[Alice Wright] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DezsőLV

Zöldfülű
2019. 01. 19.
162
76
V4 karakter
Winston Elsdon
LV karakter
Natasha Gonzales
V2 karakter
Hailey Burton
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Alice Wright
Születési hely, idő: San Fierro, 1998.08.01.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: alicew1998@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Saints Boulevard 2
Legmagasabb végzettsége: Érettségi
Eddigi munkahelyei: See City Volán Zrt.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
A nevem Alice Wright, 1998 augusztus elsején születtem San Fierroban. Átlag családból származom, édesanyám és édesapám is cipőkészítőként dolgozik. Egyik gyermekkori álmom, hogy rendőr legyek. San Fierroban nőttem fel ott végeztem az általános iskolát. Ezután Los Santosba költöztünk ahol elvégeztem a középiskolát. Jó tanuló voltam viszont nagyon nem izgatott a tananyag, szóval inkább elmentem dolgozni. Mikor megláttam a jelentkezési lehetőséget, beadtam a felmondásomat és úgy gondoltam, hogy üldözőbe veszem a gyermekkori álmom. Szerintem helyt állnék a rendőrségnél hiszen nagyon szorgalmas és tisztelettudó vagyok. Szeretem a szabályokat és szeretem azokat másokkal betartatni. Imádok csapatban dolgozni és mindent megteszek annak érdekében, hogy a csapat hasznos tagja legyek.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Máté-nak hívnak.
Mennyi idős vagy: Jelenleg 15 éves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: 9. osztály
Mennyi játszott perccel rendelkezel: A lap megírásakor 583 játszott perccel rendelkezem.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem rendelkezem.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Alice egy szabálykövető, fegyelmezett, sportos nő. Segítőkész és szeret új embereket megismerni, hosszan beszélgetni velük. Szigorú, de egyben korrekt és kedves is. Nem lehet kihozni a sodrából, mindig megőrzi a hidegvérét. Semmiképpen nem menne el a korrupció irányába. Munkáját alaposan végzi, utál hibázni. Maximalista és szeret mindent hamar és pontosan megcsinálni. Követi a protokollt és szeret tanulni, új dolgokat megismerni.
Miért pont rád essen a választásunk?
Megadom a kellő tiszteletet mindenkinek, fegyelmezett vagyok, naponta akár 4-5 órát is fent tudok lenni. Maximalistának gondolom magam, és szeretek csapatban dolgozni.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam.
 
  • Imádom
Reactions: Mars

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Alice Wright!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.08.09. 17:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.08.09. 17:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
  • Imádom
Reactions: DezsőLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.