Amalia Dougthson jelentkezési lapja[ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

UchihaKayn

Újonc
Támogató
2021. 02. 01.
53
86
Dunakeszi
V4 karakter
Glykeria Valdez😎
LV karakter
Kayn Steele😎

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Koppánynak hívnak, 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2 hete tértem át a v3-as szerverről. 540 perc. (Igen kevés, v3-on 16.000 perccel rendelkezem.)~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem, ezek nem történtek meg.
0339f23b3e06788c28b72c805ee48abb.png
~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, rendelkezek mindkettővel.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napi 4-5 órát, hétvégén akár 7-8at is.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Ágoston-Nagy Koppány a nevem, 15 éves diák vagyok. Dunakeszin élek a családommal, állataimmal. Nagyon kedvelem a videójátékokat, az állatokat. Idén felvételizek a középiskolába, erre gőzerővel készülök. Nagyon kedvelem az autókat, főleg a JDM-eket és az amerikai erőgépeket. Csendes, ámbár véleményemet kifejtő ember vagyok, a természetem nagyon békés. Szerintem a csapatmunkában nagyon jól eltudok helyezkedni, ezért is jelentkeztem ebbe a frakcióba!~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Amalia Doughtson~


Születési helye, ideje:

~1999.09.01, San fierro ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetemi diploma~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert úgy vélem, képes vagyok csapatban dolgozni. Imádom az autókat, illetve értek a szereléshez is. Kommunikatív vagyok, a szerelés közbeni hibáimat igyekszem javítani, illetve jelenleg munka nélküli vagyok, illetve gépjármű szerelői vizsgát is ejtettem már.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Név:Amalia Dougthson Szül:1999.09.01 San Fierro. Iskolai végzettségei:San Fierro Primary School, San Fierro Vehicle Service School ill, See City University. Jelenlegi munkahely:Nincsen. Hobbi:Járművek szerelése, fényzése. Nagy járművezetői tapasztalat. Elvált, gyermeke nincs. Egyedüállóként él,. Jelenlegi lakóhely:See City. Eddigi munkahelyei:See City Mechanic Szerelő, Postás. Önálló keresettel nem rendelkezik, szüleivel él. Gyermekkora óta autószerelő akar lenni. ~

Aláírás:

Amalia Dougthson


4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Keress fel egy Globális Moderátort TS-en. @Carter​
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Kevés játszott perc!- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.