Alisha R Ramsay/Marci jelentkezése Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marci.

Újonc
2019. 03. 12.
68
14
V4 karakter
Ryan L Shawn
LV karakter
Louis D Shawn
V2 karakter
Ryan S Houl


x3zePcK.png


IG neved:
- Alisha R Ramsay -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3 éve kb. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- 1-szer voltam, de már az indokot se tudom, és a tartamát se. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Igy hogy nem vagyok moderátor, eléggé keveset, de ha moderátor leszek, természetesen többet. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Hétköznap 16:00-tól 21:00-ig Hétvégén többet. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Eléggé sok tapasztalatom van, voltam már egy másik TS-en Operátor alatt 2 ranggal, csak leadtam mivel nem volt időm. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Hát, ki szeretném segíteni a moderátorokat, és egyben a játékosokat is, hogy regisztrálom őket. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Részletesen elmondanám neki, hogy mit hogyan kell csinálni, és hogyan tud bárhova is becsatlakozni, esetlegesen Chat ablakot nyitni egy barátjával. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Volt eléggé sok tapasztalatom, nagyjából mindent tudok a TS-ről. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen, az SMOD. Brian. Ő a frakció leaderem, és egy PMOD. Totyi, aki velem volt moderátor a másik TS-en -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Természetesen, minél nagyobb rangot el szeretnék érni, és még, hogy ne 1-2 hónapon bellül adjam le. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megértő vagyok. -
- Értem a poént. -
- Elég gyorsan tanulok (mint hibákból, mint másból) -

Negatív:
- Tudok gonosz is lenni. -
- Ha bal lábbal kelek, akkor paraszt vagyok -
- Ezt, viszont lehet 2 helyre is írni, kimondom a véleményem. -

Mennyi idős vagy?:

- 12. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Orsós Marcell vagyok, Mátyásdombon élek a szüleimmel. Van 3 bátyám, aki közül a legfiatabbal vagyok a 'legjobb' viszonyban. 3 hónapja kb. elkezdtem Thaiboxolni, előtte fociztam. Hobbim leginkább a gépezés, de eléggé sokat szoktam a szabadban is lenni. IRL autószerelő-nek szeretnék továbbtanulni, és röviden ennyi. -
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 404
4 220
V4 karakter
Mesias Varela
Miért pont téged válasszunk?:
- Eléggé sok tapasztalatom van, voltam már egy másik TS-en Operátor alatt 2 ranggal, csak leadtam mivel nem volt időm. -

Szia! Ha Ott nem volt időd,akkor itt hogyan teljesítenéd az elvártakat?
Illetve kicsikét fiatal vagy még ehhez. Nem tudom támogatni.
 

Ezerforint

Never give up
Támogató
2019. 01. 10.
735
710
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Csatlakozok az előttem lévőhöz. Azért a korod jóval a minimum alatt van. Várjál még ezzel korai lenne ez nagyon! nem támogatom
 

Marci.

Újonc
2019. 03. 12.
68
14
V4 karakter
Ryan L Shawn
LV karakter
Louis D Shawn
V2 karakter
Ryan S Houl
Miért pont téged válasszunk?:
- Eléggé sok tapasztalatom van, voltam már egy másik TS-en Operátor alatt 2 ranggal, csak leadtam mivel nem volt időm. -

Szia! Ha Ott nem volt időd,akkor itt hogyan teljesítenéd az elvártakat?
Illetve kicsikét fiatal vagy még ehhez. Nem tudom támogatni.
Nos. Mint leírtam már a topicban, Thaiboxolok, és az miatt kellett leadnom mivel heti 3 edzés van. De mivel jelenleg már nem tudok annyit menni, ezért több időm van. A fiatalság, pedig nem értem hogy miért baj? Szerintem te is, és mindenki volt fiatal. Értek a TS-hez, és nem hiába voltam 2 ranggal az Operátor alatt. Ha tudom minden kérdésre a választ akkor szerintem el lehet nézni. Mellékesen, hogy elmondtam néhány embernek azt, hogy 12 éves vagyok, rávágták hogy lehetetlen a hangom miatt.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 404
4 220
V4 karakter
Mesias Varela
Nos. Mint leírtam már a topicban, Thaiboxolok, és az miatt kellett leadnom mivel heti 3 edzés van. De mivel jelenleg már nem tudok annyit menni, ezért több időm van. A fiatalság, pedig nem értem hogy miért baj? Szerintem te is, és mindenki volt fiatal. Értek a TS-hez, és nem hiába voltam 2 ranggal az Operátor alatt. Ha tudom minden kérdésre a választ akkor szerintem el lehet nézni. Mellékesen, hogy elmondtam néhány embernek azt, hogy 12 éves vagyok, rávágták hogy lehetetlen a hangom miatt.
Én 15 éves vagyok,nagyjából elkezdett mutálni a hangom. Még mai napig engem is kiröhögnek hogy 'noki moderátor biztos 10-13 éves' Én nekem nincsen bajom a fiatalokkal,igaz mindenki volt fiatal,de egy ilyen munkához azért egy nagyobb,éretteb ember kell. Hiába ha te úgy érzed hogy ezt a feladatot eltudnád végezni, fiatal vagy sajnos. Nem tudom még így se támogatni.
 

Marci.

Újonc
2019. 03. 12.
68
14
V4 karakter
Ryan L Shawn
LV karakter
Louis D Shawn
V2 karakter
Ryan S Houl
Nos. Szerintem ha mindent megválaszolok jól, akkor lehetne 1 esélyem, és ha elrontanék bármit is akkor el vehetnék, én boldog lennék. Na mindegy, várjuk a bírálást.
 

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
nem hiába voltam 2 ranggal az Operátor alatt.
Elég érdekes fogalmazás ez a 2 ranggal az Operátor alatt. Szóval tegyük fel volt azon a szerveren Próbaidős Moderátor, Moderátor Illetve Operátor rang akkor te Próbaidős Moderátor voltál? Elég tág fogalom ez a 2 ranggal az Operátor alatt. Életkorod sem megfelelő. Az elvárt életkor 14.
Sajnos nem tudom támogatni a lapod.
 

Marci.

Újonc
2019. 03. 12.
68
14
V4 karakter
Ryan L Shawn
LV karakter
Louis D Shawn
V2 karakter
Ryan S Houl
A rangok: Próbaidős, Moderátor, Rangidős,Veterán,Operátor, Szuper. Na és én Rangidős voltam.
 
  • Tetszik
Reactions: Davidos

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Igy már sokkal jobban érthető a dolog. Az is fontos egyébként, hogy hol szerzed a tapasztalatot mert minden szerveren másképp mennek a dolgok. (Nyílván nem minden változó és vannak hasonlóságok)
1-szer voltam, de már az indokot se tudom, és a tartamát se.
Voltál már bannolva de nem emlékszel semmire? Ez elég érdekes.
Véleményem szerint egy elég súlyos indokkal voltál bannolva ha már nem akarod nekünk elmondani.
Az életkorod nem megfelelő, voltál már bannolva illetve az egyik negatív tulajdonság sem a legjobb!
Szerintem nem vagy megfelelő erre a feladatra.
 

Marci.

Újonc
2019. 03. 12.
68
14
V4 karakter
Ryan L Shawn
LV karakter
Louis D Shawn
V2 karakter
Ryan S Houl
Hát ez van. Nem tudom milyen indokkal bannoltak, azt se, hogy ki, és mennyi időre..
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nagyon fiatalka vagy még ehhez, várj vele.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.