[Amanda Richard] Jelentkezése (helyette küldöm be)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mars

Pötyögtető
Támogató
2022. 01. 11.
445
125
Szlovákia
V4 karakter
Dieter_G_Stefan
LV karakter
Winnie_Nelly
V2 karakter
Erica_Luann
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Amanda Richard
Születési hely, idő: Los Santos Hostpital, 1995/09/09
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36221719582 / amanda.r95@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: 6th Street, Los Santos
Legmagasabb végzettsége: Főiskola
Eddigi munkahelyei: Biztonsági őr

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Név: Amanda Richard
Születési dátum: 1995. szeptember 9.

Egy fiatal és eltökélt személyiségnek tartom magam, aki mindig is a törvény és az igazságosság iránti szenvedély hajtotta. Gyermekkorom óta arról álmodom, hogy a rendőrség részévé váljak, és segítsek fenntartani a közrendet és védelmezzem a várost, ahol élek. Tanulmámyaimat az Igazságügyi rendőrtiszt képző iskolában végeztem el. Rendkívül elkötelezett vagyok és mindig az emberek biztonságát tartom szem előtt. Kiváló fizikai kondícióval rendelkezem, és elégé jól kezelem a veszélyes helyzeteket. Annak ellenére hogy még fiatal vagyok, rendkívül elszánt illetve szakmailag elkötelezett vagyok.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Bence
Mennyi idős vagy: 15
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jövőre fogok ballagni.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 976
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem​
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem​
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Amanda Richard egy tapasztalt és elhivatott rendőr, aki a városi rendőrség fontos tagja. Mindig is arra vágyott, hogy a közösség szolgálatában állhasson, és büszke arra, hogy nap mint nap segít a város biztonságában és rendjében. Amanda kiváló kommunikációs képességei vannak, és mindig igyekszik megérteni az emberek problémáit, valamint megtalálni a megoldásokat.​
Miért pont rád essen a választásunk?
Én úgy gondolom, hogy megfelelő lennék ebben a frakcióban, mivel elég jól tudok csapatban dolgozni, tisztelem a nagyobb rangú tiszteket és nem szólogatnék be senkinem sem. Eléggé türelmes vagyok, ha ügyet kell oldani és ha bármi van, helyt tudok állni. És élvezném a frakciót.​
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem​
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Amanda Richard!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.10.11. 17:30 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.10.11. 17:30 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
  • Tetszik
Reactions: Mars
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.