Alonso Garcia jelentkezése.

Almos906

Újonc
2024. 08. 15.
1
0
V4 karakter
279087
okf.png

OOC RÉSZ


Neved:
Álmos.

Korod:
16

Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén?
Most kezdtem el!

Hány játszott perced van a szerveren a jelentkezés pillanatában?
10perc.

Volt-e már jailed a szerveren, ha igen miért kaptad? (UCP kép)


Volt-e már bannod a szerveren, ha igen miért kaptad? (UCP kép)


Volt-e már névváltásod a szerveren? (UCP kép)


Mesélj magadról, legalább 5 összefüggő mondatban.
Álmosnak hívnak, 16 éves vagyok. Lassan 1-éve MTA-zok rendszeresen. Természetesen ha szabadidőm engedi. Ez mellett hobbiként szoktam motorozni, kosárlabdázni. Segítőkész, megértő, tisztelettudó illetve kedves vagyok minden ember felé. Abszolút nem szoktam veszekedni másokkal mindenben egyetértek amit például a többiek szeretnének.
Rendelkezel facebook/messenger elérhetőséggel?

Igen.

Rendelkezel müködő TS3-mal?

Jelenleg még nem.


IC RÉSZ


Teljes neve:
Alonso Garcia.

Születési hely, idő:
San Fiero, 1999.04.23.

Anyja leánykori neve:
Alonso Kirsa.

Legmagasabb végzettsége:
Érettségi.

Miért válasszuk magát?
Van némi tapasztalatom a hitvatásban, eléggé hatékonyan tudom végezni a megadott munkát!.

Volt e már valaki a felmenői között Katasztrófavédelem tagja? Ha igen meddig?
Nem, nem volt még senki.

Csatoljon egy képet a jogosítványáról és a személyigazolványáról.

(a jogsis képet nem engedte feltölteni vagyis linket generálni)

Csatolja Önéletrajzát! ( 5-10 mondat)

Alonso Garcia-nak hívnak, 1999.04.24.-én születtem Los Angeles-ben. Apámat Noah Davis-nek hívják, anyámat Alonso Kirsa-nak. Két testvérrel rendelkezem: Alonso Clarz a hugom és Alonso Bradford az öcsém. Egy az átlagtól tehetősebb, de nem milliárdos családban nőttem fel, iskoláim ebből kifolyólag elit iskolákba jártam. Az általános iskolában megismerkedtem nagyon jó barátokkal, akivel azóta is közeli batrátságban vagyok. Gyerekkorom átlagosnak mondható. Egészen kicsi koromtól fogva vonzódtam az egyenruhához, akkor eldöntöttem, hogy egyenruhás hivatást választok. Ebből kifolyólag arra a döntésre jutottam hogy a kataszrófavédelem-nél szeretnék szolgálni.





SZAKMAI KÉRDÉSEK



Mivel szabad elektromos tüzet oltani?
Tűzoltó porral.

Milyen szakfelszerelések találhatóak egy tűzoltó gépjárműfecskendőn? (5 darab)
Sugárcsövek, tömlők, szerelvények, kéziszerszámok, gyors beavatkozási oltóeszköz.
Mit tesz amennyiben a társa megsérül egy kárhelyszínen?
Ellenőrzöm/biztosítom a környezetet, jelzem a felettesemnek a történteket, értesítem a mentőszolgálatot, elvégzem az alap elsősegélyi ellátást.
Aláírás:
Alonso Garcia​