Alvarez Romero Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Robika123654

Újonc
2024. 06. 22.
2
0
V4 karakter
Alvarez Romero
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.


fejl-c2.png


I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png



Hogy hívnak?
Vendégh Robert

Hány éves vagy?
25

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?

2 hónapja

Hány játszott perced van?
13 012 perc

Miért pont téged válasszunk?
Szeretnék egy jó csapathoz tartozni.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
3 - 4 órát, de ez változó.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Vendégh Robertnek hívnak, 25éves vagyok. Középiskolai végzettségem van szerelőként. Szlovákiai magyar vagyok.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Szeretem a kihívásokat, és a fegyelmezett társaságot.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Nem.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Pozitív:
-csoportban szeretek dolgozni
-aktív
-barátságos

Negatív:
-Nem szeretem a szabálytalankodókat
-Szeretek hülyülni
-Nagyon hiperaktív vagyok

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Nem voltam frakcióban.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Alvarez Romero
Születési hely, idő: San Fierro Kórház, 1999/08/04
Anyja neve: Alvarez Nikol
Bejelentett lakcím: Nincs.
Állampolgársága: Magyar
Személyigazolvány száma: 279219YB
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 178cm
Testsúly (kg): 95kg
Telefonos elérhetőség: +38-76-931-3401
E-mail cím: vendeghrobert217@gmail.com


fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Autószerelő.
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Hidaskürti Szakközép Iskola
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nincs.
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: Nincs.
Nyelvismeret: Magyar, Szlovák, illetve kicsit értem az Angolt.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Autószerelő.
Korábbi munkahelyek: Horgászok, és farmerkodtam. Nem voltam Frakcióban.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: Igen, AM, B1, B, C kategória.


fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Igen, Típusa: Colt 1911 Sorozatszáma: W491692P

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem szolgáltam.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?
Ország védelme, és a terror elhárítása.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
- Őrmester
- Törzsőrmester
- Főtörzsőrmester

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Alvarez Honvéd: Erőt, egészséget kívánok Alonso Őrmester úr!

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
-Légierő
-Szárazföldi erők
-Haditengerészet

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Várok míg visszaér a rangidős személy, vagy abban az esetben válaszolok ha van elérhető hasonló rendfokozatú társam és közös megegyezéssel megbeszéljük hogy ki válaszol a forgalmazásra.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Felszólítom a Honvédség nevében, hogy egy katonai támaszpontra lépett be, azonnal forduljon meg és távozzon! Majd ezt 3x mondanám el! Utána rá fogva a lőfegyveremet, utána le rádiózom hogy egy civil, lehetőleg fegyveres behatolt a támaszpontra, azonnal erősítést kérek! Majd amikor megjön az erősítés oda megyünk majd megbilincseljük és át kutatjuk a civilt azzal az indokkal, hogy szúró eszköz vagy lőfegyver van e nála, ha találtunk valamit át adjuk a rangidősnek az akcióban. Ha semmit nem találunk, akkor bilincsben elvezetjük és el engedjük.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Lőfegyveremet rászegezem a biztonságom érdekébe illetve felszólítom a honvédség nevébe, hogy hadja el a területet, majd közlöm vele, hogy amennyibe nem hajlandó távozni elő lesz állítva a Honvédség által! Amennyibe továbbra sem akarja elhagyni a területet, erősítést kérve csapatos erővel térdre kényszerítve átnézzük a ruházatát és közlöm vele az kényszerítés okát.


fejl-c2.png



Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: San Fierro, 2024.06.26.
Aláírás: Alvarez Romero
 

Rey

relentless
2020. 03. 16.
410
1 640
V4 karakter
Richard Reyes
Szia! A lap amúgy nem lenne rossz, de a minta elcsúszott kicsit, illetve a minimálisan elvárt 20 000 játszott perced sincs meg.
Később, ha megvan ez a mennyiségű perc, egy normális mintát használva küldj be egy új lapot! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Robika123654

Robika123654

Újonc
2024. 06. 22.
2
0
V4 karakter
Alvarez Romero
Szia! A lap amúgy nem lenne rossz, de a minta elcsúszott kicsit, illetve a minimálisan elvárt 20 000 játszott perced sincs meg.
Később, ha megvan ez a mennyiségű perc, egy normális mintát használva küldj be egy új lapot! :)
Rendben köszönöm azért a lehetőséget!
 

_Foxii_

🕊 Ami nem öl meg, az megerősít. 🕊
2020. 11. 24.
247
812
18
V4 karakter
Ariana Luchese
Szia! A minta látom nem sikerült és a perced sincs meg, később próbáljuk meg.
 

sneci1902

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
v4
2020. 04. 10.
264
141
V4 karakter
Jack M Brandon
yrBgERtv2.png


SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Sajnáljuk de a jelentkezése nem felelt meg az előírt feltételeknek.!


OOC: ((Szerezz tapasztalatot és percet a szerveren szankció nélkül majd próbáld meg újra egy helyesen kitöltött lappal a jelentkezést.))

Üdvözlettel:
Jack M Brandon Vezérőrnagy

SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.