Amado Francisco--Patyus

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Milka

🐂🍫
Támogató
2019. 01. 10.
357
486
Aszófő
V4 karakter
Derren Conrad
LV karakter
Ransom Anderson
V2 karakter
Amado Francisco

7320833c00628758cd894281c9d59047.png
[/URL]​

https://i.gyazo.com/7320833c00628758cd894281c9d59047.png[/img][/center]
[size=13pt]InGame/TeamSpeak neved:
Amado Francisco//Milka


A ban időpontja:
2018.12.29.


A ban időtartama:
Perma/örök


Moderátor neve, aki bannolt:
Patyus


A ban oka:
Moderátori munka elrontása,semmibevétele!


Amiért szeretnéd az unbant:
Mert szeretnék vissza menni beszélgetni haverokal,Frakció miat is nekem jó lenne tanulni/meetingre menni.


Megjegyzés:
Meglehetett volna beszélni.
 
Utoljára szerkesztve:

Patyus

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
27
4
25
V4 karakter
Kendrick S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Akárhányszor nyitsz még újat,megbeszéltük,hogy most még biztosan nem fogsz unbant kapni főleg azért,mert minden nap három haverod küldöd rám,hogy ubzzalak!
 

Milka

🐂🍫
Támogató
2019. 01. 10.
357
486
Aszófő
V4 karakter
Derren Conrad
LV karakter
Ransom Anderson
V2 karakter
Amado Francisco
Szia először is, nem beszéltünk meg semmit beszélt vered a haverom akinek azt mondtad hogy kaptam egy panaszt.Ha meg is kérdezte volna hogy mi volt nem úgy hogy szó nélkül kibannolsz úgy hogy nem tudtam volna,én úgy gondolom hogy ezt megkellet volna beszélnünk.Amikor nyitottam UB az 2018.12.29-én történt amin azált hogy nem kapok még egy ideig.Megfogoadtam hagytam eltelt egy kis idő nem volt Fórum és a barátaim küldöt neked űzenetet amit te nem voltál hajlandó válaszolni.Kiderült hogy direkt én ezt nem tartom korrektnek de te tudod! :D(meg én ugy hallotam hogy az ilyeneket 1 hét után UB-kapnak.
 
Utoljára szerkesztve:

Kuti

ExOperátor - V3
2019. 01. 10.
144
580
26
Budapest 19. kerület
V4 karakter
Tye Foster
Ez teljesen valtozó bár kétlem hogy bárki egy hét után Ubzva lett volna, de ha már többször közölte Patyus illetve most is le írta hogy korai akkor mi a probléma? Illetve miért kell haveroddal üzengetni ha egyszer Patyus elmondta már az álás pontját.
 

Milka

🐂🍫
Támogató
2019. 01. 10.
357
486
Aszófő
V4 karakter
Derren Conrad
LV karakter
Ransom Anderson
V2 karakter
Amado Francisco
Először is hello egy szót nem nondot nekem kaptam egy panaszt azzal az indokkal hogx éhhel 3 kor nem huztam be 1 embert ezt a haveromnak mondta patyus 1 szerintem tájékoztatnia kéne megbeszépni
2.megkellet volna beszélni hogy mivan nem egyől szó nélkül bannolni.
3. Patyusra a haverjaim akkor irtak amikor a fórum meghalt és ts-kellet a fraki miat mert minden ott volt!
4.nem követtem el olyan dolgot hogx ne kapjak ub. Mert ahoz képest nekem volt azon a héten a 3.dik legtöbb perccű ember. Ez engem nem is zavar csak minden haverom ott van csak ott tudok beszélni fraki miat is kéne felmennem de ezt sajnos nem tudom megtenni. Nem tudok meetengre menni megbeszélésre!
 

Patyus

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
27
4
25
V4 karakter
Kendrick S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Milka szó sem volt arról,hogy te hány órakor nem húztál be valakit,hanem mikor szóltak te inkább lementél a másik meg a haverjaid nem akkor írtak mikor meghalt a fórum,mert másik fórumon is leírtam neked,hogy fölöslegesen kuldod rám őket nem kapsz előbb ubt! Mellesleg elrontottad amit elvállaltál rengeteg panasz jött rad! Nem fogsz ubt kapni most még és pont!
 

Milka

🐂🍫
Támogató
2019. 01. 10.
357
486
Aszófő
V4 karakter
Derren Conrad
LV karakter
Ransom Anderson
V2 karakter
Amado Francisco
Oké nem ezzel van a bajom csak az hogx szó nélkul kibannoltál amikor ezt értelmesen is meglehetett volna beszélni!
 

Patyus

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
27
4
25
V4 karakter
Kendrick S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Igen! Értelmesen behúztalak volna elmondtam volna ezeket majd ugyan úgy kibannoltalak volna ezzel az indokkal mert így történt.
 

Milka

🐂🍫
Támogató
2019. 01. 10.
357
486
Aszófő
V4 karakter
Derren Conrad
LV karakter
Ransom Anderson
V2 karakter
Amado Francisco
De legalább elengedtem volna a torténetét mert akkor szembesitettél volna mit rontottam el nem az hogy felkelek erre kivagyok bannolva mert én ezen huztam fel msgam hogy nem tudtam semmit nem tudtam hogy mit rontottam el!
 

Patyus

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
27
4
25
V4 karakter
Kendrick S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Milka el lett mondva minden! Előző fórumon leírtam sőt az összes haverodnak is szóval kérlek fejezd ezt be! Köszi! Nincs unban! Zárható,helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.