Allan Scott jelentkezése.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BlueZoneHUN

Újonc
2020. 09. 22.
17
7
V4 karakter
Anthony Williams
LV karakter
Anthony Williams
V2 karakter
Allan Scott

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Milán, 16. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2017-06-29 11:42:48 (17797 perc) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ A banom azért lett deaktiválva mert jogtalan volt. https://imgur.com/a/Kgaznd0 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Szerintem egy 5-6 óra, igen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Tamási Milánnak hívnak, Győrben lakok. Kedvenc hobbim a focizás, videójátékozás. Rengeteg időt szoktam a Fifa21-be ölni de szeretnék mellette valami mással is játszani újra mert egy idő után unalmas lesz. Nemszeretem az igazságtalanságot emiatt lehet hogy egy kicsit hirtelenharagú tudok lenni. Eladó szakmát tanulok (nem ebben szeretnék elhelyezkedni, majd továbbtanulok). Emiatt dolgoznom is kell de most a járvány miatt több időm van mert nem kell menni. Szeretek csapatban dolgozni, lehet rám számítani. Ha valamit eltervezek azt mindig próbálom megvalósítani. Mindig van egy B-tervem ha nem sikerül az adott dolog. Választékosan tudok beszélni, fogalmazni ha úgy hozza az élet, ez a szakmám miatt nagyon fontos. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Allan Scott ~


Születési helye, ideje:

~ See City 1995.06.16. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autószerelői iskola, szakmunkás iskola.~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretnék egy jó csapathoz tartozni, segíteni az embereknek az esetleges autójukkal való gondokban. Csapatjátékosnak tartom magamat és tudnék mindenkivel együtt dolgozni. Hobbi szinten ismerősöknek már adtam tanácsot autóban való kárban de nem rendelkezem olyan nagy tapasztalattal mert az eddigi cégek ahol voltam nem bántak jól velem.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~

Név: Allan Scott
Születési hely, idő: Los Santos Hospital, 1995.06.16.
Lakhely: Los Santos, Market 13
Elérhetőség: allanscott@seemail.com

Iskolai tanulmányok:

2009-2013 : Los Santosi Szakmunkás iskola autószerelői szakon.
2001-2009 : Los Santos Jeffersoni Általános iskola

Nyelvtudás

Angol - Felsőfok
Német - Pár szó, teljesen alapfok.

Számítástechnikai ismeretek
Felhasználói szint
Word
Excel
Gyors gépelés
~
Magamról:
Hobbim: autók vétele, tesztelése, vezetés csak úgy a városban, néha a gépjármű machinálása.

1995.06.16-án születtem a Los Santosi korházban. A szüleimmel Scott Matthew és Sophie Isabellával Market 13-on lévő lakásban éltünk. Elvégeztem a Jeffersoni általános iskolát ahová busszal jártam minden egyes reggel mert nem volt autónk csak nagyapának amivel mindig volt valami. Iskola és tanulás után mindig azt szerelgettük, nézegettük. Itt jött az ötlet hogy akkor miért is ne próbálnám ki egy ilyen szakmunkás iskolában. Sikeresen elvégeztem az iskoláim , kisebb munkáim voltak de semmi nagyobb. Úgy döntöttem végre keményebb, normális munkát szeretnék találni.

Aláírás: Allan Scott




 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.04.15) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.