Allan Marcussen jelentkezése a See City Car Service-be [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kames

Újonc
2019. 10. 13.
30
25
V4 karakter
⚜Jay Huffman ⚜
LV karakter
😈Marcos Andino 😈
V2 karakter
❌
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Allan Marcussen
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2018.11.23.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 1915 perc
IC SZINT: 6

KOROD: Tizenhat életév
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Viktornak hívnak, tizenhat éves vagyok, közép iskolában járok. Informatikát tanulok, bár igazából annyira nem mozgat meg a dolog. Máshogy látom az életet ahogy a többiek. Szeretek filózofálni, sokszor keresem az élet értelmét, azt hogy miért élünk, és ennek mi értelme. Szeretek segíteni annak akinek tudok, abban amiben tudok. Barátságos vagyok, szeretek ismerkedni. Magasabb vagyok az átlagnál, próbálom egyen súlyban tartani ezt az izomzattal. Rengeteg dologban benne vagyok, sokszor olyanban is amiben nem kéne, sajnos. A legtöbb idomet a gép elott, a családdal, vagy barátokkal töltöm. A természet tud feltölteni lelkileg, ezért mezogazdász szeretnék lenni. Pánikbeteg vagyok, de ez általában itthon nem jön elo. Könnyebb lelkileg összetörni, mint testileg. Sokat szoktam depresszióskodni, de ez nem látszik meg rajtam, csak én tudok róla. Nem szoktam, és nem is szeretem kimutatni az érzelmeimet, ezért is szoktam két évente egyszer-kétszer sírni, de az is inkább csak könny morzsolás, azt is csak akkor, ha senki nem lát. Nyitott vagyok olyanok felé, akiket régóta ismerek, vagy akikben megbízok. Sokat jelentenek nekem a barátaim, huséges vagyok hozzájuk. A rossz dolgokat kikukázom az életembol. Sokszor szoktam hülye döntéseket hozni, de általában ezeket mindig megbánom, ezért próbálom oket kijavítani. Nem szeretek embereket megbántani. Szeretnék minnél elobb elmenni dolgozni, hogy a családomnak hasznára legyek, és vissza tudjam kicsit is adni azt, amit ok adtak nekem. Komoly szándékaim vannak az életbe, ezeket próbálom is megvalósítani. Nem igazán szeretek élni, de ha már muszáj, akkor azt szeretném maximális szintre emelni. A családom, és a barátaim a mindenem. Nem vagyok pénz éhes, ha van is pénzem, azt általában elosztom olyanoknak, akiknek szükségük van rá.?

UCP BAN KÉP*:
<https://imgur.com/a/LUR0CQn>

UCP JAIL KÉP*:
<https://imgur.com/a/LUR0CQn>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<https://imgur.com/a/LUR0CQn>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELÕ SEE MTA SZERVEREN: Igen
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V3

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELÕ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Nem
- HA IGEN, MIKOR: 20--.--.--. és 20--.--.--. között
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: -
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: -

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Nem
- HA IGEN, HOL:
-
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
-
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
-
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: -
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 20--.--.--.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Szeretnék egy új közösség tagja lenni, hisz mióta itt elvesztettem a barátaimat, azóta teljesen magányos vagyok a szerveren. Szeretném kipróbálni a szerelõs RP-t, meg milyen lehet egy szerelõ meló. Sosem voltam még tagja egy szerelõ frakciónak sem, pedig mindent tudok.

--- Nyitvatartási idõben legyél aktív (napi 4 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDÕT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTKÖZNAP): 5 óra
NAPONTA MENNYI IDÕT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTVÉGE): 7 óra

RENDELKEZEL MÛKÖDÕ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EGYÉB:
Nincs hozzáfûzni valóm, elõre is köszönöm a bírálást.
(A lap nem az enyém, a barátomnak raktam ki, én jelenleg nem játszom egyik szerveren sem.)​
Becky válasza:
A fórumon feltüntetett ig neved elavult. Frissítésére 12 órád van.
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során. Nem felelt meg az alapvető elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.