszunk?

- Mivel van szerver ismeretem, rendszeresen használom a teamspeak 3-at,megbizható és elkötelezett vagyok,nagyon aktív és terhelhető. Nagyon jól tudom kezelni a problémákat és jól oldom meg a gondokat. Többszörös I.D.G voltam. Más "híresebb" szerveren is voltam Adminsegéd. -


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

- Ez nem kérdés, amennyit tudok. -



Naponta hány órát tudsz online lenni?

- Hát most sajnos csak 4órát ha több szabadidöm van akkor 5órát is tudok a szerverre fordítani. Hétvégén 6óra az minimum de lehet annál több is. -


Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

- Adminsegéként sajnos nem tudnám megjavítani neki a kocsiját ezért aztmondanám neki hogy írjon rá egy adminra mivel én csak kérdésekre tudok választ adni, ha nem érti meg akkor pedig szolok én adminnak és ö majd elrendezi. Ha kérdést úgy értelmeznénk hogy én mit tennék adminként. Elöször is akkor nem javítanám meg a kocsiját ha látnám hogy nem buggol. Ha ő mindig azt mondja hogy bevolt buggolva akkor kérek töle napi logot vagy esetleg képet,videót amivel tudja bizonyítani de igy se kötelességem neki megjavítani ezért ha nem érti meg akkor kickben részesítem és ha utána esetleg tovább fajulna a dolog szídna stb.. akkor jailt fogok neki szabni mivel ha eldöntöm egyszer akkor nem fogom megváltoztatni a döntésemet csak akkor hogyha nem igazzságosan döntöttem. -


Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

- Megmutatnám neki a sávokat hogy melyiknek mi a tulajdonsága. Elmondanám hogy ha a sima sávba áll és nem a gyors sávba akkor késöbb fog sorra kerülni mint a gyors sávban lévő autók mivel a gyors sávba hogyha beállsz akkor [SCCS = 500.000] [Fix&Drive = 600.000] viszont hogyha a sima sávba állsz akkor kiszámolják neked hogy pontosan mennyibe kerűl a kocsid javitása. Akkor érdemes a gyors sávba állni hogyha eléggé drága a kocsid javítása mint pl:[Subaru,Mclaren p1,Bugatti Veyron,Chiron, Stb..] Hogyha például egy Renault Megan RS-kocsid van akkor a sima sávba érdemes beállni. Miútán beáltál utána kikell várnod a sorod. Miútán sorra kerülsz kinyitják neked a kaput majd bemehetsz. Ezután a szerelő megmutatja hova álljál és miután leparkoltad az autódat azután kiszálsz és a szerelő kérdezi is hogy teljes javítás lesz. Itt eldőntheted hogy mit akarsz megjavítani. Ezek közűl választhatsz: motor,motorháztető,szélvédő,bal sárvédő,jobb sárvédő,első lökhárítő,hátsó lőkhárító,bal első ajtó,jobb első ajtó,anyósűlés mögötti ajtó,sofőr mögötti ajtó,csomagtartó,hátsó szélvédő,olajcsere,kerékcsere. Ezek közűl választhatsz és mondhatod azt is hogy teljes javítás és akkor amiket felsoroltam összefoglalja. Ezután leirja a megfelelő ősszeget majd a /pay [id] [összeg] paranccsal át tudod neki nyujtani a pénzt és egy kis rp is belefér. /me belenyúl a jobb kezével a zsebébe majd kiveszi a pénztárcáját és felemeli a hasáig majd kinyitja és belenyúl és kivesz egy kis pénzt majd vissza teszi a pénztárcáját a jobb kezével és a pénzt átnyújta az úrnak. /do elveszi? És ezután ha megtörtént minden kinyomtat egy áfás számlát majd átnyujta és elkezdi szerelni. Fontos azt megemlítenem hogyha a kocsid totálkáros[amikor beakarod inditani akkor nem tudod azt irja hogy nem tudod beinditani akkor szerelőt kell hivnod amihez nem szükséges telefon. /call 222-222 vagy /call 444-444. Amikor Los Santosban vagy akkor a See City Car Service-t érdemes hivni ami a /call 222-222 de ha San Fieroban vagy akkor a Fix&Drive ot érdemes hívni ami a /call 444-444. És még nagyon sok dolgot tudnék rola beszélni neki de ez szerintem bőven elég neki. -


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza

- Itt tudja megcsinálni az alap okmányait, ha nem csinálja meg, a rendőrség megbüntetheti, illetve itt tud munkát elvállalni. -


Autóiskola

- Itt tudja megcsinálni a jogosítványt, amely ha nincs nála, megbüntetheti a rendőrség. -


Autókereskedés

- Miután kisebb vagyont összegyűjtött az adott játékos, az autókereskedésnél megveheti az első járművét.
-



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

- Előszőr is mindenképpen befejezem az RP-t majd útána válaszolok a kérdésre. -


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?
- Azt teszem hogy a srácra írok egy pm-et ha kezdő hogy: Hali NONRP-s a hírdetésed kérlek írjegy ilyen hírdetést ezzel a szöveggel. "(())" És ha sikerűlt kérlek ezt vésd a fejedbe hogy ilyet nem lehet. Hogyha látom hogy a srác nagyobb szintű akkor már tudom hogy direkt csinálta és igy ráírok egy adminra Hogy: Hali, ez a srác Nonosan hírdetett. És valószinűleg berakja jailbe. -


Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

1. Jailem indoka: IC NINCS FIX KÁRTYA. Igen ekkor még nagyon kezdő voltam és nem tudtam hogy ic az a neve hogy szerelőkártya. 2. Jailemről most kitérek részletesen. Ezt Bencétől kaptam. Ekkor még ugyanugy kezdő voltam azon gondolkodok mai napig is hogy történhetett ez meg. Átgondoltam ezt az egészet amig 600percig ott ültem és megfogadtam hogy soha többé nem fogok ekkora jailt kapni senkitől se. A szabályzatot eután legalább 10-szer elolvastam.a 3. Jailem indoka: OOC HAZUDÁS. Az történt hogy elraboltak és irtam nekik ooc hogy hivtam a rendőrséget amikor nem is és ez OOC HAZUDÁSNAK minősűlt, viszont a két rabló megölt ezér kaptak egy jó 90perces jailt. 4. Jailem. Ezt a jailt akkor kaptam amikor bent voltam a 3. Jailben. Indoka: Non rps motozás jailben. Mutattam logot hogy rpsen motoztam és igy vissza tett ugyanabba a jailbe tehát a 4,5 jailem nem számít.6 Jailem is jogtalan volt mutattam loggal igy ebből kivettek. 7 Jailemet nem számítjuk ugye bele. 8. Jailem az OOC rádíózás amiból Rajmi kivett mert jogtalannak érezte ő is ahogy én is. a 9 jailt se kell beleszámolni. 10 jailem Ricsitől kaptam amiben eggyetértek. Hirdetés Rővidítés. Az utcsót haggyuk Tehát 4 jogos és 7 jogtalan jailem van
UCP -


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

UCP

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

lewis4

Zöldfülű
2019. 01. 10.
175
58
18
Kaposvár
V4 karakter
Cristobal Armenteros
LV karakter
Lewis D Smith
V2 karakter
Lewis D Smith
Szerintem a lapodat kicsit formázzad és akkor jó lesz.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Ki lett bannolva Koji által multiaccount miatt, így ezt helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.