Alice Costa Őrmester jelentései [07.08 - 07.14]

Tommyy

Barangoló
Támogató
2019. 04. 11.
88
55
V4 karakter
Alice Costa
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Alice Costa
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-204,S-04
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Andreas Zaisser Törzszászlós
Inan Doherty Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Mia Rodriguez
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Subaru Impreza WRX STI - WRXSTI
Körözést elrendelő neve:
Alice Costa
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.08.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
S-04-es egységként járőröztem, amikor szemtanúja voltam egy cserbenhagyásnak az északi benzinkút előtti útszakaszon. A cserbenhagyást elkövető egy kék Subaruval közlekedett. A nyomába eredtem, de sajnos kicsúsztam a motorral és elvesztettem őt. Ezt látván egy éppen arra járó NNI-s egység odajött és megkérdezte, hogy kit üldöztem. Elmondtam nekik, hogy miért próbáltam utolérni a kocsit. Ezt követően ők indultak utána.
Pár perccel később vételeztek hogy egy általam kihelyezett körözés miatt keresnek. A helyszínre indultam, majd oda érve láttam, hogy a Subaru-t a Dillimore és Blueberry stop tábla előtt kapták el. Az NNI-sek olyan gyorsan elkapták, hogy még időm sem volt a rendszert feltölteni a felvételt, így ez megtörtént a helyszínen, és a törzszászlósnak is bemutatták. A felvétel alapján jogosnak ítélte meg az intézkedést, így bilincs került a vezetőre és beszállításra került sor.
A kapitányságra érkezve a kihallgatóba kísértük. Bemutatkozott minden jelenlévő személy, és közöltük a jelvényszámunkat, majd megkezdtük az eljárást. Átvizsgáltuk a ruházatát, és elkobzásra került a vezetői engedélye. Közöltük a jogait, melyekkel nem kívánt élni. A kihallgatás során együttműködő volt.
A kihallgatás végén tájékoztattuk a vádról és a büntetés mértékéről. A törzszászlós 20%-os enyhítést szabott ki rá, majd bevonta a vezetői engedélyét. A cellákhoz lett kísérve és rabosításra került sor.​

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$52
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Alice Costa
lablec.png
 

Tommyy

Barangoló
Támogató
2019. 04. 11.
88
55
V4 karakter
Alice Costa
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Alice Costa
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-08
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Robert De Quinlan
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Chevrolet Corvette C8 - SK-139-D
Körözést elrendelő neve:
Alice Costa
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.08.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
Az intézkedés részletes leírása:
S-08 egységként figyeltem az Angel Pine és San Fierro között található stop táblát, amikor egy Chevrolet C8 nagy sebességgel áthajtott a stop táblán, valamint levágta a kanyart. Ezt látván utána indultam, közelebb érve megláttam, hogy neon is található a kocsi alatt. Felszólítottam a kocsit háromszor, mire félreállt. Amikor félreállt, még a motort is csak többszöri felszólítás után volt hajlandó leállítani, ezt azzal az indokkal próbálta magyarázni, hogy a klíma miatt nem állította le a kocsit. Amikor leállította a kocsit, berádióztam, amit kellett, majd megindultam a kocsi felé. Odaérve bemutatkoztam, elkértem az iratokat a két személytől, akik a kocsiban voltak.
Miután közölték a nevüket és láttam az iratokat, lekérdeztem őket az MDC-ben. A papírokkal minden rendben volt. A sofőr megkapta a csekket a GV, STFK és NEON miatt. Viszont a forgalmi engedély nem volt a helyszínen, azt mondták, hogy valamelyik ismerősüknél van, aki éppen úton van oda. Vártunk egy pár percet, de nem érkezett senki, így közöltem velük, hogy nem mehetnek tovább, mivel nincs forgalmi engedély, és ha tovább mennek, RUM-ot követnek el.
Azt mondták, hogy nem fognak tovább menni, és hogy hívnak egy packert. Elköszöntem, majd visszaálltam az Angel Pine felé vezető út stop táblájához. Rá pár percre láttam, hogy a Corvette nagy sebességgel száguld Angel Pine felé. Mivel tudtam, hogy nem valószínű, hogy megérkezett a forgalmi engedély, utána eredtem. Többször felszólítottam, de a kocsi nem állt meg. Egy ideig üldöztem, de lerázott, így körözést adtam ki rá.
Ismét visszaálltam a stop táblához. Pár perc várakozás után Mona Gasca főtörzszászlós vételezet rádión, hogy valaki keres a kapitányságon. Válaszoltam, majd a kapitányságra vettem az irányt. Odaérve láttam, hogy a Corvette tulajdonosa jött feladni magát.
Rá került a bilincs, majd lekísértem a cellákhoz. Közöltem vele a jogait, melyekkel nem kívánt élni, illetve rendkívül együttműködő volt. A ruházat átvizsgálása során nem volt nála semmi illegális, de a jogosítvány elkobzásra került. Közöltem vele a vádakat, illetve rádión engedélyt kértem az enyhítésre, amibe Gasca főtörzszászlós belement, így 40%-os enyhítést kapott, tekintettel arra, hogy feladta magát. Ezt követően a cellához vettük az irányt, ahol útközben a jogosítvány megsemmisítésre és bevonásra került. A cellákhoz érve megtörtént a rabosítás.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$98,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
81 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Alice Costa
lablec.png