Aloha Nazzaro - Ballu ( Helyette írom )

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Aloha Nazzaro ]>

Panaszolt fél admin neve:
< Ballu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen Ugyintezes/egy oldalu biralat >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/eVEgPbcJ >

Megjegyzés:
< Eladtam Golfomat Diego DE Bracconak 150millio-ert Ugy hirdettem ki hogy Full Fullos(Hogyha jol tudom mindenkinek mast jelent a full fullos ezert szokas megkerdezni hogy mit takar a full fullos.) + az adasveteli alairasanal lathato az auto felszereltsege.Emiatt elutasithato.Ballu szerint ez autoval valo atveresnek minosul. En elfogadtam bBallu donteset es szivesen visszaadtam volna a penzt amit adott nekem DIEGO az autoert es a fegyvert. Ballu ezt az opciot nem is engedte mivel [2021-06-09 19:52:03] [Output] : Crakix De Bracco: (( ha szeretnél )) [2021-06-09 19:52:10] [Output] : Aloha Nazzaro: (( Szoval miert nem opcio hogy visszadom azt amit adott nekem a srZc es visza az uzlet )). [2021-06-09 19:52:19] [Output] : Admin[3] Ballu: (( mert attól még átlenne verve )). Crakixek kifogasa az volt hogy o nem latta az adasvetelit es neki lett veve.En errol nem tudhatok hogy kinek van veve en Diegonak adtam el nem masnak. Szerintem Ballu Rosszul Biralta mivel midnekinak sajat biralata szerint Fullos vagy full fullos az autoja.A szabalyzatban nincs ilyen nincs irva hogy a full fullos az = 8venom airride rendszam duda lsd minden . Hogyha a panasz jogos akkor szeretnem a 24milliomat visszakapni mivel meg nekem ez nagyon sok es nagyon sokat horgasztam es banyasztam ezert a penzert.>
 

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Kedves Aloha Nazzaro!

Senki nem mondta hogy ez autóval való átverés volt. Te kettő venommal verted át őket, ami miatt ki bannolhattalak volna.
De te PK-t írsz rám azért mert normális módon megbeszéltük és elrendeztük a dolgokat. Nem feltétlen értem ezt.
Azért nem lett felajánlva az a lehetőség hogy csináljátok vissza az üzletet, mert akkor már átverted őket. Valamint a másik fél abba nem egyezett bele.

Várom a bírálatot!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: krts és vbence100

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
Szia bocsi akkor ezt elneztem Venommal valo atverest mondtal amit nem tartok jogosnak mivel az adasvetelin lathato az auto felszereltsege es soha se mondtma hogy mit takar a full fullos ezzel lehetett volna 1 venomos is mivel ra kellet volna kerdezni hogy mi is az a full fullos.Lehetett volna full versenyes es mondhattam volna hogy full fullos varoma biralatot sziamia. ( Helyette írom )
 

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Évek óta. Mióta létezik a szerver, mindenki így hirdeti a teljes felszereltségű autóját.
De ha ez nem lenne elég, akkor fordítsuk magyarra amit hirdettél.
Full jelentése: hiánytalan,teljes
A fullfull ennek a nyomatékosítása. Amivel ezesetben kiszeretted volna emelni hogy tényleg minden benne van.
Ezáltal, amit hirdettél: HIRDETÉS: Vwolkswagen Golf-7emet cserelnem [Full Fullos}.
Vagyis: Teljes felszereltségű.
 

Bugame

Barangoló
Támogató
2019. 07. 29.
81
37
Etyek
V4 karakter
Michael Rooney
V2 karakter
Michael Rooney
Szerintem a full fullos relativ hogy kinek mit jelent és tudtommal nincs benne a szerver szabályztba hogy a full full az a 8 venom meg a többi extra. De ez csak az én véleményem!!!

Bodo válasza:
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.
Felesleges hozzászólás mely nem közöl érdemi információt OFF-nak tekinthető, és az általános szabályzat 10-es pontja vonatkozik az adott hozzászólásra.
Büntetés: 100 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: vbence100

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
PK jogtalan.
A full full az full venom és full optika,ha valamiben nem vagy biztos legközelebb kérdezz meg egy adminisztrátort vagy egy adminsegédet és akkor elkerülheted az ilyen helyzeteket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.