Alvás rendszer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Larry Brassco >

Ötleted:
< Alvás rendszer

Ennek az lenne a lényege, hogy a karakterünk szervezete X időn belül alvást igényelne.
Az interiorokban lévő ágyakban tudnánk aludni. Így jobban kitudnánk használni azokat. Lenne értelme ha volna egy házunk.
Akinek pedig nincs háza annak lehetősége van akár egy motel szobát kibérelni, ezzel együtt ami LV-n megtalálható Motel rendszer is bekerülhetne.
Ha nem aludnánk a karakterünk egy idő után meghalna.
>


Megjegyzés:
< Nincs. >
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Nem rosz viszont lehet kisebb bajok lennének/viták belőle :/.Na hajrá én azért támogatom.
 

Wing

szárnyas barát
2019. 01. 29.
234
638
18
Szigethalom
V4 karakter
Loretta Hristov
LV karakter
Petrick Denzel
V2 karakter
Alexa R Mauricio
Hajrá ez király
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem ez az alvás rendszer abszolút felesleges , meg "stamina" rendszer .. ugyan már. Épp elég az éhség csíkot is figyelni hát még ha ez bekerülne. Élveztetlen lenne a játék ha pont akkor akarna aludni mikor épp bankot fúrjuk vagy valami , ergó ebből csak a baj lenne.
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Szerintem nagyon reális, várom! Támogatom!
 

Rodnez

Újonc
Támogató
2019. 07. 26.
33
16
LV karakter
Armandi_Michael
V2 karakter
Michael_Brasco
Nem rossz az elképzelés.
 
C

Capy

Nekem nem tetszik ez az ötlet. Ha aludni kéne az egyenlő az AFK-val, amit szerintem az illegális frakcióban lévő emberek jól tudnak, milyen amikor lecsukják. Akkor is órákat kell várni a csekkről nem is beszélve. Márpedig sok ember játszani jön a szerverre, nem azért hogy egyhelyben álljon.
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Az ötlet maga jó csak azzal van baj, hogy ha belegondolsz annak a helyébe aki napi 3 órát tud feljönni, mert más dolga is akad akkor 2 naponta azért kellene feljönnie "játszani", hogy aludjon vagyis ne csináljon semmit. Ezzel értelmét vesztené az a játékidő amit akkor töltesz a szerveren amikor alszol és még azzal se lehet érvelni, hogy sokkal több rpt hozna be a szerverre, inkább többet visz el mert már nem csak irl mennek el csicsikálni hanem ingame is..
De ha még véletlen be is kerülne, ne egyből meghaljon a karakterem, mindenért egyből meghalunk még a kaja miatt is, mikor valóságban is étel nélkül kibírsz heteket, inkább lassuljon be vagy ilyesmi.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Szerintem egy nagyon jó ötlet viszont kétlem hogy befog kerülni. TÁMOGATOM
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Az ötlet maga jó csak azzal van baj, hogy ha belegondolsz annak a helyébe aki napi 3 órát tud feljönni, mert más dolga is akad akkor 2 naponta azért kellene feljönnie "játszani", hogy aludjon vagyis ne csináljon semmit. Ezzel értelmét vesztené az a játékidő amit akkor töltesz a szerveren amikor alszol és még azzal se lehet érvelni, hogy sokkal több rpt hozna be a szerverre, inkább többet visz el mert már nem csak irl mennek el csicsikálni hanem ingame is..
De ha még véletlen be is kerülne, ne egyből meghaljon a karakterem, mindenért egyből meghalunk még a kaja miatt is, mikor valóságban is étel nélkül kibírsz heteket, inkább lassuljon be vagy ilyesmi.
Nyilván, ha bekerülne a karaktered csak akkor álmosodna, ha fent lenne. Viszont ez a fáradás rendszer nem hülyeség.
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Feleslegesnek tartom ezt az alvást.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.