Allen Smith

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Soares

Barangoló
Támogató
2019. 12. 27.
124
111
V2 karakter
Allen Smith
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Allen Smith
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 3000
IC SZINT: 8

KOROD: 25
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: -
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: napi 3-4óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 9óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Mészáros Istvánnak hívnak 16éves vagyok. Gimnáziumba járok 11évfolyamot kezdek szeptembertől szoftver fejlesztő és tesztelőként. Van 2 kis törpe tacskónk és 2darab lány testvérem. Szeretek sprotolni főleg kosarat amit verseny szerűen hajtok.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert sok jót hallottam a frakcióról és a vezetőségi tagokról és szeretem a szerelős frakciókat

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.07.17. 21:00 , 2022.07.18. 20:00 , 2022.07.19. 20:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Aleandro Guerrini​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Soares
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.