Allanzo_Bryan jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hiyex

Újonc
2022. 06. 04.
12
2
V4 karakter
Drake Cline
LV karakter
Andrew_Drake
V2 karakter
Allonzo_Bryan

sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Allonzo_Bryan
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED:
4600
IC SZINT: 11

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=6422022_09_01_5_.png

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: MS banda
TÁVOZÁSAID OKA:
nem kaptunk fizetést sem meg alig lehetett rp-zni mivel a leader-ek alig voltak fent
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: válaszod
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: válaszod
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: válaszod

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 5-8 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 8-9 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Tamás vagyok 16 éves, Szlovákiában lakom ide is születtem. Nemsokára kijárom a sulit. Szeretek szerelgetni zenét halgatni. Értek az autókhoz is mivel kiskoromban a bátyámmal szerelgettem, és Így meg tetszettek az autók már kb majdnem mindent tudok róluk fejből.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Azért szeretnék csatlakozni a frakcióhoz mivel kedvesek a szerelők, barátságosak és mert olyan mintha az egész szerelőtelep egy család lenne.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Nagyon szépen köszönöm előre is ha megtekintik a lapomat.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Carter
 

hiyex

Újonc
2022. 06. 04.
12
2
V4 karakter
Drake Cline
LV karakter
Andrew_Drake
V2 karakter
Allonzo_Bryan
Átt állítottam a profilomon az ig nevet a mostanira

2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Figyelmeztetést osztottam, legközelebb figyelj oda! @fatmarco
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.04 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.