Alisa Smith Jelentkezése TS-3 Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 11.
14
0
V4 karakter
Bryan Sheperd
LV karakter
Alisa Smith
V2 karakter
Fakhir Shepherd

x3zePcK.png


IG neved:
- Alisa Smiht -


Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Már miota elkezdtünk a barátaimmal SeeMTA-n (V2) játszani akkor kezdtem el naponta használni TS-3-mat mivel az elött CSGO-n kivül nem használtam minden nap -


Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még nem voltam bannolva -


Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam egyik Teamspeak 3 szerveren sem -


Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Haverokkal van ,hogy 3-4 orát is de egyedül nem szoktam feljárni Teamspeak-re -


Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Naponta 3-4 ,hétvégén akár 5-6 orát is szerintem -


Miért pont téged válasszunk?:
- Tapasztalatom nincs moderátorként de barátaim szerint megbizható, és terhelhető vagyok ami szerintem fontos egy Teamspeak moderátornak -


Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Egyik barátom SeeMTA V2 Teamspeak-on volt már moderátor és mondta ,hogy unalmasnak tűnik de nem az és gondoltam kiprobálom magam benne -


Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban elmagyaráznám neki ,hogy melyik gomb mire is való.Másodsorban elmagyaráznám a bellitásokat neki ,hogy nevet változtatni illetve például a mikrofont beállitani ,hogy beszélni tudjon.És ha ezt elmagyaráztam neki megkérdezném ,hogy tudja a Teamspeak szerver szabályait és ha nem elmagyaráznám neki azt is. -


Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktivitást tudnék hozzátenni mást nem nagyon. -


Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs -


Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha bekerülnék igazábol célom nagyon nem lenne csak ,hogy minél több ideig legyek a csapat tagja és segitsem a kezdő illetve TS3 moderátor segitségére szoruló játékosokat. -


Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Terhelhető -
- Megbizható -
- Kedves-


Negatív:
- Lusta -
- Válogatos -
- Sértődős-


Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Biro Ervinnek hivnak ,Romániában lakok.Hobbiként edzeni szoktam.Az iskolában elég jo jegyeket szoktam kapni.Szabadidömben általában számitogépezek azon belül SeeMTA ,PUBG meg különféle FPS játékokat szoktam játszani meg illetve sokat nézek Youtube videokat illetve Twitch stream-okat.Sokszor szoktam édesapámnak illetve édesanyámnak segiteni a teendöjükben ha tudok. -


 
Utoljára szerkesztve:

Bernát

🎩🎸
2019. 01. 10.
1 074
4 979
20
LV karakter
Patrick Osbourne
A sértődős, és lusta nem a legjobb tulajdonság, ezen felül a lap elég mainstream lett.
 

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Szerintem is sablonos a lapod illetve van jó pár furcsa válasz. (Pl: Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?: "Haverokkal van ,hogy 3-4 orát is de egyedül nem szoktam feljárni Teamspeak-re" )

Nem támogatom!
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Azzal nincs gond, hogy még nincs tapasztalatod moderátorként, hisz mindenki volt egyszer kezdő. Viszont, ha te csak akkor jársz fel a TS-re, amikor a barátaid is, akkor az nem biztos, hogy elegendő. Gondolom olyankor játszotok leginkább, így nem biztos, hogy odafigyelnél a TS3-ra. Másik gond ezzel, hogy ügyfélben, nem is lehet veled minden barátod, így akkor majd előbb utóbb megunod az egészet? Egy kérdésem lenne, hány éves vagy?
 
Utoljára szerkesztve:

SlMl

Zöldfülű
2019. 01. 10.
211
148
V4 karakter
Owen Kuse
LV karakter
Zed Brusch
V2 karakter
Tien Phan
Nem látom a lapodban a mondatok közötti összefüggést.
A negatív tulajdonságaid, még ha becsülendő is hogy bevallottad, de eléggé kizáró okok. Szerintem ez a feladatkör nem neked való.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Gyenge lett, talán majd legközelebb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.