Amanda Lansing/Levente/ jelentkezése TS3 Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Duracel

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v2
2019. 04. 27.
152
409
? Vecsés City ?
V2 karakter
Anna S Rose
Moderator.png

Ingame neved?
Amanda Lansing

Mióta használod a TeamSpeak-et?
Több éve használom a TeamSpeak3-at.Még a COD1 es időszakomba kezdtem el használni,de komolyabban a 2016-os évtől kezdve mivel akkor versenyszerűen LOL-oztunk a csapatommal és ott tudtunk kommunikálni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
Mióta kijártam az iskolát és olyan munkahelyem van ami eléggé rugalmas így napi szinten tudok időt szánni a feladatra,mivel a Büntetés-végrehajtási Intézetben al-leader vagyok így TeamSpeaken is minden nap aktívan fent vagyok és ebből kiindulva jött az ötlet,hogy jelentkezzek moderátornak,ha már eléggé aktív vagyok és az időm is engedi akkor miért is ne.

Naponta Mennyi időt töltesz TeamSpeaken?
Napi 6-7 órát,hétvégén többet.

Miért válasszunk be téged a csapadba?
Úgy gondolom,hogy 19 éves korom ellenére rendelkezem önálló megoldóképességgel,elég ambícióval és kitartással arra,hogy elvállaljam ezt a feladatot.Megtanultam harmadik félként dönteni és a véleményemet és álláspontomat megvédeni.Én szabálykövető embernek vallom magam, ezt jó páran alá is tudják támasztani és nem tűröm meg a szabálytalanságot.Építő jellegű kritikákat elfogadom és alkalmazom.

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátor csapatához?
Amivel többet hozzátudnék tenni a TeamSpeak Moderátori csapathoz,az egy aktív tag akivel el lehet hülyéskedni és megbeszélni a problémákat és ha valaki kérdez tőlem akkor én megpróbálok a legjobb tudásommal válaszolni. Mivel semmivel nem érzem többnek magam bármelyik jelenleg is moderátortól így igazándiból a rendkívüli teljesítménnyemmel tudnék talán egy kicsit kitűnni a csapatból.

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
Mint előbb leírtam,eléggé sokat vagyok fent TeamSpeaken és,ha már fent vagyok akkor miért ne tölthetném az ittlétem egy olyan feladatta ami hasznos. Szeretném kipróbálni magamat egy feladatkörben ahol nagyobb elvárások vannak felém és egy felelősségtudatos pozíciót kelljen betöltenem.

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt.
9.9.) Tilos a TS MG! Ez alól legális és illegális szervezet sem képez kivételt!(Ez a szabályzati pont megszegése akár több játékos játékélményét is elronthatja,nem azért kell a TeamSpeaket használni,hogy MG-t kövessen el a szabályszegő.
3.) Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása.(A magánélet az nem publikus és ha valaki ezt nem tartja tiszteletbe az nem a TS3 szerverre való.)
14.) Ne kérj meg arra moderátort, hogy behúzzon téged egy adminhoz!(Nem véletlenül van az adminszobák alatt a váró.Az admin döntése,hogy behúz-e vagy sem.Attól,hogy a moderátor be tud húzni oda az nem jogosítja fel arra,hogy az admin tudta nélkül bemenjen az admin privát szobájába,ellenkező esetben,ha az a admin elbírált egy ügyet és arra kérik a moderátort,hogy húzza vissza az adminhoz az illetőt mert nem ért egyet vele a döntéssel,a moderátor nem bírálhatja felül az admin döntését.


Ismeretség a moderátor csapaton belül.
Nem sok mindenkit ismerek a csapatból egyedül Scream-et mint leaderem és tomit mint a leader csapat elég jó barátját.

Referenciáid
Igaz,moderátor nem voltam még,de a Frakcióban eltöltött időm és tapasztalatommal tudom magam igazolni emelett Scream-el elég sok időt töltöttem el ügyfélszolgálati szobába.

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
Nem vagyok egy kapkodó ember.Én azt mondom,hogy szép szóval mindenkinek el lehet magyarázni a dolgokat, ha nekem nem sikerül egy nálam magasabb moderátor rangon lévő személyt kérek meg, hogy tudatosítsa az illetővel az igazamat.De ha mégsem akkor a szabályzat szerint fogok eljárni.

Mutasd be magad egy 5-10 mondtaban.
Leventének hívnak,19 éves vagyok,Budapest mellett élek.Az elmúlt időben munka mellett elég sokat tudok eltölteni a szerveren és TS-en is. Jelenleg a
Büntetés-végrehajtás köreiben ügyködöm mint al-leader. Gyorsan beilleszkedő típusú embernek tartom magam akivel el lehet beszélgetni/viccelődni.Szabadidőmben játszok,konditerembe járok és péntek esténként kimegyünk Portyázni haverokkal a városba. Gyorsan tanulok és a munkámat amit kiadok a kezeim közül a maximális tudásommal végzem el.

 

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Na hát hol is kezdjem. Eléggé régóta ismerlek és sose sikerült benned csalódjak.
A frakción belül embertelen teljesítményt nyújtottál eddig. Hétről hétre lenyűgözöl a teljesítményeddel, azzal hogy leader jog nélkül is már lassan a leader jogköri feladatokat látod el, hétről hétre az elvárt perc három-négyszeresét teljesíted. Tisztában vagy azzal amit csinálsz és azt teljes erőbedobással csinálod.
A moderátorteamben is tökéletesen megállnád a helyed szerintem. Voltál bent velem ügyfélbe nem egyszer és fordult már elő, hogy ügyek során is besegítettél nekem, akár csak egy nem regisztrált elintézésekor.
Azon kevés emberek közé tartozol akiket szivesen látnék moderátor társamként TS-en.
Hajrá!!! <3
 

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 141
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
Cső-cső!
Szép lap lett, tartalmas, számomra tetsző formázással.
Még pár hónapja volt pár RP szituációnk, nemrég beszéltünk TeamSpeak szerveren is.
Sok sikert kívánok, ezt mindenképp támogatom!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Duracel

ProfessorV3

Barangoló
2019. 01. 13.
115
19
V4 karakter
Anibal Ramos
Regényeket tudnék irni rólad megismerésunk óta,nem rég óta ismerlek,de nagyon értelmes és vicces srácnak ismertelek meg.Lehet veled komoly dolgokról is beszélni.Elég komolyan veszed a rád szabott feladatokat és igyekszel a lehető legjobb tudásod szerint elvégezni azt.Amióta csak ismerlek és fent vagy a ts-en nem igazán vagy a BVI szobádba,inkább velem és Scream-el vagy az ügyfélbe.Remélem még sokszor fogunk együtt lenni az ügyfélbe,de mint moderátor társamként.Hajrá! <3 Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Duracel

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve. Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felém!

Személyes vélemény:
Tartalmilag és formázásilag is szép lap lett.
 
  • Imádom
Reactions: ProfessorV3
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.