Allen Norton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

brennan

Barangoló
2021. 01. 05.
113
49
V4 karakter
Enrique Navarro
qtwKJ4O.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Norton​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Allen​
A.4 Születés ideje: 11/20/1998​
A.5 Születés helye: Albuquerque, New-Mexico, 87101​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Redsands West, Debra St. 3​
A.8 Telefonszám: 387612000372​
A.9 E-mail cím: allen.norton@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: FedEx Office Ship Center​
Betöltött pozíció: Forklift Operator, Warehouse Worker.​
Feladatköre: Készletezett alapanyagok és/vagy késztermékek szakszerű kezelése, diszpozíció szerinti kiadása raktározáshoz, ill. kiadáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése. Gépkocsira történő rakodás, rakodási alapbizonylatok megfelelő kezelése.
Alkalmazás intervalluma: 01/01/2018 — 05/25/2021​
Szerződésbontás indoka: Költözés miatt.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: VÁLASZOD HELYE​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[X] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Volcano Vista High School​
A látogatás intervalluma: 09/01/2013 — 06/16/2017​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[X] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Egy online hírdetés keretein belűl értesültem az állásról.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Rendelkezek.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Válasz​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Spanyol​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem, nem volt problémám még a hatóságokkal.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Rendelkezek egy számomra fontos dátummal a mellkasomon.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem élek ilyen szerekkel.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 17 éves vagyok.​
D.2 Neved/beceneved: Dani​
D.3 Bemutatkozás: Hali! Daninak hívnak, Budapesten élek. Olyan személyiség vagyok, aki gyorsan barátkozik, szót értek szerencsére szinte mindenkivel. Megadom mindenkinek a tiszteletet körülöttem. Szeretek új embereket, és új dolgokat megismerni/kipróbálni, nyitott vagyok mindenre. Szeretem a sportokat, a foci és a kézilabda a kedvenceim, hiába nem vagyok egy nagy sportember. Ahogy az időm engedi rendszeresen járok kondiba edzeni, nem feltétlen azért hogy minél izmosabb legyek, hanem azért mert megnyugtat, és kikapcsolódást nyújt számomra. Most, hogy közeleg a tanév vége egyre több időm lesz játszani munka mellett, ezért tudni fogok teljesíteni délutánonként. Lassan 6 éve játszok különböző RP szervereken. Volt szerencsém több frakcióban is kipróbálnom magam, SeeV2-n voltam maffiában, szerelőfrakciókban és persze rendvédelmi frakcióban is. Itt LV-n egyelőre csak Redline-ban voltam, innen kedv hiány miatt léptem ki. Több mint 3 hónapot voltam a frakció tagja. Szeretek, és tudok is csapatban dolgozni. Nem keresem a feszültséget, mindig ha bármiféle probléma merülne fel arra törekszek, hogy minnél nyugodtabban megtudjuk beszélni a problémákat.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Lassan 6 éve.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2018-ban regisztráltam, de nem csak ezen a szerveren játszottam. Jelenleg 44.300 percem van, level 29 vagyok.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Allen Norton egy 23 éves, Új-Mexikói lakos, aki 1998 novemberében született. Édesapja villanyszerelő volt, akit nagyon fiatalon elveszített egy autóbaleset során. Édesanyja alkalmi munkából kereste a pénzt, hogy eltudja tartani magát és Allent. Mikor elkezdte az Általános iskolát egy nagyon jó közösség tagja lett, szerette mindenki, mindenkivel jól kijött. 13 évesen iskola után, minden egyes nap kiment a legközelebbi benzinkútra, hogy a jómóduak autóját lemossa pár dollár reményében, hogy segítsen édesanyjának. Mikor elkezdte a középiskolát sok rossz dolog érte, nem találta a közös nevezőt a társaival, kiközösítették, nem volt sok barátja. Ez lelkileg meg is viselte. 19 éves korában édesanyjánál agyitumort diagnosztizáltak, és az orvosok megállapították, hogy nem menthető. Pár hónappal később el is veszítette édesanyját. Mivel egyedülmaradt munkát kellett keresnie, és el is helyezkedett egy Albuquerque-i szállítmányozási cégnél, a Fedexnél. Elsőkörben raktáros pozícióra helyezték, ahol 1 évet töltött, majd lerakta a targoncakezelői jogosítványt, és lehúzott még egy évet. Harmadik ott töltött évére áthelyezték futár pozícióra melyet költözés miatt ott kellett hagynia. Allen egy nyugodt személyiségű, bátor, jó kommunikációs készséggel rendelkező fiatal ember, aki jól kijön az emberekkel, és jót is akar nekik. Probléma esetén próbálja megbeszélni a dolgokat, és utána cselekedni. Van tapasztalata a fegyverekkel, rendszeresen jár lőtérre egy barátjával elütni az időt.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Hiányzik a rendvédelem, de mivel már ezen a szerveren játszok egy ideje nem szívesen mennék vissza az előző szerverre, ahol voltam. Szeretném kipróbálni itt is magam, mert tudom hogy kissé különbözik az itteni Rendőrség egy V2,V3tól.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Még nem volt alkalmam​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Rengeteg eltérés tapasztalható. Elsőkörben a mentalitásuk is más, Amerikában sokkal-sokkal több bűntett történik mint itthon, mivel sokkal több ember él Amerikában mint itthon. Egy Amerikai rendőrnek sokkal nagyobb tekintélye van mint egy más országbéli rendőrnek. Fegyver szinte majdnem minden civilnél is megtalálható, ezért fokozottan figyelniük kell a rend őreinek. A kinti rendvédelmi szervek felszereltésge is összehasonlíthatatlan az itthonival. Az amerikai rendőrök az egyenruhájuk alatt golyóálló mellényt hordanak. Nem meglepő az sem, hogy a pisztoyl és a sokkoló mellett található náluk gépfegyver, vagy puska. Az Egyesült Államokban a járművek is nagyon eltérőek a hazaihoz hasonlítva. A legtöbb járőrautó egy Ford Crown Victoria, Dodge Charger, vagy egy Impala. Ezek motorikusan sokkal erősebbek mint a hazai járművek. Az egyesült Államokban csak indokolt esetben lehet megállítani valakit. Például ha nem tartja be a rá vontakozó szabályokata közúton, vagy bűncselekményhez köthető a személygépjármű. Közúti ellenőrzéskor az intézkedés alá vont személy nem szállhat ki a járműből, és nagyon óvatosan mozgolódhat, ha egyáltalán megmer mozdulni. Amennyiben nem tesz eleget a felszólításnak, és kiszáll a járművéből le is sokkolhatják, vagy legrosszabb esetben éles fegyverrel le is lőhetik, mivel nem tudják a szándékát. Nem utolsó sorban közúti hajsza során bevett szokása az üldöző szervnek, hogy saját járművel kibillentik az üldözött személyt, hogy könnyedén eltudják kapni.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
  • Tetszik
Reactions: flame

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
qtwKJ4O.png

Mr Norton,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: brennan

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
qtwKJ4O.png

Mr Norton,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.​
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.
Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.​
Sok sikert kívánunk.​
p3iM7sq.png
Sergeant Ivan O'neill​
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: arzen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.