Alosi Rikardo Blanco --> Pexy újabb felvonás #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RicsiSeeV2LV

Újonc
2021. 01. 22.
57
33
Borsod Megye
V4 karakter
Riszard Marek Kowalski
LV karakter
Bonds Richard
V2 karakter
Alosi Maxim Niall
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Alosi Rikardo Blanco

Panaszolt fél admin neve:
Pexy

Panasz pontos megfogalmazása:
Egy újabb panaszom Pexy felé a tegnap előtti Jail mellé ma meg Bant osztott a mai nap folyamán mert ő azt álIÍtja tiszteletlen voltam vele meg közösség romboló magatartásom volt meg szét vertem a PF-es Packert csak egy baj van van róla képem hogy én nem csináltam semmit a garázsban. Meg se hallgatod az embert meg se tudjuk beszélni mert egyből vissza élsz a hatalmaddal fogalmazzak így. Semmibe se nézed az embert ami már pofátlanság részedről, meg akarom veled beszélni a dolgot erre semmi választ nem kapok tőled azért kicsit magadba nézhetnél hogy jó döntést hoztál-e velem kapcsolatban, meg az a másik előző panaszomba is te Pf főnökként voltál előttem és nem Admin és Jail osztottál nekem Admin szolgálaton kÍvűl és azzal a mondattal majd én segítek rajtad?? szerinted ez mennyire volt tisztességes Ooc hozzá szólás? illetve azt állítottad most is nekem hogy a pf-es garázsba mindent szét vertem ami nem is igaz 1-es bizonyitékommal alá tudom támasztani hogy én nem csináltam semmit. Neked erről milyen bizonyítékod van? Szeretném kérni akik el bírálják az ügyet hogy nézzék meg a képeket és hozzák meg a döntésüket.
Én szeretnék új életet kezdeni a szerveren nem az hogy balhéval meg ilyen nagy Bannal elbúcsúzzák a szervertől. Szeretnék balhémentesen újra játszani ezen a szerveren és megbeszélni ezt az ügyet normál kereteken belül!


Bizonyítékok:
1.-es bizonyitékom hogy nem csináltam semmit a packerral: 2.-es bizonyítékom az egész beszélgetésem Pexy-vel:
Megjegyzés:
Mindenkinek válaszát nagyon szépen köszönöm előre is. Üdvözlettel: Alosi Rikardo Blanco
 

Nyimoka

Barangoló
2022. 04. 23.
142
56
See City
V4 karakter
Pablo D Xavier
LV karakter
Isabella Harper
V2 karakter
Jessica Styles
Remélem tudsz játszani megint🥰😁

3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá!
Büntetés: 100 büntetőpont.
Remélem te sem gondoltad komolyan, hogy ilyet odaírsz egy panaszhoz, V2-es IG név nélkül főleg. Büntetést osztottam. @Bazsi
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Mai megnyílvánulásaid alapján azt látom, hogy nem sikerült beletörődnöd a PF-ből való kirúgásod miatt. Odajöttél, körözgettél, engedély nélkül bemész a HQ területére és bemész a garázsokba. Egy szerkesztett képpel próbálod magad védeni, hogy márpedig te nem csináltál bent semmit. Azután írsz egy felém irányuló mondatot OOC: [2022-11-07 14:18:53] [Output] : Alosi Rikardo Blanco: (( szégyen amit muvelt ))
A szerkesztett képen ezt meg nem vállalod fel.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: PatrikV2 és krsztn

RicsiSeeV2LV

Újonc
2021. 01. 22.
57
33
Borsod Megye
V4 karakter
Riszard Marek Kowalski
LV karakter
Bonds Richard
V2 karakter
Alosi Maxim Niall
Mai megnyílvánulásaid alapján azt látom, hogy nem sikerült beletörődnöd a PF-ből való kirúgásod miatt. Odajöttél, körözgettél, engedély nélkül bemész a HQ területére és bemész a garázsokba. Egy szerkesztett képpel próbálod magad védeni, hogy márpedig te nem csináltál bent semmit. Azután írsz egy felém irányuló mondatot OOC: [2022-11-07 14:18:53] [Output] : Alosi Rikardo Blanco: (( szégyen amit muvelt ))
A szerkesztett képen ezt meg nem vállalod fel.
milyen szerkesztett kép könyörgöm mert levágtam az ooc chetet rola akkor már szerkesztve van, látszik veled nem lehet higgadtan semmit se megbeszélni most is te kelted a feszültséget. 2. bele törődtem már hogy nincs többé pf kész új életet szeretnék kezdeni a szerveren de ezt se tudom megcsinálni a ban miatt.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Nem keltem a feszültséget, bemásoltam azt amit te nem vállalsz fel magadra.
 

RicsiSeeV2LV

Újonc
2021. 01. 22.
57
33
Borsod Megye
V4 karakter
Riszard Marek Kowalski
LV karakter
Bonds Richard
V2 karakter
Alosi Maxim Niall
Nem keltem a feszültséget, bemásoltam azt amit te nem vállalsz fel magadra.
miért ne válalnám fel mert felválalom hogy ezt mondtam!!! szeretem a spicliket de elmondtam szemedbe is elmondanám ugyan ezt
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
@RicsiSeeV2LV ez az utolsó figyelmeztetésed, a stílusból és a tiszteletlenségből elég volt. Az előző panaszkönyvet megúsztad összesen 90 büntetőponttal, tanulhattál volna belőle. Következő alkalommal szankcióban részesülsz.
Ha kérdésed van ezzel kapcsolatban, privát üzenetben elérsz. @Bazsi
 
  • Tetszik
Reactions: DaveV4

RicsiSeeV2LV

Újonc
2021. 01. 22.
57
33
Borsod Megye
V4 karakter
Riszard Marek Kowalski
LV karakter
Bonds Richard
V2 karakter
Alosi Maxim Niall
Sziasztok, @RicsiSeeV2LV a mai (2022.11.07) napról gyűjtsd össze az egész napra vonatkozó logodat, és töltsd fel a https://log.sctve.hu/ -ra, majd küldd el ide a linkjét.
rendben itt lesz a link: https://log.sctve.hu/log/uHewkeNFCB


10.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 30 büntetőpont.
Olvasd át még egyszer a fórum szabályzatát, a panasz lezárta után kiosztom a büntetésed. @Bazsi
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
Reactions: Bazsi

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Visszanéztük az interakciókat, és valóban félreértés történt. A lekért adatok alapján nem te voltál a tettes, hanem Cris_Conor. A kialakult helyzetért elnézésedet kérjük, természetesen levettem minden jailt és kitiltást rólad amit az ügy miatt kaptál. A valódi tettes anélkül nem játszhat többé a szerveren, hogy ne keresne fel engem átbeszélni a dolgot.

Kitiltás levéve [✔]
Jailből kiszedve [✔]
Valódi tettes offjailben [✔]
[OfflineJail]: Balage bebörtönözte Alosi Rikardo Blanco-t 1 percre.
[OfflineJail]: Indok: Előző jail semmis

[OfflineJail]: Balage bebörtönözte Cris Conor-t 99999999 percre.
[OfflineJail]: Indok: Keress fel! -Balage
A kitiltás rád rakásakor vétett hibától eltekintve azért jobban kellene figyelj a stílusodra ezentúl, amiért most figyelmeztetésben részesülsz. Pexy ezentúl az azonnali kitiltás helyett meg fogja nézni a napi logot, és lehetősége szerint kérni fogja a segítségünket az ilyen dolgok visszanézése kapcsán. A panasz helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.