Alisha Bressler per indítványozása. [DC036]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziti

🏆
2020. 01. 17.
154
209
17
Miskolc.
V4 karakter
finlay_hobbs
LV karakter
larry_payne
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Alisha Bressler ~

Születési hely, idő:
~ 1990. 08. 10 - Las Venturas ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carsoon Home Street 6. ~

Telefonszám:
~ 38761140588 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ismeretlen ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020. 08.09 23:58- Hirdetőrészleg ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Kezdőár 5%-a ~

A történtek részletes leírása:
~ A Porsche 911 GT3 R.S 4.0 típusú kocsimat szerettem volna eladni, megadtam a kezdőárat és az ismeretlen tag az alá tett ajánlatot. Szeretném visszaigényelni eme összegnek az 5%-át a hirdetőrészleg szabályzatának megfelelően!


~

Bizonyítékok:
~ https://forum.see-game.com/threads/porsche-911-gt3-r-s-4-0-elado-csere.137177/ ~



~ Kelt: 2020. 08. 10 ~
Alisha Bressler
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mrs. Alisha Bressler!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A közhiteles hirdetőfelület szabályzatának pontja valóban kimondja, hogy: "Ha a kezdőlicit alá tesz ajánlatot, akkor köteles a hirdetőnek a kezdőlicit 5%-át kifizetni." Jelen esetben több ajánlatot is kapott, mely nem éri el a kezdőlicit mértékét. Azonban a jóhiszeműség és tisztesség elvét súlyosan sérti, ha az Ön által eladásra kínált gépjármű kezdőárát olyan összegben határozza meg, mely meghaladja az adott jármű kereskedelmi forgalomban megszokott, általános vételárának mértékét.
Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.