Elfogadva Almighty ---> Jo3 [UB kérelem]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Almighty.

J-Money ?
Támogató
2019. 07. 21.
150
1 325
Baton Rouge
V4 karakter
Jeremiah Hill
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ jeremiah.hill ?? ~

A ban időpontja:
~ 1-2 jónapja történt kb ~

A ban időtartama:
~ You are banned permanently.
~


Moderátor neve, aki bannolt:
~ Jo3 ~

A ban oka:
~ Anyázás, rasszizmus, undorító, elviselhetetlen stílus ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Mert kiprovokálták a stílust, sőt utána féreg módon videófelvételt is készítettek az egészről amit mondanom sem kell hogy összevágtak, hogy csak a mi részünk legyen benne és mi(Geri,Kobak és én) szopjuk be, az amiért kezdődött az egész az meg ki lett vágva.. a felvétel amiért az ellenkező felek nem kaptak örökös ban-t az még mindig megtalálható youtubeon és akik beszélnek benne azok csak 2-3 hónapot kaptak mi pedig örököst. Az meg mégnagyobb féregség volt a részükről hogy egyből szaladtak a videóval kibannoltatni a másik felet, mert szimplán rosszakarat van az emberekben és nem merik felvállalni a saját tetteiket csak a másikkal akarnak kibaszni. Nem bántam meg egyáltalán az egészet, mivel provokáció volt a részükről és megérdemeltek mindent amit mondtam. Aki ismer tudja hogy normális vagyok és a semmiért nem állok bele az emberekbe főleg nem ilyen stílussal amit hallhattatok a videóban, tény hogy van egy stílusom általában, de azt nem nevezném offenzívnek mert alapjáraton ilyen vagyok, aki normális velem azzal én is az vagyok aki lekezel azzal pedig úgy bánok mint egy kutyával, sajnos vagy nem sajnos, anger issues. A bírálatkor nem tudtam teamspeaken részt venni mert dolgom volt, viszont szerintem mindkét félt meg kellett volna hallgatni az egészről. Ennek tudatában várom a bírálatot. ~

Megjegyzés:
~ - ~

 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Halihó.
Az ügy alapvetően két frakció ellenttétéből alakult ki, egy IC eseményt vittetek át TS-re megbeszélni.
Az ügy maga két felvonásos volt, az elsőt Én magam intéztem. Bementem a szobába és már az első pillanatban szemet szúrt az a hatalmas ellenséges hozzáállás mind a két fél részéről, illetve mentek az oltogatások, a veszekedés, a szokásos magyar nyelv által alkalmazott, igen sokszínű ócsárolások felhalmozása a másik irányba. Ott, akkor, fél óra beszélgetés után, KÖZÖSEN megállapodtunk abban, hogy nem osztok senkinek semmit, mert akkor a két frakció minden tagját ki kellett volna tennem, így bízva abban hogy értelmes, jó felfogású személyekkel beszéltem, elengedtem az egyik felet jobbra, a másikat balra, ám figyelmeztettem mindenkit, a legkisebb következő ilyennél is maximális szankció kerül kiosztásra.
Erről az esetről is készült egy videófelvétel, aminek a készítője rögtön megkapta az örökös kitiltását.
Kimentem a szobából, intézi tovább dolgaimat és oszolni látszott a tömeg és a feszültség, ám ekkor Én már leléptem.
Másnap kaptam kézhez azt a videót, amiben Ti szerepeltek, ami alapján a bant kaptátok. A videóban olyan gusztustalanul undorítóan, degradálóan, mások nemzetiségét ócsárolva és semmibe véve, szídva a másik összes létező rokonát és még a nem létezőket is beszéltetek, hogy nem is volt kérdés, hogy ennek mi lesz a vége, az első megbeszélés csak a pont volt az "I"-n.
Nem csak Ti kaptatok bant, hanem a másik srác is aki rátok kontrázott, illetve az is aki a felvételt készítette, így korrekt szerintem.
Egyszerűen nem érzem azt, hogy bármit is meg kellett volna beszélnem veletek, hiszen előtte már egyszer megbeszéltük és amit a videón hallottam, hát megmondom őszintén elszörnyeltem magamat.
Erről mi a véleményed?
 
  • Imádom
Reactions: the real krisi

Almighty.

J-Money ?
Támogató
2019. 07. 21.
150
1 325
Baton Rouge
V4 karakter
Jeremiah Hill
Az első felénél én nem vettem rész, illetve az ingame dolgokat sem vágom hogy mi miatt alakult ki bármi is. Láttam ts-en hogy átirogatják a nevüket olyan provokatív dolgokra amiket sértőnek találtunk ezért bementem a szobába megkérdezni hogy miért kell ezt, nem válaszolt senki meg sem mertek szólalni akkor elszóltam magam hogy mekkora patkányok ilyenkor nem mernem pofázni egyik se amikor bemegyek, csak a hátam/hátunk mögött. Aztán miután én bementem jöttek a barátaim is, akkor már kinyitották az idézőjeles "sértettek" a szájukat, és elkezdett mindenki ugatni egymással. Amikor Feri volt bent ő is hallhatta és elengedte az ügyet, aztán másnap mentem volna fel és ki lettem rakva. Mellesleg nem csak a videós srác csinálta a dolgokat, hanem a többiek is szólogattak akik vele voltak, de nem snitchelni akarok meg semmi, de ők nem kaptak semmit tehát ők voltak 4-en mi is voltunk 3-an ebből mi mindannyian ki lettünk rakva, tőlük pedig csak a videós srác, ami azért nem egy korrekt eljárás. Persze megvolt a stílusom nem tagadom, egy szóval sem tagadtam eddig sem, de aki megérdemli hogy így beszéljenek az ne is várjon mást ha kiprovokálja a dolgokat, tartom magam hozzá hogy nem bántam meg semmit amit nekik mondtam mivel jogos volt és az ő részüket még mindig nem hallottad és nem is fogod mert velük ellentétben mi nem csináltunk róla vágott videót sem felvételt. Felvetés: Abban az esetben nem lett volna jogos a vitánk ha én álltam volna beléjük úgy hogy semmi rosszat nem tettek nekem csak egy random szobában voltak akkor elismerném hogy nem vagyok a TS-re való, de ez nem így történt és ezzel te is tisztában vagy. És ha azt nézzük ezt írhatom Kiskobak és Geri nevében is ezt az UB-t.
 
  • Imádom
Reactions: sheloveskiskobak

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Mint említettem, Ők is megkapták a banjukat, nem csak a két videós srác, hanem az is aki felvette veletek a ritmust.
Eszem ágában sincs meghatározni milyen ember vagy, hiszen nem ismerlek de az ilyen stílust akkor sem tartom normálisnak még ha ki is provokálták, akkor is türtőztetned kell magadat, főleg mint FK leader.
Tekintve, hogy a kérelem alatt megmutattad, hogy valóban nem ebből áll a stílusod, így ugyan UB-t egyelőre nem adok, ám a banod idejét csökkentem és 11.01-én jöhetsz fel a TS szeróra, viszont a következőben egyetlen szót sem szeretnék hallani a két frakció veszekedéseiről, legalábbis ilyen szinten semmiképpen. Kerüljétek el egymást, úgy mindenki jobban jár.
Ez megfelel?
 

Almighty.

J-Money ?
Támogató
2019. 07. 21.
150
1 325
Baton Rouge
V4 karakter
Jeremiah Hill
Tökéletes lesz, viszont a többiek nevében is megoldható ez a csökkentés?
Ők is ugyan ebben a cipőben járnak mint én, és emiatt lett mindenkinek az ügy belőle.
Kantrell_Ekon @kiskobak
diontray_atkins (pontos ts nevet nem tudok most írni)

Köszi szépen.
 
  • Tetszik
Reactions: sheloveskiskobak

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Igen, Ők is megkapják ezt a lehetőséget, viszont akkor nagyon szépen kérlek Titeket, a következőkben tartsátok ehhez magatokat, és kultúráltan beszéljétek meg TS-en a dolgokat, ez vonatkozik az oroszosokra is!
Az ígért szankciókat a mai napon átírom, a kérelmet részben elfogadom.
Ha valakinek van kérdése, gondja, keressen meg bátran privátban.
Zárom, helyzethtő.

EDIT: Diontray Atkins egyszer már banolva volt előttem is, így multiaccozot és banolva jött fel, ennek fényében Ő nem kap UB-t, sem enyhítést. Ennek áttárgyalása végett keressetek meg majd Ti a banotok lejárta után valamikor.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.