Alisa Filho jelentkezése a katasztrófavédelem-hez.

Borosz

Újonc
2023. 09. 17.
12
1
15
Szentkatolna
V4 karakter
Alisa Filho
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Alisa Filho.
Születési helye, ideje: 2000 Április 7, Los Santos.
Bejelentett lakcíme: Nincsen.
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): alisafilho2@email.see,+38-76-446-6519
Legmagasabb iskolai végzettsége: Egyetem.
Megszerzett szakmák, képzettségek: Fitness szak.
Nyelvismeret: Angol, Francia, Spanyol.
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B,C.

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, és a katasztrófától védni a várost.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Tüzelő anyag, oxigén, hő.


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Először is értesítem a tűzoltókat, majd megpróbálok minél nyugodtam lenni. Felmérem a telepet hogy valaki megsérült e vagy bármi veszélyben van e. Ha minden rendben van akkor minél hamarabb elhagyom az épületet és várom a tűzoltókat.


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Tűzoltó tomlők különböző méretekben, szivattyúk, tűzoltó készülékek (pl. Habképző,porroltó) Védőruházat, elsősegélynyujtó készlet,környezetvédelmi eszközök, füst és hőmérséklet mérők, tűzoltó létrák(vagy a járműben vagy hozzá rögzítve), komunikációs berendezések.


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Felmérem a terepet hogy a saját biztonságom nem veszélyeztetett. Ezután megfigyelem milyen állapotban van a társam és megkérdezem hogy minden rendben van e. Ezután jelentem rádión hogy segítség kell. Ezután elkezdem nyugtatni a társamat és tartom vele a kapcsolatot. Ha a helyzet megengedi megpróbálom elmozgatni vagy megemelni a ráomlott tárgyakat. Míg érkezik a segítség addig szemmel tartom a tüzet és a környezetet.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?

Miután megkérkezek a helyszínre gyorsan elküldök onnan mindenkit és lezárom a helyiséget. Ezután információt próbálok szerezni hogy hol is a kisfiú pontosan. Behatolok egy társammal a kisfiú után keresve, ahol megpróbáljuk a füst és a gázt elkerülni. Miután megszereztem a gyereket megnyuktatom és gyorsan ki rohanok vele, majd átnyujtom a mentőknek. Majd felszerelkezek és elkezdem oltani a tüzet és megpróbálom eltávolítani a palackot a túz közeléből.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Név: Alisa Filho.

Lakcím: Los Santos.
Születési Dátum: 2000, Április 7.
Telefonszám: +38-76-446-6519
E-mail:alisafilho2@email.see



- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Zalánnak hívnak, 15 éves vagyok és Erdélyben élek Szentkatolnán. Kedves vagyok és szorgos, ADHD-m van de nem annyira vészes. .Nagyon szeretek extrém sportokat űzni, mint például a motrozás,hoki. A motrozást egy ideig abbahagytam mert volt egy nagyobb ütközésem ahol eltört a csuklóm és fél süket lettem, de a hoki az még megy.
Mennyi játszott perccel rendelkezel?
20 403 perc,LVL 20

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, és ki szeretném próbálni a tűzoltóságot.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Igen voltam, azért mert nagyon utáltak engem és nem volt jó közösség és kevés volt az rp is.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.xx.xx

Aláírás: Alisa Filho.





 
Utoljára szerkesztve: