Alosi Rikardo Blanco --> Pexy #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RicsiSeeV2LV

Újonc
2021. 01. 22.
57
33
Borsod Megye
V4 karakter
Riszard Marek Kowalski
LV karakter
Bonds Richard
V2 karakter
Alosi Maxim Niall
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Alosi Rikardo Blanco

Panaszolt fél admin neve:
Pexy

Panasz pontos megfogalmazása:
PEXY szabályok megsértése illetve sűrgőségi rádió helytelen használatáért rúgott ki a Park Felügyelet kötelékéből mint legrégebbi PF-es és azért is Írom ezt a panasz levelemet mert Admin jogával is keményen vissza élhet én ezt gondolom, mert az ember elmondja neki az igazsságot akkor már Admin Jailba kell rakni hát érdekes mit ne mondjak. Tisztelet mindig megvolt adva irányába és kedveltem mint PF főnököt mint Admint bármi volt kölcsönös tisztelet megvolt a mai napig de a mai nappal nagyot csalódtam benne mint Frakció Főnök mint Admin.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
VÁROM A MIHAMARABBI DÖNTÉST EZ ÜGYBEN!!

 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Helló! Mikor a frakcióba csatlakoztál automatikusan elfogadtad a Frakció Szabályzatát.
IX. EGYÉB FONTOS INFORMÁCIÓK
3.) A frakció szabályzatának be nem tartásakor a leadered dönti el a szankció mértékét. (lásd: hibapont, kirúgás)
Kirúgásod részletezve:
- SR rádió helytelen használata
- 10.) Amennyiben a lefoglalni kívánt jármű tulaja a járműve mellett tartózkodik, elsőnek fel kell szólítani az autó más helyre parkolására, ha ennek az illető nem tesz eleget, a jármű elvontatható. - Megszegése.
- Glockkal való akciód a plázánál. ( @Smoky22 kifejti majd HSZ formájában, ő látta a történteket).

Miután megkaptad az AJ-t a stílusodra azután adminchaten kaptam rólad több infót, hogy még mit csináltál a mai napon. Szerintem csak jól jártál, hogy a stílusodra kaptad az AJ-t.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

RicsiSeeV2LV

Újonc
2021. 01. 22.
57
33
Borsod Megye
V4 karakter
Riszard Marek Kowalski
LV karakter
Bonds Richard
V2 karakter
Alosi Maxim Niall
Helló! Mikor a frakcióba csatlakoztál automatikusan elfogadtad a Frakció Szabályzatát.

Kirúgásod részletezve:
- SR rádió helytelen használata
- 10.) Amennyiben a lefoglalni kívánt jármű tulaja a járműve mellett tartózkodik, elsőnek fel kell szólítani az autó más helyre parkolására, ha ennek az illető nem tesz eleget, a jármű elvontatható. - Megszegése.
- Glockkal való akciód a plázánál. ( @Smoky22 kifejti majd HSZ formájában, ő látta a történteket).

Miután megkaptad az AJ-t a stílusodra azután adminchaten kaptam rólad több infót, hogy még mit csináltál a mai napon. Szerintem csak jól jártál, hogy a stílusodra kaptad az AJ-t.
nyugi én is tudok rólad olyanokat ami szembe megy az admin és a frakció szabályzattal de az rendben van ugye?

3.) A játékostársaknak kötelező megadni a tiszteletet. Tilos a felhasználók sértegetése, zaklatása, továbbá a frakciók rossz színben való feltüntetése. (Alpári, fenyegető, agresszív, trágár, sértő hangnemű hozzászólások)
Büntetés: 40-100 büntetőpont
40 büntetőpontot osztottam, ezt a stílust felejtsd el itt fórumon. @Bazsi
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Adammm

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

- Glockkal való akciód a plázánál. ( @Smoky22 kifejti majd HSZ formájában, ő látta a történteket).
Egy részét elkaptam a pláza előtt történt dolgoknak. Nem gondolom hogy ez teljesen belefért az IC szerepedbe az, hogyha leakarsz foglalni egy autót akkor fegyvert rántasz. Mivel frakció társam vagy és IC intézve lett az ügy így nem avatkoztam bele és nem hívtam másik admint sem. De ilyen alapon Pexy-nek úgy gondolom meg volt az indoka kirúgni téged PF-ből.(A videót továbbítom Balage-nak privátban.) Ehhez a részéhet tudtam hozzá szólni senki ellen nem irányult ez a hozzászólás.

További szép estét!
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogtalan.​
A jailt jogosan kaptad, sokkal jobban tetted volna ha elfogadod a helyzetet és megértő(bb)en távozol a frakcióból. A napokban keress fel engem vagy Pexy-t a szerveren, és vedd át az 5.184.000 ft-os fizetésedet a jelentéseid után.

A fenti írásom szerint a panasz jogtalan, ugyanakkor vannak észrevételeim @Pexy ügyintézésével kapcsolatban.
  • Adminszolgálaton kívül jailezted a játékost, holott ő tisztában sem volt azzal, hogy adminügybe keveredett a hozzászólásával. Te akkor nem mint Admin voltál jelen az eltávolításnál, hanem mint frakció leader.
  • Esélyt sem adtál neki arra, hogy esetleg tisztázza az írásait.
Mindenképpen szeretném, ha ezen a két fenti dolgon változtatnál és ilyen ügyek kapcsán a legelső szempont az lenne, hogy korrekt módon megbeszéljétek.

nyugi én is tudok rólad olyanokat ami szembe megy az admin és a frakció szabályzattal de az rendben van ugye?
Erre pedig érdemi bizonyíték nem érkezett ami tényleg szabálytalan lett volna.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
[SeeMTA]: Adtál Alosi Maxim Niall-nak/nek 5 080 320 forintot. (Adó: 103 680 Ft)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.