Alice Costa Őrmester jelentései [06.24 - 06.30]

Tommyy

Barangoló
Támogató
2019. 04. 11.
117
62
27
V4 karakter
Alice Costa
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Alice Costa
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
T-4,S-03
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Assisi Accardi Őrmester
William Hillson Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Lamar Ortwin
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 3 series e46 - MARSLAKO
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.30.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
Épp S-03-as (Sierra) egységként figyeltem Angel Pine és San Fierro közti stop táblákat, amikor megpillantottam egy fehér BMW M3-as gépkocsit, ahogy áthajt a stop táblán, illetve levágja az utat.
Utána indultam, majd a fatelep felé vezető úton félreállítottam, majd rádióztam a szükséges dolgokat és megindultam a kocsi felé. Elkértem az úrtól az iratokat és a forgalmit. Minden irat rendben volt, kivéve a forgalmi, mivel az nem volt. Ezt követően meg írtam bírságot a szabályszegések illetve a forgalmi hiánya miatt, majd közöltem vele, hogy nem mehet tovább a kocsival, csak packeren vagy vontatón.
Arra ő azt mondta, hogy csak a fatelepi farmokig menne el az állatokhoz. Mondtam, hogy nem mehet tovább, amire ő azt mondta, hogy akkor gyalog megy. Elköszöntem és elváltak útjaink. Én elindultam tankolni, az úr pedig gyalog. Elmentem a határ melletti benzinkúthoz tankolni, majd visszaindultam a stop táblához, hogy megfigyeljem a szabályszegőket, amikor megpillantottam az urat, ahogy elhajt mellettem a kocsival. Ekkor utána mentem, majd félreállítottam és megkérdeztem, hogy miért ment tovább azt a választ kaptam, hogy nem szeret várni a packerre, ezért továbbment.
Megkértem, hogy álljon félre a parkolóba, ahol közöltem vele, hogy mit követett el, és bilincset helyeztem rá. Rádióztam segítségkérés miatt a beszállításhoz, amire reagált is a T-4-es egység. Helyszínre érkezés után azonnal megindultak a kapitányságra, én meg követtem őket.
A kihallgatóba érkezés után közölve lett az úrral a vád és a jogai. A jogaival nem szeretett volna élni a férfi, után azt hántorgatta, hogy rossz döntést hozott.
Miután közöltük vele az ítéletet, ami a követkeő volt: 45 nap letöltendő börtönbüntetés és 20.800$ pénzbírság, az úrnak nem volt több hozzáfűznivalója. Ezért a cellákhoz kísértük, ahol Assisi Accardi őrmester készített a férfiról egy képet, majd megtörtént a rabosítás.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Alice Costa
lablec.png
 

Tommyy

Barangoló
Támogató
2019. 04. 11.
117
62
27
V4 karakter
Alice Costa
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Alice Costa
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
L-224,S-07
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Cieran Wells Törzszászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Mark Yamal
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Honda CR-X SiR '90 -
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.27.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
52.2 § Garázdaság - Csoportosan (GRCS)
Az intézkedés részletes leírása:
Épp S-07-es (Sierra) egységként Zácisnál intézkedtem, mivel egy kisebb összetűzés történt, amikor érkezett egy bejelentés, hogy az APMS-ben két férfi zaklatja a szerelőket, és nem tudnak tőlük dolgozni. Amikor végeztem a Zácisnál, elfogadtam a hívást, és fényhíddal és szirénával elindultam a helyszínre. Odaérve a TEK-esek már a helyszínen voltak, de a két férfi továbbra is ott randalírozott. Próbáltam őket elküldeni, illetve megbeszélni a helyzetet több-kevesebb sikerrel, majd igazoltattam őket, és kiderült, hogy az egyik férfinak le voltak járva az iratai, ami miatt csekket kapott. Majd nyomatékosan megkértem, hogy hagyják el a helyszínt, aminek továbbra sem tettek eleget, de közben az egyikük felénk, illetve a TEK-esek felé üvöltött, hogy ACAB, azaz „All Cops Are Bastards” (Minden Rendőr Fattyú), ami miatt kapott is egy RSZT csekket.
Ezt követően rádiózott Cieran Wells törzszászlós, hogy L-224-es egységként járőrt folytat, segítséget kértem tőle. Amikor törzszászlós helyszínre ért igazoltatta őket, és kérte, hogy távozzanak, ami után távoztak is, de rá pár percre visszatértek, és kezdték elölről az egészet.
Próbáltuk a helyszínen megoldani, de nem volt rá lehetőség, így bilincs került a két úrra, és a Dillimore kirendeltségre szállítottuk őket, ahol előállítottuk őket garázdaság miatt.
Amikor közölve lettek a vádak és a jogaik, az urak nem kívántak élni velük, és elfogadták a büntetést. Ezután a cellához lettek kísérve, és megtörtént a rabosítás.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
30 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Alice Costa
lablec.png
 

Tommyy

Barangoló
Támogató
2019. 04. 11.
117
62
27
V4 karakter
Alice Costa
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Alice Costa
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
L-224,S-07
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Cieran Wells Törzszászlós

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Krisz Yamal
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.27.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
52.2 § Garázdaság - Csoportosan (GRCS)
Az intézkedés részletes leírása:
Épp S-07-es (Sierra) egységként Zácisnál intézkedtem, mivel egy kisebb összetűzés történt, amikor érkezett egy bejelentés, hogy az APMS-ben két férfi zaklatja a szerelőket, és nem tudnak tőlük dolgozni. Amikor végeztem a Zácisnál, elfogadtam a hívást, és fényhíddal és szirénával elindultam a helyszínre. Odaérve a TEK-esek már a helyszínen voltak, de a két férfi továbbra is ott randalírozott. Próbáltam őket elküldeni, illetve megbeszélni a helyzetet több-kevesebb sikerrel, majd igazoltattam őket, és kiderült, hogy az egyik férfinak le voltak járva az iratai, ami miatt csekket kapott. Majd nyomatékosan megkértem, hogy hagyják el a helyszínt, aminek továbbra sem tettek eleget, de közben az egyikük felénk, illetve a TEK-esek felé üvöltött, hogy ACAB, azaz „All Cops Are Bastards” (Minden Rendőr Fattyú), ami miatt kapott is egy RSZT csekket.
Ezt követően rádiózott Cieran Wells törzszászlós, hogy L-224-es egységként járőrt folytat, segítséget kértem tőle. Amikor törzszászlós helyszínre érkezet igazoltatta őket, és kérte, hogy távozzanak, ami után távoztak is, de rá pár percre visszatértek, és kezdték elölről az egészet.
Próbáltuk a helyszínen megoldani, de nem volt rá lehetőség, így bilincs került a két úrra, és a Dillimore kirendeltségre szállítottuk őket, ahol előállítottuk őket garázdaság miatt.
Amikor közölve lettek a vádak és a jogaik, az urak nem kívántak élni velük, és elfogadták a büntetést. Ezután a cellához lettek kísérve, és megtörtént a rabosítás.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
30 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Alice Costa
lablec.png