Elutasítva Aloy Anthony -- Eduard

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

deepdp2

Újonc
2024. 05. 03.
6
0
V4 karakter
Aloy Anthony
LV karakter
Raul Mawley
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Aloy Anthony

A ban időpontja:
2023. 06. 25. 19:33

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Eduard

A ban oka:
Súlyos Nonrp, Adminügy alatti kilépés, Keressél fel ts-en.

Amiért szeretnéd az unbant:
Szeretnék visszatérni erre a jó szerverre, szeretném megnézni az új update-eket, szeretnék játszani a haverommal együtt mert 2 különböző szerverről vagyunk kitiltva és így nem nagyon tudunk együtt RP-zni.

Megjegyzés:
Sziasztok, beismerem hogy hibáztam, Viszont én úgy gondolom hogy kezdőként kitiltani örökre az már túlzás, semmi adminjailem nem volt. Egyetlen szankciót kaptam az is örök ban volt. Valamikor a szerver nyitása fele kaptam a bant. 190 percet játszottam összesen, alig birtam kipróbálni pár dolgot. Már több mint egy éve kivagyok tiltva csak erről a szerverről, ez idő alatt sikerült rájönnöm jó pár dologra. Szeretnék kérni még egy esélyt, hogy igenis megmutassam azt, hogy normálisan is tudok a szerverközösség tagja lenni és tudok jó példát is mutatni. LV-n is rendesen tudok játszani, szabálysértések nélkül. Az elmúlt hónapokba nem is nagyon kaptam semmiféle szankciót. Visszatérve V4-re, szimplán "felindulásból" történt ez az egész, nem szerettem volna. Nem gondolkodtam és hülye voltam. Várnak már vissza a barátok, szeretnék visszatérni V4-re. Előre is köszönöm a választ.

 

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 595
9 658
20
V4 karakter
Killian Burns
Úgy gondolom, teljesen egyértelmű, hogy ha egy zölden író, "Admin" prefixszel valaki ír neked a neve előtt és téged kér számon, akkor nem lépünk ki. Nem mentség az sem, hogy éppen kezdő vagy.

Nem lesz ez még levéve.
 
  • Tetszik
Reactions: Tonyy.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.